Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samo gulpe babe nosijo kikle in obleke

Samo gulpe babe nosijo kikle in obleke

Ni mi jasno kako lahko babe skoz hodite v oblekah in se razkazujete.

V službi mam sodelavko, ki vsak dan v službo pride v obleki, večinoma kratke obleke nad koleni, pa še cela gola zgori, ramena, joške napihnjene….

To sploh ni lepi in po bontonu! Ne vem kaj deci sploh vidijo na tem, če baba hod v kikli?

V službo bi se mogu človek oblečt v hlače in pika.

 

Ahahahah…hahahah…uhaaaahahaha…

Fovšija brez meja hahahaha…

 

Po tej vročini mi hlače ne padejo na pamet. Tanke oblekice, sandali in adijo. Bontona se ne drži nihče pri nas, kakšnih kostimov ne nosimo niti pozimi. Meni super! Kaj si pa kdo misli, mi je vseeno.

Jaz poleti trpim v hlačah. Ok, ja oblečem kakšne tanke, lahke hlače. Kavbojk sigurno ne. Pa kdaj kakšne pajkice in tuniko. Drugače pa če se le da samo obleke, ker se tako vsaj da živet. Počutim se lahko, lagodno, vse je lažje.

Ne nosim pa oprijetih, izivalnih, kratkih in z ne vem kakšnim dekoltejem obleke. Nosim primerne za v službo. Ko grem pa privat, pa oblečem tudi takšne, da kažem ramena in dekolte, pa tudi krajšo npr. do kolen…..

Si res ne predstavljam poletja brez oblek.

Ravno včeraj sem si šla kupit 5 novih oblek, da imam za vsak dan za v službo drugo obleko in da v 14 dneh ne hodim skoz v istih oblekah….. imam za 10 d ni vsak dan drugo. Sem čist hepi

Se vidi, da hodite v zanikrne plebejske službe.

Pa kaj vam ni jasno. Babe so od pamtiveka skoraj povsod po sveto nosile neke cunje čez boke, če niso bile kar gole, ker se jo je tako lažje f***lo. Kaj mislite, da so včasih vzganjali romantiko in podobno. On ga je povlekel ven med svojimi iz dveh cunj zloženimi gatami, ona je svoje krpe povlekla navzgor. Par sekund, pa je blo vse mim. Takole med 14 in več  urnimi šihti na kmetih, delavnicah ali fabrkah je bilo to kar priročno.

So pa kratke obleke na res lepih nogah čisti užitek, tako kot bermudke na res lepih moških. Žal je lepih nog pri obeh spolih komaj za mali vzorček.

Ženska, ki je v ženski enegiji se bo oblačila ženstveno, subtilno.

Ženske, ki so v moški energiji, se bodo oblačile moško, robustno.

Odgovor na objavo uporabnika
Anon, 17.07.2024 ob 12:50

Se vidi, da hodite v zanikrne plebejske službe.

Mi problem, zrihtaj mi pri sebi za dobro plačo, prebekslam takoj. Seveda boš poskrbel tudi za črno kartico za šoping kajne? Kje podpišem?

Jaz se zelo rada oblečem v obleke, širok pas dodam. Sem vitka in dokaj visoka.  Ampak je dolžina obvezno pod koleni in dekolte ni globok, ampak normalno zapet, da je poslovno in dostojno . Če imaš lepo postavo, največ pokažeš z tako dostojanstveno obleko.

Odgovor na objavo uporabnika
MM406, 17.07.2024 ob 12:52

Ženska, ki je v ženski enegiji se bo oblačila ženstveno, subtilno.

Ženske, ki so v moški energiji, se bodo oblačile moško, robustno.

Ženski, ki ima IQ višji od sobne temperature je jasno, da se v službo ne hodi v oblekah, krajših od dolžine do kolen, oblekah z naramnicami in natikačih/sandalih, kjer je odprtega več kot pol stopala. Nikakor ni nujno hoditi v službo v hlačah, definitivno pa v primernih oblačilih (primerna dolžina, pokrita ramena, primerno globok dekolte).

Ženske, ki imajo IQ v višini sobne temperature ali le malce višji (recimo v višini trenutnih temperatur zunaj), pa hodijo v službo v kratkih, oprijetih “oblekicah”,  kratkih hlačah, pajcicah, z do popka globokimi dekolteji, kot špageti tankimi naramnicami ,kjer se posebej vidijo še naramnice modrcev in “japonkah”  in se tolažijo, da so to videle v filmih, da “jih ne briga za druge” in da so jim drugi nevoščljivi.

ni šans, da dam obleko gor. Jaz v službo hodim skoz v hlačaš, sedaj v lanenih ali zelo tankih hlačah širokih. Kikle pa ne, ker to pač ni zame. Delam samo z moškimi in ne bi bilo dobro to. Glede na to, da igram fuzbal, nisem nek tip ženske, ki bi se oblačila v neke fensi oblekce. Polet na morju oblečem kopalke in kratke hlače, zgoraj modrc od kopalk in to je to. Če gremo kam, pa oblečem še majco gor, kakšno široko tuniko lahko.

