Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samo gulpe babe nosijo kikle in obleke

Samo gulpe babe nosijo kikle in obleke

Poleti hlač ne nosim. Še spomladi in jeseni redko. Samo pri športu kratke.

Sicer obleke, tu in tam kakšno krilo.

Takoj, ko je zunaj okoli 10 ali 15°C, hlače odmislim.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Vsak zakaj ima svoj zato, 17.07.2024 ob 12:51

Pa kaj vam ni jasno. Babe so od pamtiveka skoraj povsod po sveto nosile neke cunje čez boke, če niso bile kar gole, ker se jo je tako lažje f***lo. Kaj mislite, da so včasih vzganjali romantiko in podobno. On ga je povlekel ven med svojimi iz dveh cunj zloženimi gatami, ona je svoje krpe povlekla navzgor. Par sekund, pa je blo vse mim. Takole med 14 in več  urnimi šihti na kmetih, delavnicah ali fabrkah je bilo to kar priročno.

So pa kratke obleke na res lepih nogah čisti užitek, tako kot bermudke na res lepih moških. Žal je lepih nog pri obeh spolih komaj za mali vzorček.

Ti jih sigurno imaš…lepe nogice….mislim🤣

Odvisno os službe.

Ce delaš kar v neki pisarni, ni to tako narobe. Kako pa izgleda je stvar druge debate.

Delam v upravi enega srednje velikega podjetja.

Nosim obleke in nosim hlače. Nič od tega pa ni izzivalnega. Še vesno v lahkem, poletnem stilu, obuto pa imam kake usnjene moderne sandale, da vsaj v noge ne svicam.

Se strinjam da je nekje potrebno potegnit črto, se vedno pa je fajn bit v službi vse te ure, oblečen dokaj lahkotno in da se dober počutiš.

Če pride do seska je majn slacenja

Kaj pa kratke pajkice od Lelosi a to je o. K.? Sej, to so tudi hlače?

Odgovor na objavo uporabnika
Resna302, 17.07.2024 ob 12:35

Ni mi jasno kako lahko babe skoz hodite v oblekah in se razkazujete.

V službi mam sodelavko, ki vsak dan v službo pride v obleki, večinoma kratke obleke nad koleni, pa še cela gola zgori, ramena, joške napihnjene….

To sploh ni lepi in po bontonu! Ne vem kaj deci sploh vidijo na tem, če baba hod v kikli?

V službo bi se mogu človek oblečt v hlače in pika.

 

ti nismo mi krivi če si debela čunka..kaj vidimo na tem lepoto  ne pa vas debele grdobe ko se greste kera bo imela več celulita na bedrah.. 2 bedri imam takšni kot vi 1  in pol ste faušljive lepoticam.. obupne ste babe  prvo se v špegl pogledat

Ženske Smo za to, da nosimo krila in obleke. Ali bi vi rad obratno kar se že dogaja…..skakajoči moški v kiklcah.

Poleti pa res kdaj oblečem lahko obleko  Sem za udobje in sproščenost, če se le da, tudi v službi. To je bil tudi en od faktorjev pri izbiri službe. Za sestanke z zunanjimi udeleženci sem imela vedno rezervno garderobo kar v službi. Ženstvenosti pa ne bi kaj dosti povezovala s krili in oblekami. Je podobno kot s karizmo. Imaš ali nimaš. Čuti se v govoru, mimiki, kretnjah, gibanju, izžarevanju v celoti. Je tudi težko priučljivo.

Poleti nosim večinoma krila in bluze, ali pa krila in lahke majčke. Za doma imam take tanke oblekice, tipo majčke, brez rokavov. Ni šans, da bi se poleti segrevala v hlačah.

Hlače nosim pozimi in ko so hladni dnevi, drugače pa imam zelo rada krila.

Za v službo pa niso primerna prekratka krila (nad koleni), kratke hlače, gola ramena in tanke naramnice. To ni v skladu s poslovnim bontonom, saj deluje ceneno. Tako oblečeni gremo na plažo.

Verjetno imas raje muslimanske suznje te so res zelo inteligentne da se zakrivajo zaradi izmišljotine islama,in pedofila mohameda

Bravo

Ali pa si zavisten ker si ga na roke mečes med tem, ko pa si samozavesten moski  najde žensko

Ali pa si prikrit pede..

ŠE VEČ MINIC IN ŠTEK PRAVIM JAZ

Po mojem gre za provokacijo, ampak vseeno: jaz pa ne razumem žensk, ki so pri 30 stopinjah:

v kavbojkah, dolgih

v ful širokih hlačah, pri katerih se praviloma vse zadaj nabere v rit; verjetno so udobne, zračne, ampak tisto tiščanje v rit vsaj meni izgleda grdo, nisem še videla ženske v teh hlačah, da se ji to ne bi zgodilo

v dolgih plastičnih pajkicah

Odgovor na objavo uporabnika
ludamyla, 27.07.2024 ob 15:19

Po mojem gre za provokacijo, ampak vseeno: jaz pa ne razumem žensk, ki so pri 30 stopinjah:

v kavbojkah, dolgih

v ful širokih hlačah, pri katerih se praviloma vse zadaj nabere v rit; verjetno so udobne, zračne, ampak tisto tiščanje v rit vsaj meni izgleda grdo, nisem še videla ženske v teh hlačah, da se ji to ne bi zgodilo

v dolgih plastičnih pajkicah

Če bi imela grde noge bi razumela.

Moški so postali leni in se jim ni dalo več pod kikle gledat, zato so ženske začele nositi hlače, da se razkrije obliko pizdovja. Zdaj pa spet hočejo skriti in raje kikle nosijo. Zato pa niso zaželjeni stekeni mostovi, da od spodaj ne gledaš.

New Report

Close