Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Saj ni res pa je, Vlada letos prepoveduje dopuste v tujini

Saj ni res pa je, Vlada letos prepoveduje dopuste v tujini

Samo zate. V normalo se bomo vrnili jeseni prihodnje leto. Ne samo letos, tudi drugo leto odpade morje.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/kdaj-bo-na-voljo-cepivo.html
[/quote]

Jst bom šla že letos in mi nehi težit že s tem. Se bom pač tud dol držala ukrepov, pa tud samoizolacijo sprejmem takoj, ker da bo vse po starem, to vem da ne bo.

Slučajno sem na Lošinju od polovice februarja.
V Slovenijo še nekaj čase ne mislim iti, ker ne želim iti v karanteno, osamo, ali kakor to imenujemo. Ker sem popolnoma zdrav!

Na Lošinju ni niti enega obolelega, na Cresu pa je v marcu punca, ki je prišla iz tujine, imela simptome, vendar ni nobenega okužila in je takoj klicala za pomoč…
Še isti dan so prišli “astronavti” in jo odpeljali v Klinični center Rijeka.

In ja, problem bo najkasneje v avgustu, ko bo tistih 200.000 italijanov, ki imajo hiše v Dalmaciji, hotelo priti in dopustovati v njihovih hišah… Za katere, mimogrede, celo leto palčujejo pavšale za elektriko, vodo, hudournike, davek na premoženje, itd.

Za Slovence pa sem prepričan, da jim bodo Hrvati dovolili priti najkasneje z julijem.

Hrvati so se baje zadolžili za 78 mijard… Še pred korono.

Slučajno sem na Lošinju od polovice februarja.
V Slovenijo še nekaj čase ne mislim iti, ker ne želim iti v karanteno, osamo, ali kakor to imenujemo. Ker sem popolnoma zdrav!

Na Lošinju ni niti enega obolelega, na Cresu pa je v marcu punca, ki je prišla iz tujine, imela simptome, vendar ni nobenega okužila in je takoj klicala za pomoč…
Še isti dan so prišli “astronavti” in jo odpeljali v Klinični center Rijeka.

In ja, problem bo najkasneje v avgustu, ko bo tistih 200.000 italijanov, ki imajo hiše v Dalmaciji, hotelo priti in dopustovati v njihovih hišah… Za katere, mimogrede, celo leto palčujejo pavšale za elektriko, vodo, hudournike, davek na premoženje, itd.

Za Slovence pa sem prepričan, da jim bodo Hrvati dovolili priti najkasneje z julijem.

Hrvati so se baje zadolžili za 78 mijard… Še pred korono.
[/quote]
Prebivalci Lošinja bodo potem z velikim veseljem pričakovali turiste in z njimi tvegali okužbo na svojem otoku…..!
Zresni se, saj nisi star tri leta, ali pač si!?
Domačini potrebujejo denar, turistov in okužbe z virusom PA NE!

Včeraj sem brala, da se pripravlja tudi sprememba delovne zakonodaje.
Zdaj nam bodo spremenili zakon, da nam bodo lahko vsilili svoje bone za reševanje turizma!
Bo treba na proteste!

Na proteste že, ampak samo v svojo občino….

New Report

Close