Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samo intimni odnosi

samo intimni odnosi

[/quote]

Ampak ločil se pa tudi ni, a ne?[/quot

Ne, ni se ločil, saj mislim da ne, ker ga zadnjih pol leta ne videvam, ne slišim, ne srečujem več, klice in smsje ne vračam, tako da ne vem kaj se mu dogaja…

Jaz sem od začetka vedla da se NE bo ločil, to mi je bilo jasno povedano, potem ko sem ga spoznala sem tudi razumela zakaj. To je klasičen tip moškega, ki ima razvit XXL “kajbodoreklidrugi” sindrom…..zato mu kaj takega niti na misel ne pride, pa čeprav je nesrečen, ne zadovoljen, ne izpoljnen v zakonu…

Če te prav razumem, da je “ona” avtorica te teme, potem ni nobenega dvoma, da je zaljubljena.

Bodi pozorna na zaporedje napisanega in konkretne besede.

In navsezadnje:

Če te prav razumem, da je “ona” avtorica te teme, potem ni nobenega dvoma, da je zaljubljena.

Bodi pozorna na zaporedje napisanega in konkretne besede.

In navsezadnje:

[/quote]

ma ja, bi tudi lahko bilo, imaš prav 🙂

V nekako takem razmerju sem jaz sedaj.
Sem komaj dobro po ločitvi in nisem pripravljena na karkoli resnega. Uživam svoj mir in se imam v bistvu lepo. On zagrižen samec.
Se pa noro privlačiva.
Od prvega trenutka sva dala karte na mizo in povedala kaj želiva in česa ne.
Se imava lepo, ko si to zaželiva in preostali čas preživljava vsak po svoje. Brez obvez in omejitev.
Edini pogoj iz strani enega in drugega je bil, da dokler sexava midva ni nobene tretje osebe…ne na eni ne na drugi strani.

Oba veva, da zame to ne bo dovolj za vedno. Ko se postavim povsem na noge bom želela več. To bo tudi konec najinih srečanj.

Kakšna pa je tvoja izkušnja, ki je drugačna?

Da si šest let svojega življenja zapravila za moškega, ki je k tebi hodil kot k drugi violini, ti si bila pa sama za počitnice in praznike in če bi te zvečer povozil avto in bi pristala na urgenci, njega ne bi smela poklicat, ker spi doma pri ženi, prišel bi pa šele potem, ko bi imel pošlihtane družinske obveznosti in ti to in samo to ponuja še danes?

Oprosti, če se sliši kruto, ampak to je v resnici zelo tipična izkušnja ljubic, ki je zanje eno samo čakanje, da bo moški nabral nekje tista jajca in se ločil in končno živel samo z njo. To ni fuckbuddy razmerje. Verjamem, da bistvo vajinega odnosa ni goli seks. Bistvo vajinega odnosa je njegov egoizem in tvoja nesamozavest. In jaz osebno bi rajši imela takega izključno za seksat kot to, ki bi mi hotel ušesa polnit še s svojim psihološkim sranjem in kobajagi “saj imam tudi tebe rad” čustvi, da bi me obdržal za seks in zastonj psihoterapijo, da lahko zdrži v svojem zakonu.

Glede ostalega pa:

ženske nočete in nočete dojeti ene preproste resnice. In ta je: če ti moški reče, da te hoče samo za seks, potem te tudi hoče samo za seks. Moški niso kot nekatere ženske, ki govorijo, da hočejo samo seks, v resnici pa fantazirajo o sončnih zahodnih in prvemu skupnemu otroku. In če vam moški reče, da vas hoče samo za seks, to vzemite smrtno resno in se na podlagi tega tudi odločajte.[/quote]

Janis, mimogrede, mogoče ti nisi ravno pravšnji naslov, da komentiraš moje (ali druge saj je vseeno), izkušnje z moškimi, ki jih, če se ne motim, ti nimaš?

