Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Saaaaaaašooooooooo !!!!!!

Saaaaaaašooooooooo !!!!!!

Oh, kako pogrešam to lučko tega sveta,
daj, pridi Saško, da te objamem tako močno,
da ti zmanjka sape, da te poljubim tako
strastno, da vidiš vse zvezde, vključno z
luno, ki se dela, da ti prišepnem na uho,
da brez tebe (ojla, to bom prišepnila še komu
od tistih, ki ne nosite oprtnic!!!!) enostavno ne gre in ne gre!!!
In da ti povem, da si tista lučka, ki nikoli sama od sebe ne upihne! Ne ugasni, Sašk, ne ugasni, javi se, samo enkrat na teden, pa bo kar v redu, ker bomo potem čakali, da se javiš še enkrat, pa pol še enkrat in še enkrat! In če pri vas kaj burja piha, upam, srčno, da te napihne sem k nam!!!!
Čao, Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In vse tiho je bilo !

lisička ga tudi pogreša 🙁

Ma ja, saj vem, saj vem, poznam tvoje občutke,
verjemi. Pa pogrešani so tudi drugi, se jih bojim
naštevati, da ne bodo mislili, da potem morajo tu
gori viset in da so to dolžni. Tega pa ne želim.

Muuuuuuuuuuuuucaaaaaaaaaaaaaaaaa, a si še živa?
A te je šnops ugonobil??? Dej, zaderi se no tako, kot sem se jaz, ko te kličem, samo da vemo, da še stojiš na nogah. Mucica mila, mili moj puhek, muci muci muci, muc, muc, muc, muuuuuuuuuuuciiiiiiiiiiiiicccaaaaaaaaaa, na, pridi, glej smetanco, na muci!!!! Bemti, dost je, prid na en šnops!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma ja, saj vem, saj vem, poznam tvoje občutke,
verjemi. Pa pogrešani so tudi drugi, se jih bojim
naštevati, da ne bodo mislili, da potem morajo tu
gori viset in da so to dolžni. Tega pa ne želim.

Muuuuuuuuuuuuucaaaaaaaaaaaaaaaaa, a si še živa?
A te je šnops ugonobil??? Dej, zaderi se no tako, kot sem se jaz, ko te kličem, samo da vemo, da še stojiš na nogah. Mucica mila, mili moj puhek, muci muci muci, muc, muc, muc, muuuuuuuuuuuciiiiiiiiiiiiicccaaaaaaaaaa, na, pridi, glej smetanco, na muci!!!! Bemti, dost je, prid na en šnops!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

APHOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!

Sm tuki se zbujam iz kome..ehh in ohh in sploh..nam nč jokala ampak sem res fejst bolna..uhh mislim na vas močno.Zdejle se toliko moči zbrala,da sem vas malo prečitala..uhh pa moram spet nazaj v posteljo…
Veseli bodite še neaprej,kljub temu,da sem napol živa mislim na vas…lupčke ne bom trosila naokoli,ker ne želim nobenega okužiti…bodite mi dobro!!
Papa…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oh, da si le še z nami. Zdaj pa kar mirno
počivaj, dekle drago, pa čaja si pripravi,
pa veliko veliko pij. Veš, zelo zelo pomaga
v taki situaciji veliko tekočine, da malce energije
in popravi našo močno dehidriranost. Imej se bolje, kot je tvoje stanje!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

pa primakne se loncek medu :):))

A veš, čbelca, ti si pa res ena dobra
prjatlca, res!
Ajd, zdravo, zdej gremo pa domu, pa na
pečko, pa uživancija do amena. Kakšno lepo knjigico prebrat, majčkeno za študij naredi, kaj dobrega za želodčke napolnit in pogovarjati se o lepih rečeh, lahko da tudi o problemih, grem še na govorilno uro!
Čao,
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bemti, citam tu obtozbe, da se midva nekje skupaj skrivava, ti mi pa se vedno doma polezavas in kihas..Muca, muca, muca, moras ozdraviti in to cimprej! Kot sem rekel, kjer ne pomaga uradna medicina, potem nastopi alternativna! Tud med od cebelice, pa Marickini cajcki, se ze snopca ne maras… Jaz sem zdrav in si ti upam poslati:
0000000***0000000**************0*0*0***

Ljubezen je drugo sonce, ježek

No , naj ti bo – verjamem , da si bolna !
In ker mi je stalo do tebe , ti dam nasvet , kvaliteten in zastonj – hitro pošlji mačkona v lekarno po Daleron COLD3 – garantirano , preverjeno pomaga pregnati vročino , bolečine , kašelj ( no , tu je treba še malo pomagati ) in zamašen nos (ene dve dodatni kapljici ne škodita) !
Predvsem pa , nič migat !!!

lisički res pomaga Cold3

New Report

Close