Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek S katero generacijo so dedci postali luzerski ločenci?

S katero generacijo so dedci postali luzerski ločenci?

Samo res, dokler se bodo tipi tako vneto plazili za ženskami, res ni potrebe, da bi se me ženske nekaj udinjale zanje.

Rad bi videl tiste, ki se plazijo za vami na MONu… Dajte se zbudit, ura je že pol štirih!

Jaz sem pa pred leti sprobala te portale kot so Kupid, Badoo in podobno.
Pa dedci prav prosjačijo za srečanje. Eni pa grozijo, ko jih zavrneš, drugi ponujajo keš, eni obljubljajo ljubezen, drugi bi vturili svoje otroke na prvo srečanje… predvsem pa je ogromen naval moških na žensko. To dobiš na stotine postov in prošenj za srečanje.
Brezveze. Sem se izpisala, se mi ni dalo ukvarjat z njimi.
V reali je dosti normalnih moških, škoda časa za tiste s portalov. Tisti so do kraja zblojeni. Vsaj velika večina.

Za mano se je plazil najbolj divji samski monovec, ki najbolj udriha po ženskah. Samo nisem takoj ugotovila, da je on. Ko sem ga skenslala, je pokazal svojo pravo plat, tako kot tule na monu.
Drugače pa ni bil edini. Ko sem bila registrirana, so mi monovci kar naprej težili za zmenke.

Saj, za vami se plazijo voluharji, same priznavate. Normalni bežijo kolikor le morejo…

Miši, podgane, voluharji… to ste vsi isti.

Joj, monovci, celo temo se kažete kako ste ubogi, ker ne dobite ženske.
Tako samo jokanje vas je.
Pa ste kdaj pomislili, da to vaše jokcanje samo odbija ženske?

viharnik? 😊

Za mano se je plazil najbolj divji samski monovec, ki najbolj udriha po ženskah. Samo nisem takoj ugotovila, da je on. Ko sem ga skenslala, je pokazal svojo pravo plat, tako kot tule na monu.
Drugače pa ni bil edini. Ko sem bila registrirana, so mi monovci kar naprej težili za zmenke.
[/quote]


[/quote]

Ja, ampak se je na začetku pretvarjal, da je ženska, zelena mamba ali nekaj takega, jaz pa naivno dala mail.


-;)))


[/quote]

🤔

My man. Kaj ti bo baba.

Ja, ampak se je na začetku pretvarjal, da je ženska, zelena mamba ali nekaj takega, jaz pa naivno dala mail.
[/quote]
nisi edina. ☺

Začelo se je s tem:

1965 The Supreme Court (in Griswold v. Connecticut) gave married couples the right to use birth control, ruling that it was protected in the Constitution as a right to privacy. However, millions of unmarried women in 26 states were still denied birth control.

Zakaj je tako:

https://www.youtube.com/watch?v=4wpca1ZDIRQ

Tole:

https://www.youtube.com/watch?v=7vqRbScCIPU

Ja, ampak se je na začetku pretvarjal, da je ženska, zelena mamba ali nekaj takega, jaz pa naivno dala mail.
[/quote]
No lepo, temo je odpel največji derfekt in največja monovska zguba general glanzkpf, ve pa ste kar blizu njega zmešanke stare celulitaste, obsedene, ničvredne, nedojebne, ki vas še pes ne povoha.😅 Zelena mamba je ženska, zelo mlada ženska in mama z družino, še pred parimi dnevi sv izmenjala par besed in je v redu, nasmejana , naravna kot vedno. Vrača pozdrave Iskreni in Winstonu.😀


No lepo, temo je odpel največji derfekt in največja monovska zguba general glanzkpf, ve pa ste kar blizu njega zmešanke stare celulitaste, obsedene, ničvredne, nedojebne, ki vas še pes ne povoha.😅 Zelena mamba je ženska, zelo mlada ženska in mama z družino, še pred parimi dnevi sv izmenjala par besed in je v redu, nasmejana , naravna kot vedno. Vrača pozdrave Iskreni in Winstonu.😀
[/quote]
Seveda, seveda.


