Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sam enkrat bom tole povedu…

sam enkrat bom tole povedu…

ne pogovarjam se z zenskami, ker mi filajo glavo z neumnostmi:)

:)))))))))))))))))) Pa kako si vedel … :)))))))))))) ;))))))))))

Srce … pa saj veš, da mam tut tebe tkoooooooooooooo rada … :-*****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

HAHAHAHAHAHAHA

/

bgv…tut js te mam rad, kot pac lahko imam zensko rad:) sam lupckat me pa takle javno ne, ker sej ves kake ste zenske…monkey see, monkey do…a ves, se mal, pa me bojo vse takle lupckale…tega pa nocem:))) zastopis moj problem?:)

.. okej .
Bezveze.
Danes se mi ne ljubi !

aleluja:)

Prov prov … Pol te bom pa od zdej naprej lupčkala samo še na skrivaj … Zmenjeno? :))))

(Bgv se postavi v pokončno pozo … kot pravi macho … vrže oprsje naprej … rit nazaj … z desno roko seže pred hribuca v pozdrav … in reče) Ok … stari … Dej taco! :)))) ;))) (in mu čisto potiho šepne na uho) A bo v redu tko?

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dragi moj Hribuc…jaz bom z njim še naprej bla.bla.bla.bla…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SONCIIIIIIIIIIIIIIIIIII CMOKA

/

prekleta pjača

prekleta pjača :)))

tocno!

lp, legenda:)

:)))))))))))))))))))))))

Kako kaj ?
*

bos ja, ce bos mene prej uprasala za dovoljenje

:)))))))))))))))))))) zdej dober k mam spet tastar nick ;))))))

:))))))))))) živjo …. legenda :)))

ne …bom še s teboj bla,bla,bla in bomo u troje, polej pa ne bo fofsije in bo za vse dovolj…cmoka Hribuc, a ti grem po pir?;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))
Ja , saj se spomnim , ti pa pijača …. hehe ….

V sobot je bilo eno zanimivo srečanje v Lj. v parku Zvezda :)))

Cmoko nazaj, te greškam veš!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ojej travca :)))))

le pejt…pa hladn naj bo:)

Aha :))))

sem zdej zamenu… k ne morem pisat na unem niku no :))))) je rezerviran za PP :)))

JA VEM JA SEJ JEST TUD ….:))))

/

Saj vem , no :)))

A je konec prisilnega dopusta ?

New Report

Close