Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek s.p. in izpit iz varstva pri delu

s.p. in izpit iz varstva pri delu

Res je, še vedno zavajajo…Po telefonu so me kontaktirali in nekako navrgli nekaj o nekakršnem računu, nakar pride račun kar po pošti (nisem nič podpisala) in to za 110EUR, neko spletno izobraževanje, z datumom plačila na dan, ko sem pošto dobila…Svašta… V glavnem v ovojnici so bili trije listi in naj povem, da je ZPV ali ZVZD alikakosežeimenujejo na vsakem izmed njih navedel drugačen naslov podjetja (?????)… groza, ima me, da bi jih prijavila nekam…
Sedaj sem jim na vse tri naslove (ker na e-pošto niso odgovorili, kot da jih ni!!!) poslala dopis, v katerem zavračam poslani račun…Ampak, da je tega treba, ne vem no… napisala sem jim, da je njihov način komuniciranja zelo zavajajoč, ker s predstavljanjem kot “ZAVOD” človek dobi vtis, da mora nekaj obvezno opraviti pri njih.. In potem vidim na spletu, da je to res nateg, da nismo edini… PAZITE SE, ker niso noben zavod v smislu državne institucije, temveč d.o.o.
Toliko o tem, upam, da sem z njimi opravila, če ne…pa naj me zvlečejo na sodišče, ker če je to pravica in če to dovoli naša država…Bolje, da se kar izselimo…:-/

Pozdravljeni,

za to podjetje sem tudi sam že slišal, ampak me na srečo (ko sem odprl s.p.) niso poklicali nobenkrat. Sem pa slišal od veliko drugih ljudi in seveda tudi na različnih fourmih, da so njih klicali in jim “nabijali” kako vse to potrebujejo, inšpektor pa to potem samo zavrne.

Jaz sem šel varnost pri delu opravljati kar v Ljubljani, k podjetju Projekt varnost. Tukaj je njihova stran http://www.projekt-varnost.si/[/url] imajo pa tudi super blog http://www.varstvo-pri-delu.net/[/url]

Pozdravljeni!

Je kar nekaj razlik pri s.p., ki so sami in s.p.-jih, ki imajo še kakšnega zaposlenega (tudi preko študentske napotnice, brezplačna družinska pomoč itd.). Vsak potrebuje izjavo o varnosti z oceno tveganja, v kateri ti piše vse, kako je z izpiti, pregledi, itd.
Imajo pa nekateri res oderuške cene. Jaz sem imela eno firmo, ki mi je to (izjavo o varnosti z oceno tveganja in izpit iz varstva pri delu) naredila za res ugodno ceno.

Imam na novo odprt s.p. – organizacija potovanj in vodenje (turistični vodič).
Zanima pa me, moram opravit usposabljanje za varnost pri delu in interni akt?

Klicali so me iz ene firme in ponudili paket za 160 EUR!

Hvala za odgovor

Cena 160 € je veliko preveč za samo izvedbo usposabljanja in narejeno oceno tveganja. Je pa tudi vprašanje ali ima to podjetje s to ponudbo dovoljenje za opravljanje teh storitev.

Cena usposabljanja je okrog 20€/osebo izdelava ocene tveganja pa okoli 100€/delovno mesto. Cena je odvisna od oddaljenosti (km) in zahtevnosti usposabljanja. Cena za oceno tveganja je odvisna od zahtevnosti delovnega mesta.

Če prav razumem pol noben SP,ki nima zaposlenih ljudi to ne potrebuje aliso točno določeni poklici SP,ki pa potrebujejo?

New Report

Close