Moja izkušnja je, da sem od začetka bila zatreskana, mogoče leto, največ dve leti, potem pa sem si rekla: ej, seks pa le imaš, zato sem se navadila na to, čisto odrezala kakršnekoli razlage o mojem življenju, nehala pripovedovati o čustvih, popolnoma sem se osredotočila le na seks, prepuščala sem se kot nikoli, in iskala le in samo zadovoljstvo za sebe. Na koncu se je on zatreskal, predvidevam da zato, ker ga nisem nič spraševala, ker ga nisem nikoli prosila za ponovni obisk, nikoli vabila k sebi, le sprejela sem ga ko je prišel ali pa tudi to ne, in delala vse, da mi je samo fizično bilo lepo. IN uživala v tem neskončno, to pa ga je začelo rajcati in potem mi je začel on o čustvih, pa kako bi se on ločil, pa kako da ne more, ker pol….

Moški in žensko so/smo različni, in tudi ženske lahko sprejmemo moško igro ne-čustvovanja, zakaj misliš, da so samo moški taki, da se igrajo le fizično, in da če to rečejo tudi to misliijo? od začetka sem res mislila, da me bo vzljubil, pa romanca in oh in sploh, ko se to ni zgodilo mi je bilo relativno kmalu jasno, kakšna so njegova pravila, ko sem jih sprejela za svoja, je on hotel več……

Domnevam, da bodo ex partnerstva z moškimi, vključno s skupnim življenjem, dovolj za kvalifikacijo? 🙂

Sem biseksualna, že dolgo 🙂

Sploh ne mislim tega. Jaz, med drugimi, sem ženska, ki lahko ločuje seks in čustva in sem v preteklosti to tudi prakticirala. Ampak statistika je na strani moških. Moraš priznat, da so moški tisti, ki večinoma predlagajo seks brez obveznosti kljub temu, da bi imeli možnost za “kaj več” in da so ženske večinoma v vlogi tistih, ki morajo podati odgovor na to in da je ta predlog, ki ni prišel od njih, za ne tako malo teh žensk v resnici razočaranje. Če moški, ki ima z žensko vsaj v luftu možnost zveze, kljub temu izbere opcijo “samo seks”, je pač jasno, da mu gre tudi v resnici samo za seks in da do te ženske ne goji ljubezenskih čustev. Take situacije so v večini in situacija od avtorice te teme pač ena od njih. Ženska, ki je zaljubljena, ženska, ki si želi zveze in skupnega življenja in moški, ki to ve in kljub temu hoče “samo seksat”. Tukaj nimaš kaj iskat nekih skrivnih čustev na njegovi strani, ker jih ni. Nihče ne izbere samo seksa, če hoče celo žensko oziroma celega moškega in ima to možnost odkrito na voljo.

Ti si imela srečo v tem, da so te čustva minila, lahko se pa to ne bi zgodilo in bi še danes čakala na vsak njegov klic, kot to počne mnogo žensk, ki so ljubice že osem ali deset let in iz začaranega kroga najlažje prideš tako, da vanj sploh ne vstopiš takrat, ko se še lahko odločaš. Tvojega življenja ne morem sodit, ampak ko si na takem razpotju – biti ljubica ali ne, seksat v upanju, da te bo vendarle vzljubil ali ne – je za moj okus bolj zdrava in perspektivna tista odločitev, ki tvojo prihodnost vrne v tvoje roke in ki od tebe ne zahteva samoponiževanja in tlačenja lastnih čustev in pričakovanj, ker so nekomu pač v napoto.

Zakaj pa ne, privošči si. Jaz sem imela dve leti takega prijatelja, sva se imela full lepo, s poudarkom na prijateljstvu tu in tam pa tudi sex… To zna včasih bit veliko bolje kot resen fant, ki ti najeda te kontrolira in bla bla. Pri takšnem frendu tega ni. Midva sva imela lep svoboden odnos, čeprav sva oboževala drug drugega sva se zavedala, da resnosti pri nama ne bo in tako je tudi ostalo. Ja, če pa nisi samozavestna in rabiš predvsem nekoga da se čustveno vežeš in si lastiš ljudi pol takšen odnos ni zate…

Domnevam, da bodo ex partnerstva z moškimi, vključno s skupnim življenjem, dovolj za kvalifikacijo? 🙂

