Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek s koliko moškimi ste sexale

s koliko moškimi ste sexale

Ženske povejte s koliko partnerji ste sexale. In kako dolgo ponavadi traja vaša veza z moškim, predno se ga naveličate.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7011, 02.05.2024 ob 22:45

Ženske povejte s koliko partnerji ste sexale. In kako dolgo ponavadi traja vaša veza z moškim, predno se ga naveličate.

Danes se tko mlade do 30 kurbajo s kvazi frajerčki potem pa jokajo kje so še vredu tipi.

Danes se tko mlade do 30 kurbajo s kvazi frajerčki…..

kurbajo se tudi starejše, povečini vse te, ki so samske. Malo se ji nasmehneš, kaj lepega poveš in ji na dušo pihaš in jo čez čas že fukaš. Povedale pa tak ne bodo, s kolkimi so se dol dale.

Kaj te briga!

Odgovor na objavo uporabnika
haha986, 02.05.2024 ob 23:04

Danes se tko mlade do 30 kurbajo s kvazi frajerčki…..

kurbajo se tudi starejše, povečini vse te, ki so samske. Malo se ji nasmehneš, kaj lepega poveš in ji na dušo pihaš in jo čez čas že fukaš. Povedale pa tak ne bodo, s kolkimi so se dol dale.

Če seksaš z njimi ali to ne naredi tudi iz tebe kurbirja, ki se kurba?

4, imam pa 35 let.

Z enim in edinim. Včasih me je bilo sram priznati, ker so odzivi tistih, ki sem jim povedala bili obupni. Danes me prav briga kaj si kdo misli.. nikomur niti ne povem več, moja osebna stvar in pika.

Tudi jaz prav tako z enim in edinim.

 

    Do poroke verjetno nekje okrog 15.

Tudi sama sem izkoristila mladost in priložnosti. Zdaj je pa nekako suša.

Ne spomnim se točne številke, je pa preko 15

Ni res moraš tud bit ženski všeč vsaj malo, da gre s tabo. Danes so dost nedostopne saj tako jaz vidim okoli. Se pa ženske bolj kurbajo kot desci. Ena tam vpije preko 15.Jaz sem do 36 leta s tremi pa sem moški.

anonimno1222: 

Sem pa zelo ponosna, da sedaj ko sem poročena že 20 let imam zraven moža samo še rednega ljubimca, tako da številka ni šla čez 17.

To je pa vprašanje na katerega ženske en bodo odgovarjale. Tudi anonimno!

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Odgovor na objavo uporabnika
M807, 03.05.2024 ob 07:42

4, imam pa 35 let.

Ooo enako🙈😆😆

Od tega 3veze(leto, tri in zdaj 14let), z enim pa tk po dogovoru-pa ni blo lih simpatično..

Zdaj ste se pa izdale, da ste, kar ste in vam to vedno pišem – kurbe!

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 03.05.2024 ob 14:50

Zdaj ste se pa izdale, da ste, kar ste in vam to vedno pišem – kurbe!

Hja, če bi vse tebe čakale, bi bile še danes vse device.
Pač nisi za gledat, poslušat, brat in prenašat.
Kjer bi se me tak gnoj kot ti po pomoti dotaknil, si dam kožo operativno odstranit.

Kaj je narobe, če ste device pred poroko?

 

Tudi pri nas je čedalje več skupin, ki oznanjajo devištvo do poroke. Zbiramo se vsako sredo pri Frančiškanih, ko mašuje dr. dr. dr. Gostečnik.

Odgovor na objavo uporabnika
Tomaz.Gorec, 03.05.2024 ob 14:42

To je pa vprašanje na katerega ženske en bodo odgovarjale. Tudi anonimno!

A ti si pa svetnik?

Moski greste pred poroko z ne vem koliko zenskami, zenska ne bi smela.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 03.05.2024 ob 15:14

Kaj je narobe, če ste device pred poroko?

 

Tudi pri nas je čedalje več skupin, ki oznanjajo devištvo do poroke. Zbiramo se vsako sredo pri Frančiškanih, ko mašuje dr. dr. dr. Gostečnik.

Če si ti na teh srečanjih prisoten, bodo garant tudi do smrti ostale device. Se jim mora ob pogledu nate zagnusit vsak moški.

Dvorni norček Vesel oče, je ponovno udaril s svojimi nebulozami.

Tomaž, koliko si jih pa ti?

A ti smrdljivi pedofil pa se tam sliniš okoli njih?

gorec zakaj ne? Ker bi imeli moški dolge nosove. Če po resnici povem  bi morala z večimi. Zakaj? Ko izveš,da te nekdo prevara in ti zavračaš v zakonu vse ponudbe in si zvesti. Si misliš na koncu kako sem bila tako nora. Pred možem sem imela 2 po možu mi trenutno ni do moške družbe. Tako,da punce dajte si duška,ker moški itak nimajo zavor in pomisleke,da vse kar srečajo pade pod njimi,baje nenamerno..uuppsss

Zato premalo

Zadnjih 25 let samo z enim, prej pa sem imela nekaj fantov , s katerimi sem hodila . Ni pretirana cifra 🤣

New Report

Close