Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samo ljubezen šteje – življenjska zgodba mojega znanca

Samo ljubezen šteje – življenjska zgodba mojega znanca

Evo vam dragi moji, za dobro jutro vam pišem eno resnično zgodbo, kakšen papak je moj bivši sodelavec. Star je 55 let in že 30 let poročen. Z ženo se je poročil, ker je iz dobre bogate familije in sta lepo podedovala. Vsa ta leta je bil njen postrežnik, ji več ali manj brisal rit, ona ga je pa s kešom zalagala. To je že šlo nekaj časa, ampak mu je dokurčil njen grd odnos do njega. Je pa v 2022 spoznal eno bivšo striptizeto, se vanjo baje zaljubil, ločil od prve sponzorke in jo fajn odrl. Sva pred nekaj dnevi govorila, pa mu jaz pravim “čuj, pa ti res nisi zdrav, da si bogato ženo za mlado striptizeto zamenjal, ta tako nič nima, pa vsi so se po njej drsali.” Me pogleda in reče “Jaz jo ljubim in to je edino kar šteje.”

Najprej se mi je zdel pravi bedak, ampak mi je dal mislit. K vragu vse, bajte, pleh, dnar, če ni ljubezni. Ona ima res da umazano preteklost, je pa poštena in srčna ženska, ki ga ima iskreno rada. Tako da ja dragi moji, vam povem, če ni ljubezni, ni nič. Je edina stvar, ki šteje v življenju.

https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tFP1zcsNM2qSjE1zjJg9BIvKMo80puokK9QllicqZCTmJJ4pDc7PxcAAGwOCA&q=pri%C4%8Da+o+vasi+lada%C4%8Dkom&oq=pri%C4%8Da+o+vasi+&aqs=chrome.2.69i57j0i512j46i512j0i512j0i22i30l3j0i10i22i30i625j0i22i30l2.5238j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

 

Sej striptizeta bo pa njega fajn odrla brez skrbi. Ljubi jo nekaj drugega, ne on temveč tisto med nogami.

Odgovor na objavo uporabnika
A res al kaj, 29.01.2023 ob 10:35

Sej striptizeta bo pa njega fajn odrla brez skrbi. Ljubi jo nekaj drugega, ne on temveč tisto med nogami.

Sem isto jaz mislil, ko pa sem ju skupaj videl, pa čutiš, da se imata res rada.

Na tem forumu ne boš prebral razumevanja ampak samo zgražanje od žensk prasic lovač, ki so iste kot njegova bivša.

Če je zgodba resnična, vsaka čast in veliko sreče obema!!

Avtor, prav se je odločil, posebej ker je njegova striptizeta pol mlajša od njegove bivše! Vsa čast mu, da se je rešil bivše!

Odgovor na objavo uporabnika
anonimna izpoved, 29.01.2023 ob 10:27

Evo vam dragi moji, za dobro jutro vam pišem eno resnično zgodbo, kakšen papak je moj bivši sodelavec. Star je 55 let in že 30 let poročen. Z ženo se je poročil, ker je iz dobre bogate familije in sta lepo podedovala. Vsa ta leta je bil njen postrežnik, ji več ali manj brisal rit, ona ga je pa s kešom zalagala. To je že šlo nekaj časa, ampak mu je dokurčil njen grd odnos do njega. Je pa v 2022 spoznal eno bivšo striptizeto, se vanjo baje zaljubil, ločil od prve sponzorke in jo fajn odrl. Sva pred nekaj dnevi govorila, pa mu jaz pravim “čuj, pa ti res nisi zdrav, da si bogato ženo za mlado striptizeto zamenjal, ta tako nič nima, pa vsi so se po njej drsali.” Me pogleda in reče “Jaz jo ljubim in to je edino kar šteje.”

Najprej se mi je zdel pravi bedak, ampak mi je dal mislit. K vragu vse, bajte, pleh, dnar, če ni ljubezni. Ona ima res da umazano preteklost, je pa poštena in srčna ženska, ki ga ima iskreno rada. Tako da ja dragi moji, vam povem, če ni ljubezni, ni nič. Je edina stvar, ki šteje v življenju.

Pa kakšen gnoj od človeka. To niti m od moškega ni. A večina je točno takih in bi sami isto naredili, če bi imeli možnost.