Sem biseksualna, že dolgo 🙂

Sploh ne mislim tega. Jaz, med drugimi, sem ženska, ki lahko ločuje seks in čustva in sem v preteklosti to tudi prakticirala. Ampak statistika je na strani moških. Moraš priznat, da so moški tisti, ki večinoma predlagajo seks brez obveznosti kljub temu, da bi imeli možnost za “kaj več” in da so ženske večinoma v vlogi tistih, ki morajo podati odgovor na to in da je ta predlog, ki ni prišel od njih, za ne tako malo teh žensk v resnici razočaranje. Če moški, ki ima z žensko vsaj v luftu možnost zveze, kljub temu izbere opcijo “samo seks”, je pač jasno, da mu gre tudi v resnici samo za seks in da do te ženske ne goji ljubezenskih čustev. Take situacije so v večini in situacija od avtorice te teme pač ena od njih. Ženska, ki je zaljubljena, ženska, ki si želi zveze in skupnega življenja in moški, ki to ve in kljub temu hoče “samo seksat”. Tukaj nimaš kaj iskat nekih skrivnih čustev na njegovi strani, ker jih ni. Nihče ne izbere samo seksa, če hoče celo žensko oziroma celega moškega in ima to možnost odkrito na voljo.

Ti si imela srečo v tem, da so te čustva minila, lahko se pa to ne bi zgodilo in bi še danes čakala na vsak njegov klic, kot to počne mnogo žensk, ki so ljubice že osem ali deset let in iz začaranega kroga najlažje prideš tako, da vanj sploh ne vstopiš takrat, ko se še lahko odločaš. Tvojega življenja ne morem sodit, ampak ko si na takem razpotju – biti ljubica ali ne, seksat v upanju, da te bo vendarle vzljubil ali ne – je za moj okus bolj zdrava in perspektivna tista odločitev, ki tvojo prihodnost vrne v tvoje roke in ki od tebe ne zahteva samoponiževanja in tlačenja lastnih čustev in pričakovanj, ker so nekomu pač v napoto.[/quote]

Ups, sem pač mislila da si v razmerju z žensko in ne vem zakaj sem čisto odmislila, da imaš tudi kakšno preteklo izkušnjo, sure, da jo imaš. Ok.

Ja, jaz sem ugotovila čez nekaj let, da če še tako ljubim partnerja, se čustev ne da kupiti, se jih ne da izsiliti, se jih ne da pričarati, pač so ali jih ni. Zanimivo pa je, da je z leti, ko sem čedalje bolj izklapljala čustva, ki so kopnela iz tedna v teden, seks bil vedno boljši, saj se sploh nisem več ukvarjala z ugajanjem njemu, ampak le z zadovoljitvijo lastnega telesa. To so šele bili pravi užitki, zato mislim, da razumem, ko govorimo o seksu brez čustev. verjetno se samo v seks brez čustev ne bi podala nikoli, a poznam te občutke ko enkrat čustva ugasnejo. Tudi s prvim dolgoletnim partnerjem je proti koncu najinega razmerja, seks bil fantastičen.

Zato ne vidim razloga, da tudi avtorica ne poskusi isto, če pa bo vidla, da se čustveno vpleta, se še vedno lahko odmakne?

Kakšna pa je tvoja izkušnja, ki je drugačna?

Da si šest let svojega življenja zapravila za moškega, ki je k tebi hodil kot k drugi violini, ti si bila pa sama za počitnice in praznike in če bi te zvečer povozil avto in bi pristala na urgenci, njega ne bi smela poklicat, ker spi doma pri ženi, prišel bi pa šele potem, ko bi imel pošlihtane družinske obveznosti in ti to in samo to ponuja še danes?

Oprosti, če se sliši kruto, ampak to je v resnici zelo tipična izkušnja ljubic, ki je zanje eno samo čakanje, da bo moški nabral nekje tista jajca in se ločil in končno živel samo z njo. To ni fuckbuddy razmerje. Verjamem, da bistvo vajinega odnosa ni goli seks. Bistvo vajinega odnosa je njegov egoizem in tvoja nesamozavest. In jaz osebno bi rajši imela takega izključno za seksat kot to, ki bi mi hotel ušesa polnit še s svojim psihološkim sranjem in kobajagi “saj imam tudi tebe rad” čustvi, da bi me obdržal za seks in zastonj psihoterapijo, da lahko zdrži v svojem zakonu.

