Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sam sem svoj predstavnik

Sam sem svoj predstavnik

Kot živi človek, živa duša nimam predstavnika, ki bi mene predstavljal razen Boga.

Če Boga ob meni, nad menoj ni sem predstavnik zase jaz sam.

———————————————————————

Vi nekateri pa imate polno predstavnikov. Od županov, ministrov, predsednikov vlad, raznih inšitucij, oraganizacij in tako dalje.

Vas nekatere tako predstavljajo oni.

Ker vas oni predstavljajo, tako  VI SEBE NIMATE.

Oni imajo vas.

——————————————————————

Zato med menoj in nekaterimi vami je velika razlika. Namreč jaz sem pri sebi, priseben in prisoten. Iz tega pa tudi zase pristojen.

Vi nekateri pa niste prisebni, ne prisotni niti niste pri sebi. Le kako bi bili, če pa drugi vas naokoli predstavljajo? Tako so drugi pristojni za vas.

————————————————-

Pametni bodo razumeli pa vendar pričakovati, da bodo pametni brali je že redkost.

———————————————————————–

Prevarali so nam roditelje in nas same, da smo registrirali rojstva naših potomcev. Če jih ne bi hoteli so jim in so nam grozili s kaznimi. Kdo je grozil? ZLOČINCI

—————————————————–

Že pred leti so samooklicane oblasti Marija T. , Jožef… del organizirane strukture zločincev “uvedli” obvezno šolstvo.

Obvezno šolstvo, ki naj bi bilo brezplačno.

Kaj pa je obvezno in brezplačno? Ste kdaj dobili prejeli obvezen kos kruha in brezplačnega?

Kako to, da sofisticirana znanja z nekaterih področji pa niso tako splošno obvezna kaj šele brezplačna in na “kupu”?

Kaj pa dobite v tem svetu povsem brezplačno? Kaj pa je obvezno?

Mar ni bilo obvezno šolstvo in brezplačno zato uvedeno,ker bi vi predstavljali produkt?

Indoktrinirani produkt oblastem, ki se bodo okoriščale nad vami in se preko vas zagotavljale oblast še dolgo v prihodnost?

Zbudite se iz globine laži in prevar ter dvignite glave v višave, kjer modrost in razum širita in osvetljujeta obzorje duha.

 

 

 

Se sploh vprašate ali se sploh niste sposobni vprašati, tako izobraženi, kot neizobraženi, bolj izobraženi in manj izobraženi ali je SPLOH MOGOČE, da vas same kdo drug PREDSTAVLJA?

Ko iščete službe, zaposlitev ali vi koga drugega pošljete na razgovore ali se sami tja odpravite?

Povejte, če za te zadeve ne zmore drug namesto vas, da vas v vašem imenu predstavlja, kako potem je izven razuma, da pa nekdo predstavlja in je predstavnik tisočih ljudi, milijonov ljudi in ob tem ni Bog?

Kako, če drug enega samega samcatega človeka v popolnosti ne more predstaviti komu drugemu pa je vam nekaterim razumno, da pa predstavlja cele narode in je predstavnik celih narodov?

Povem vam. NI predstavnik celih narodov.

Če sem samo eden izmed naroda, katerega on ne more predstavljati potem samo zaradi mene samo zaradi enega ne more predstavljati vsega naroda. Naj vam bo to kristalno jasno.

Če pa je še kdo izmed vas, ki ga drug ne more predstavljati pa sva že DVA.

In kako te Bog “zastopa”?

Pred kom pa? A pred samim seboj?

Je ravno obratno. V ostalem se pa strinjam. Glede Marije Terezije pa … obvezno šolstvo imamo šele po letu 1869 v smislu kazenskih sankcij, če se ga učenec ne udeleži, pred tem pa ne…..

 

Bo treba bolje poznati zgodovino….

 

Vesel oče

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 08.05.2024 ob 17:06

In kako te Bog “zastopa”?

Pred kom pa? A pred samim seboj?

Je ravno obratno. V ostalem se pa strinjam. Glede Marije Terezije pa … obvezno šolstvo imamo šele po letu 1869 v smislu kazenskih sankcij, če se ga učenec ne udeleži, pred tem pa ne…..

 

Bo treba bolje poznati zgodovino….

 

Vesel oče

Od kdaj sva ga imela ti in jaz se ne bom v to spuščal.

Omenil sem to kar je ljudem bližje in kar je bilo učeno, kot splošan informacija. Tako da se ne igrej nadumdrivanja brez veze. Če si si pameten ok. Bodi , jaz ti ne odrekam, da bi bil.

Če me Bog zastopa je to tako, da sem v resnici in govorim resnico.

Če pa se sam pa poskušam biti v resnici in govoriti resnico.

New Report

Close