Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sam da se spraznim …

Sam da se spraznim …

To temo odpiram bolj zato, da si spraznim dušo, kot pa da bi pričakovala kakršenkoli odziv … pač … sam da napišem, da mi bo mogoče lažje …

Par minut nazaj sem izvedela, da je babica od mojega dragega v bolnici … zopet. Prejšnji teden je ravno prišla iz bolnice, ker ji je voda zalila srce … in sedaj … sedaj je spet v bolnici … in samo spi. Mogoče ne bo preživela dneva …

V bistvu … stvar je takšna, da s to babico je cela družina skregana. Oče od mojega dragega (čigar mati je) je ne priznava za svojo mamo in ga sploh ne briga kaj se z njo dogaja … ta druga hči (teta od mojega dragega) ji sicer stoji ob strani in jo pazi … ampak tudi nje ne bi prav preveč pretreslo, če bi umrla … mama od dragija je pač čustven človek in hoče tašči pomagat (kljub vsem kletvicam, ki ji jih je le-ta izrekla), a se je zaradi tega fejst skregala z možem … moj dragi … ga skrbi kaj bo z babico … vendar se ne sekira preveč.

Potem pa še ena zlo zlo svinjska misel … Če babica umre bova verjetno v hišo kjer sedaj ona živi dobila midva z Miškotom (ker pač se razdeli tatu in teti od Miškota in teta je že rekla, da bi jo tako ali tako prepustila nama) … in tako bi bil rešen “stanovanjski problem” ki ga imava sedaj …

Ampak … … … meni je tako hudo. čeprav je ženska res žleht … in je v življenju naredila veliko slabega svojim najbljižjim … ne vem … mi je hudo … in mi gre kar na jok ko pomislim, da ne bo dočakala, da bo videla svojega prvega pravnuka … :(((((( Kar na jok mi gre … :(((((

Tako … samo da sem se spraznila …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

to je življenje, to smo ljudje, to je minljivost.

Vsako življenje se enkrat konča. Naj bo človek dober al zloba, odide. Tako bo mogoče ona odšla…. in vidva bosta imela novo življenje, tisto, ki ga nosiš v sebi… in mogoče še kakšno.

Ne bodi žalostna, to je vse normalno. Vem pa, da ti verjetno ni lahko pri srcu….

Ajd, drž se mala, pa Pikeca poljubčkaj!

…..ni vredno hodit v sprevodu.Ne takem in ne onakem(pogrebnem).
Pa sem še jaz prasc zdej!

Ja … saj vem, da pač se rodimo, živimo in umremo … eni prej … drugi kasneje … Samo tako težko mi je … čez tri mesece se bo rodil njen prvi pravnuk … in ravno sedaj … ne vem … težko je.

Bomo videli kako bo … MOgoče si bo pa le opomogla, čeprav … baje da je zelo slaba.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jah … saj imaš po svoje prav … sam … kaj pa vem … vseeno mi je težko … :(((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nič naj ti ne bo hudo!
Ti imaš druga dva za mirkat!

Hjah, tako bo kot hoče mati narava…….

Hej, a je že pomlad tamdoli?
Pufkota nekam razganja………. u uni stavbi al dve tamzad za tabo….. 😉

Pomlad? Ma kaka pomlad neki …

… tu je že sred poletja … :)))

Tko je toplo, da sem že cel dan v kratkih rokavih v pisarni … pa sonce mi tolče direkt not. Prej sva šle z mamo med malco na en špancir po Gorici … in ti povem … božansko … :)))))))

Kje pa je Pufko? V kateri stavbi? Nič ne vem … :(((

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jebat ga .. če sem pej človk s premehkim srcem … :(( Tepi me … pa vseeno ne bo nič pomagalo … :(((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

……. no, sej tuki je tud že skor poletje……… ma ni še tisto tapravo…. namreč 34 stopinj v senci…….. haha………..

………. hmmmm, v uni stavbi je, ki gleda na Perlo 😉

A haaaaa … A tam se skriva … Ga bomo že zbezali ven … hi hi hi … zdej ko vem kje je … ;))) Pa ti ga ukradem za kako kavico, a? :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hmmmmmmmmmm…………… moram premislit 😉

New Report

Close