Glede ostalega pa:

ženske nočete in nočete dojeti ene preproste resnice. In ta je: če ti moški reče, da te hoče samo za seks, potem te tudi hoče samo za seks. Moški niso kot nekatere ženske, ki govorijo, da hočejo samo seks, v resnici pa fantazirajo o sončnih zahodnih in prvemu skupnemu otroku. In če vam moški reče, da vas hoče samo za seks, to vzemite smrtno resno in se na podlagi tega tudi odločajte.[/quote]

Janis, mimogrede, mogoče ti nisi ravno pravšnji naslov, da komentiraš moje (ali druge saj je vseeno), izkušnje z moškimi, ki jih, če se ne motim, ti nimaš?

Moja izkušnja je, da sem od začetka bila zatreskana, mogoče leto, največ dve leti, potem pa sem si rekla: ej, seks pa le imaš, zato sem se navadila na to, čisto odrezala kakršnekoli razlage o mojem življenju, nehala pripovedovati o čustvih, popolnoma sem se osredotočila le na seks, prepuščala sem se kot nikoli, in iskala le in samo zadovoljstvo za sebe. Na koncu se je on zatreskal, predvidevam da zato, ker ga nisem nič spraševala, ker ga nisem nikoli prosila za ponovni obisk, nikoli vabila k sebi, le sprejela sem ga ko je prišel ali pa tudi to ne, in delala vse, da mi je samo fizično bilo lepo. IN uživala v tem neskončno, to pa ga je začelo rajcati in potem mi je začel on o čustvih, pa kako bi se on ločil, pa kako da ne more, ker pol….

Moški in žensko so/smo različni, in tudi ženske lahko sprejmemo moško igro ne-čustvovanja, zakaj misliš, da so samo moški taki, da se igrajo le fizično, in da če to rečejo tudi to misliijo? od začetka sem res mislila, da me bo vzljubil, pa romanca in oh in sploh, ko se to ni zgodilo mi je bilo relativno kmalu jasno, kakšna so njegova pravila, ko sem jih sprejela za svoja, je on hotel več……[/quote]

Ei, to bi tudi jaz … a … ti daš za en seks 100 eur..oz. si dala, on pa si le gate menja..

kje je tu pravica???

Tako “zvezo” se da furat in je lahko zelo lepa. Midva bova kmalu imela prvo obletnico, vidiva se enkrat ali dvakrat na teden in v bistvu je vedno lepše. Na začetku sva se malo lovila, ker je dejansko slišati zelo kruto, ko se popolnoma racionalno dogovarjaš in zamejuješ, vsaj meni se je večkrat stisnilo srce ob tem, so pa med nama definitivno kar močna čustva, ampak definitivno ne dovolj za resno zvezo. Tudi kar se praktičnih plati tiče, ga ne vidim kot pravega partnerja. Za razvedrilo je pa super. Zaenkrat pri meni resna zveza itaK sploh ne pride v poštev, tako da mi je to idealno. Sem zelo zadovoljna in v bistvu so moje potrebe po moškem pokrite. Ne rabim popolnoma nič več od njega, kot dobim – dober seks, toplino, prijaznost, lepe besede…


Pa kaj še. Ko boš našla “partnerja, ki bo ljubezen tvojega življenja”, ti ga bo tale kujon odvrnil od tebe, da bo še naprej lahko ‘imel intimne odnose’ s teboj, ali pa kar tako, iz maščevanja, ker si nehala ‘imeti intimne odnose’ z njim. Ojoj, ženske, kako slabo poznate pokvarjeno moško psiho![/quote] sploh ne.on bo še bolj vesel,da bo šla stran po parih mes brez joka in stoka.slabo poznaš moške.[/quote]

seveda bo vesel…še kako vesel…nobene scene….
….itak mu ne bo edina intima….

skoraj bi rekla,da sem jaz to napisala…….se podpišem

Bejba!

Res upam da se hecaš….
Meni je iz nečesa takega nastal otrok….

Kaj misliš, če sva s partnerjem skupaj?

New Report

Close