Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sam enkrat bom tole povedu…

sam enkrat bom tole povedu…

Je pa fejst decko…zato nič bat;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehehe ma ga poznam jest .. u iber bi se temu reklo ja :)))) evo.. mi ga je uspelo najt samo s pomočjo maila pa njegovga brata, k je bil tuki pr men pred parimi minutami :)))

hehehehehehe o sto mater :)))))))))

No vidis…se smejim tudi jaz, kako je svet majhen, hihihihi, pa merkaj, ahtaj mojega medija, je tko moj-moj;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahahahaha, kaku ga čem ahtat, ko ga pa n’č ne vidim :)))))))))

Jaz pa vem…da sta Razbo in jani sodelavca in to že dolgo…..
;-)))
Sp

Ma kako si ti pameten, okej, sedaj pa pppšššš, saj ni treba da to ve ves svet…gremo dalje!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hudiča… kaj nisi povedu :)))) Seveda, teb sem povedu kje delam.. pa če ti je razbo tud.. 1+1 je blo pa vedno 2 :)))))))

jej jej, Sp :)))) kaj ne rečeš :))))

ja.. evo, gremo :)))))

Lump je…a vidiš, tko dela z vsemi nami, nas vrti ko vrtavko…mi pisemo on pa sešteva, le čaka naj se , ko ga dobim v roke…grrrrrrrrrr

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

heheheh no sej to bi blo pa tud men pasal.. v roke pa to :)))))))))))9

No nekega dne, si bomo segli v roke, komaj čakam na to…sedaj pa šibam in polej popoldne naredim nekaj, kar moram…Jani cmoka na cmoko in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja tud men počas zmanjkuje časa :)))) lepo popoldne pa .. se beremo ….verjetno jutri :)))

čau in cmoka na cmoko, ja :))))

Ne spomnim se glih dobro,če si mi povedal…vendar sem videl tvoj službeni e-mail in za Razbota sem pa vedel,kje dela,ker je res povedal..in kot praviš 1+1= blo vedno,ne?
🙂
Sem pa mislil,da se poznata…pa tud nisem hotel kej preveč v to drozat…kakorkoli,lepo je!
Sp

:))))) bo že :)))))

fajn se mej Sp in se.. beremo :)))

New Report

Close