Odgovor na objavo uporabnika
No, 17.07.2024 ob 12:54

Mi problem, zrihtaj mi pri sebi za dobro plačo, prebekslam takoj. Seveda boš poskrbel tudi za črno kartico za šoping kajne? Kje podpišem?

Ne delam v kadrovski, lahko pa pošlješ CV v HR, pridi dostojno oblečena v primeru, da te povabijo na razgovor, tudi če bo zunaj 40 ⁰C. Prostori so klimatizirani.

V tej vrocini nosim lahke ohlapne poletne hlace. V obleki/kikli mi je precej bolj vroce in to nosim tam, kjer vem da bom na hladnem. V sluzbi zal nisem

Meni je čisto mimo, ko pridejo v službo v prekratkih oblekicah. Ko se vsedejo, to zleze gor in 8 ur drajsajo po stolu v gatah (upam, da jih imajo). Fuj in fej. Druga stvar so kratke hlače primerne za prosti čas. Tudi to ni za v službo pa naj imajo še tako lepe noge. Zgoraj mi je mimo korzet. To je za zvečer, za ven, za službo nikakor. Tudi dekolteji ne. Ozke naramnice so meni ok. Ne zgleda pa mi nikoli in nikjer, da na hrbtu gleda ven cel modrc.

Odgovor na objavo uporabnika
Resna302, 17.07.2024 ob 12:35

Ni mi jasno kako lahko babe skoz hodite v oblekah in se razkazujete.

V službi mam sodelavko, ki vsak dan v službo pride v obleki, večinoma kratke obleke nad koleni, pa še cela gola zgori, ramena, joške napihnjene….

To sploh ni lepi in po bontonu! Ne vem kaj deci sploh vidijo na tem, če baba hod v kikli?

V službo bi se mogu človek oblečt v hlače in pika.

 

Za mozace so hlače, js. Ženstvene ženske imamo pač raje krila. Res pa ni ok it v službo kot, da greš snemat kak film… ramena in dekolte pač morajo biti pokriti, krilo pa tudi, če je malenkost nad koleni je čisto ok.

Ej mam idejo

Kaj ko bi ENKRAT za spremembo odprli eno temo o moškem oblačenju?

Kaj smejo, kaj ne smejo,  pa kaj je še posebej glupo pa tko?

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 17.07.2024 ob 13:30

Za mozace so hlače, js. Ženstvene ženske imamo pač raje krila. Res pa ni ok it v službo kot, da greš snemat kak film… ramena in dekolte pač morajo biti pokriti, krilo pa tudi, če je malenkost nad koleni je čisto ok.

Je pa tako, da je po pisarnah poleti bolj hladno kot pozimi in rabiš v bistvu vsaj eno orng jopico in žabe, da ne zmrzneš na teh prekletih klimah…

.https://youtube.com/shorts/WzYx5MtToCU?si=iTqvBQDTwW4BEv-G

Kaj je narobe z dolžino tik nad koleni? 20 let nazaj so me v prvi službi naučili, da je to standardna dolžina za poslovno okolje, pisarno itd. A se je vmes kaj spremenilo? Krilo do tal? Dolžina malo čez kolena je zelo nehvaležna, lepo izpade samo na idealni postavi.

mam rada kikle obleke.. je fajn občutek ko hlebčki pod njimi svobodno gibljejo 😁

Komaj čakam, da lahko nosim oblekice. Tako si jo lahko tudi ob vsaki priliki pobožam….

Ravnokar sem si jo v službi v pisarni lepo božala…..hlačke sem pospravila v torbico, pod mizo sem sam oblekco dvignila in si s prstki začela božati….

Pač predlagajte nadrejenemu, da sestavi kodeks oblačenja. Ene ženske res ne vedo ali so na plaži ali na delovnem mestu.

.https://youtube.com/shorts/WzYx5MtToCU?si=iTqvBQDTwW4BEv-G

Tale ne nosi obleke, ampak je za ta hudo silo zavita v neke povoje.

.https://youtu.be/6zc-RWfClbo?si=izEybzhLyjoxZpl3

No, plažne oblekice res niso za v službo, ampak da bi pa poleti hodila v hlačah – lepo vas prosim. Še pozimi komaj kdaj oblečem hlače.

Kaj je narobe z odkritmi rameni, saj nismo v Indiji ?!.. pa tudi receptorka v hotelu nisem ali uslužbenka na banki…

Sploh pa ne delam s strankami,  za sestanke sem pa tudi čisto primerno oblečena, tudi če se vidi par centimetrov ramen 😉

New Report

Close