No lepo, temo je odpel največji derfekt in največja monovska zguba general glanzkpf, ve pa ste kar blizu njega zmešanke stare celulitaste, obsedene, ničvredne, nedojebne, ki vas še pes ne povoha.😅 Zelena mamba je ženska, zelo mlada ženska in mama z družino, še pred parimi dnevi sv izmenjala par besed in je v redu, nasmejana , naravna kot vedno. Vrača pozdrave Iskreni in Winstonu.😀
[/quote]

To so spet besede uspešnega jebaća, ne?


No lepo, temo je odpel največji derfekt in največja monovska zguba general glanzkpf, ve pa ste kar blizu njega zmešanke stare celulitaste, obsedene, ničvredne, nedojebne, ki vas še pes ne povoha.😅 Zelena mamba je ženska, zelo mlada ženska in mama z družino, še pred parimi dnevi sv izmenjala par besed in je v redu, nasmejana , naravna kot vedno. Vrača pozdrave Iskreni in Winstonu.😀
[/quote]
No pa si se spet izkazu v svoji popolnosti kako si oh in sploh:(( nedojeban si ti to vemo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} , bilo bi bolje da si mal celulitn kuker podhranjen, ničvreden si sam, že veš zakaj, slinast na3, a tebe pa povoha pes, no vsaj nekdo!

Mene boš recimo težko prepričala, da je nekdo, ki je naredil doktorat iz fizike in dela na IJS v Ljubljani, luzer.

To so spet besede uspešnega jebaća, ne?
[/quote]

Aja, normalno da blodiš, sem kje pisal o kakih jebačih?😅 Povem, da je temo odprl večni defekt, ki kar naprej nori čez ločence in očete, ker ga je pač mati uničila in mu odvzela očeta, Povem tudi tumastim babetinam tu, da je zelena mamba bila ženska in še vedno je , da si ne bodo tazbijale betic s psihozami. Ne poznam jo le jaz, ampak kar nekaj drugih iz mona. Seveda bi pa itak norele te stare babe, ko trdijo, da so pri štirideseih lepše videt od tistih v zgodnjih dvajsetih in jim spet ne bi bilo prav.😅

Aja, normalno da blodiš, sem kje pisal o kakih jebačih?😅 Povem, da je temo odprl večni defekt, ki kar naprej nori čez ločence in očete, ker ga je pač mati uničila in mu odvzela očeta, Povem tudi tumastim babetinam tu, da je zelena mamba bila ženska in še vedno je , da si ne bodo tazbijale betic s psihozami. Ne poznam jo le jaz, ampak kar nekaj drugih iz mona. Seveda bi pa itak norele te stare babe, ko trdijo, da so pri štirideseih lepše videt od tistih v zgodnjih dvajsetih in jim spet ne bi bilo prav.😅
[/quote]
ti je una zgoraj na rep stopila, a ne:))) In sedaj cviliš. Če si pravi dec, priznaj in pika. Bodi macho, če upaš, da si pisal babetinam. Sam kr niso take zmešanke kukr ti misliš, pol pa popizdiš. Tipično za take osebke tvoje sorte. Pika, amen!


ti je una zgoraj na rep stopila, a ne:))) In sedaj cviliš. Če si pravi dec, priznaj in pika. Bodi macho, če upaš, da si pisal babetinam. Sam kr niso take zmešanke kukr ti misliš, pol pa popizdiš. Tipično za take osebke tvoje sorte. Pika, amen!
[/quote]

Ne vem runkelj nisem bral, le en post sem zgorj videl da naj bi bil jaz zelena mamba, vsega skupaj sem do sedaj tri čudakinje odpikal na monu, tega je že dolgo, verjetno več let, ena od teh še kar obsedeno nori, tako kot ti multinilčno, tako kot ti, pa mi ni bilo treba ti nič pisat in sploh nisi edino, je tudi mavrični tak, pa general golobučna tudi. To ste same vredne osebe “s hrbtenico in karatkterejem😂”, da niti spat ne morete zaradi ene virtulane osebe, ki vas tumaste in čoknjene podjebava.😅😅😅😅.

A ti misls da so tipom prostitutke nedostopne da se bojo sekiral zarad takih kot si ti?
[/quote]

Čuj, so škratsi ker plačujejo preživnine za otroke, in vsak peni gledajo in zadržijo zase… zadnič mi je en reko na 3 zmenku da mu je ena položnice nabila za 15evrov ker je bila v času dopusta pri njem doma in da je komaj preživel to. Tako da čuj niti keša nimajo, domaga majo v pojštrih zašitega, ker so škrtasti…

New Report

Close