Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek S koliko starim otrokom na morje

S koliko starim otrokom na morje

[/quote][/quote]

Drži, na par tisoč metrih nadmorske višine res nikoli ne doseže 100 stopinj

Jaz sem šla iz porodnišnice direkt na morje, nataknila rokavčke dojenčku in ta je veselo plaval. Pa še refleks ima, da se ne utopi, zato ni bilko panike, če je šla glavica pod gladino.

Ja seveda, zopet tisto ne… dojenčki pač jokajo…. Ma daj… kaj ste imele od dopusta res ne vem. Še plavat niste mogle it v družbi. Sploh pa tista 10 dni staro dojenčico al kaj že? Ma vi niste normalni! kaj pa čišča, samo tako vprašam, a ti je blo kul s krvavo ritjo hodit po kampu, dojenčkov popek pa je bil tudi ćisto zaceljen itd…

Res se mi smilijo vaši otroci.

Dobro, da primorke preživijo. Aja, one se po porodu odpravijo v hribe, sej res.

Mi smo šli na morje v Umag, ko je bil sin star 3 mesece, pa smo se imeli super. Večino dneva smo preživeli na plaži, mali je bil seveda v senci in je spal, kadar mu je pasalo.Manj ko kompliciraš, boljše je.

So kakšne težave zadnje čase pri vas, ker si v vseh postih tako zajedljiva?

Če so Primorke, ne hodijo nujno v kampe in na plaže. Eno je biti doma na morju, drugo pa iti tja na dopust, še posebej v šotor. Sicer pa, vsak po svoje oz. odvisno od otroka in matere. Če komu paše, naj, če ne paše, ni treba. Ni to nekaj neizogibnega, da bi morali poslušati tvoje pridige.

New Report

Close