Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek saj verjetno ne ampak mogoce..

saj verjetno ne ampak mogoce..

a kdo pozna
hvala za info

send $

A si lastnik?
Ne maram podfuljenih reklam!!!!!

ne ne poznam..ampak jo bom spozanla se ta mesec..ker ga bom tm zurala..tko;))..ce pa ti ves kako je..ajde pricaj da vem..kaj me caka tm

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tele ne poznam,kot berem se je šele odprla..drugače pa mi tiste restavracije tam gor,delujejo kot menze..Bljek..Žalostno,ker sliši se super…..Le malo več ogranizacije bi bilo potrebno,ne pa da se jih samo odpre…..Bolj so mi všeč zraven tisti sodčki in vinček..pa šampanjček.V prijetnem ambientu,še ob boljših kelnarčkih si lahko privoščiš kozarček..aham……jep!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dalec od tega;))

pa ne bi blo slabo, haha

send $

ne ne poznam se.. bi pa rad
in ce bodo tvoje info v kratkem se priporocam;))

send $

a to sam zarad okolja – btc
al kaj mas v mislih??

send $

Waw, mexican food……… :)))))))))))))))))

oštja, kaj me vsi zadnje cajte rajcate z mojo Mexico…… vam bom spet utekla tjadol………. mi kedu sponzorira letalsko karto? :))

aja, no, kar se tvojga vprašanja tiče……. nism še bla tam, ma upam da me moj Mexicanc pelje en dan tud ja……. cene zgledajo nižje kukr po drugih take vrste restaurantih……. mmmmmmm….. slince se mi cedijoooooo

Hmmm Kako?? Kako?
ne razumem prav dobro..le kaj bi imel btc pri tem?

Tako mislim,kot sem napisala…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mogoče imam v mislih malo več vložka v te restavracije…MAlo bolj ločeno bi moglo bit vse skupaj…Ena od druge….To je to,ne pa da se vonjave,jedi mešajo med seboj…Ljudje pa tam notri štokajo,kot da bi bili v menzi? Kapiš?
Nadalje bi lahko rekla še kaj glede samega programa…Tega namreč ni v teh restavracijah..bilo bi pa čudovoto,če bi s e marsikaj dogajalo tam notri..Od tipične muzike,pa naprej…Ja? je kej bolj razumljivo?
Skatka malo več domišlija in ustvarjalnosti,pa bi blo bolje….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja ja sigurno
pa ce bos kaj bla tam porocaj;)

send $

ma sej bi ti sponzoriral
ampak nimam niti za ladjo;))

send $

Miki, jaz pa sem že bla tu :)))))))… Hehe, Štajerka na obisku v Ljubljani ;).

Hrana? No, poceni (glede na cene pri nas). Pa veliko na izbiro in zadosti velike porcije. Samo tiste enchilade pa niso imele pravega okusa… Tudi pecivo mi ni bilo všeč. Ali pa okus juhe… preveč enolično. Imamo pri nas veliko boljšo mehiško hrano (bolj okusno), mogoče pa so me tu razvadili 😉 :))).

Drugače pa: za nezahtevnega jedca dovolj dobro (glede na ceno).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ja ja
so tud pr nas cene skor 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} visje

pol pravis malo dnarja malo okusa;))
hvala za info!

send $

No, sem že veliko boljše jedla…

Tisto za malo denarja, malo okusa, bo držalo, bi pa pripomnila: za malo denarja, dovolj velike porcije, pa za želodec napolnit tudi dovolj 😉 :))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

LAHKO POVEŠ KJE PRI VAS JE DOBRA MEHIŠKA HRANA?
CE SE BOM KAJ ZGUBIL MI BO MOGOCE PRAV PRISLO;))

send $

Ko se nameravaš na naš konec izgubit, pa le povej :)).

Zelo dobro mehiško hrano po še dosegljivih cenah dobiš v centru v eni taki luknji ob Dravi (kar se izgleda tiče, je čisto mehiško 😉 ). Tja se res splača izgubit. Malo bolj nobl (tudi glede cen) je par km ven iz mesta – tam imaš (spet) ob Dravi eno tako luštno romantično mehiško gostilno, kjer imajo zelo okusne prigrizke in sladice (tudi glavne jedi – samo plošče za dva ne priporočam, ker je predraga in premalo obložena). Kaj več pa menda mehiških zadev pri nas res ni 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

najlepsa hvala!;))
boljsega vodica ne bi mogel dobit;))

send $

:)))))))))))))

Miki, ko boš sem lutal, se kar javi :)).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

a te smem zapeljat..ops…..mislim povabit ?

leta letijo - iščem stevardeso.....

a mi bos razkazala…?:)

send $

Skoraj vse, skoraj vse ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

jooooj;) kako je druga beseda dominantna nad prvo;)))
skoraj vse ;)))

send $

Miki, kje imaš spet očala… Lepo piše: SKORAJ vse… 😉 :))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Tud pes bi skori zajca ujel…pa ga je stisnilo scat!
😉

New Report

Close