Melek, potrošna roba je to. Je pač zamenjal za boljši model, pa še bolj ugodna letnica je 😊

Odgovor na objavo uporabnika
Melek, 29.01.2023 ob 11:01

Pa kakšen gnoj od človeka. To niti m od moškega ni. A večina je točno takih in bi sami isto naredili, če bi imeli možnost.

pojdi prosim v sosednjo temo in odgovori na vprašanje avTorice, ki sprašuje, kaj taki moški, ki zagovarjate menjavo za mlajši model rečete svojim materam, ko le te ostanejo same, ko jih oče zavrže za ‘mlajši model’ 😀

Ha, ha, ha. Koliko pa si star, da si tako naiven?!

Striptizeta in poštenost res ne gresta skupaj.

Kot je on obral prvo ženo, bo striptizeta njega.

Nimaš kaj. Tako je. On ve najbolje zakaj jo je zamenjal.

Za Milana

Moj oče že ima mlajši model, ker je bila mati 17 let mlajša od njega, ko sta se spoznala…

Še kaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Za Milana, 29.01.2023 ob 11:11

pojdi prosim v sosednjo temo in odgovori na vprašanje avTorice, ki sprašuje, kaj taki moški, ki zagovarjate menjavo za mlajši model rečete svojim materam, ko le te ostanejo same, ko jih oče zavrže za ‘mlajši model’ 😀

Ne razumeš mojega posta. Ta človek je bil izčrpan zaradi prve babe. izkoriščala ga je, mučila, podjeba****. Stregel jo je, komandirala ga je, otrok mu ni dala, seksala (baje, to je on povedal) nista, saj ona po tem ni čutila potrebe. Ko si ju videl, sta bila tak nepovezan, hladen par. S to novo žensko, pa ju vidiš, nasmejana, kot mlada zaljubljenca, on se je pomladil, ona ga ne izkorišča, držita se za roke, res lepo.

.https://youtu.be/HYAgx9C_Y4g

Aha, torej svojo lastno mati opisuješ kot MLAJŠI MODEL hehehe. Vse jasno 😀

To ni nič posebnega, veliko je takih zvez kjer se poročajo zaradi denarja oz. finančne varnosti in nato ločijo ter živijo naprej z novimi partnerji.  Sicer je res večinoma zgodba obrnjena, npr. poglej Karin Šimonko, kako lepo se je znašla, ujela starca Tiborja, dvakrat zanosila, rodila in se ločila.  Zdaj je ona tista, ki nekemu mlademu moškemu ponuja finančno varnost.  Pa frčafela Pusovnikova podobno, no, ta je še v fazi donositve otroka tistega starejšega partnerja….

Odgovor na objavo uporabnika
anonimna izpoved, 29.01.2023 ob 11:21

Ne razumeš mojega posta. Ta človek je bil izčrpan zaradi prve babe. izkoriščala ga je, mučila, podjeba****. Stregel jo je, komandirala ga je, otrok mu ni dala, seksala (baje, to je on povedal) nista, saj ona po tem ni čutila potrebe. Ko si ju videl, sta bila tak nepovezan, hladen par. S to novo žensko, pa ju vidiš, nasmejana, kot mlada zaljubljenca, on se je pomladil, ona ga ne izkorišča, držita se za roke, res lepo.

Ah, prvo leto se vsi držimo za rokce, zaljubljeno grulimo, metuljčki poletavajo okoli naših zaljubljenih glav. Potem pa pride čas streznitve…

 

Ko  smo mladi, vsi mislimo, da nas bo denar osrečil, dokler ne pridemo, do denarja in vidimo, da ni tako.

Sreča se skriva v ljudjeh, izkušnjah, momentih, ki jih delimo. Z njimi rastemo in tega se spominjamo.  To je tisto, kar lepša dneve.

Pa se res je jst imam vse samo ljubezni ne žal……ne po moji krivdi

Kje so zdaj vse te babice iz mona, da povejo kako se ne bi smel ločiti? Saj bi lahko vse z ženo, ker je žena in žena. No srečen sigurno še zdaj ne bi bil, če bi njih poslušal. Bravo njemu za pogum, zato pa je ljubezen le za pogumne, ki se ne ozira na druge.

 

In zdaj, ko je spoznal, da denar nič ne pomeni, je vrnil prvi ženi tisto, za kar jo je obral? To bi bilo pošteno, pa tudi zelo hitro bi videl, koliko ga nova zares ljubi.

Zakaj pa bi vračal, prav je da ona njega izplača saj je on svoj najlepši čas mladosti preživel s to kokošjo!

RES JE …PRAVA LJUBEZEN ŠTEJE..

Kako je bil on lahko upravičen do ženinega denarja, če je ona le tega podedovala? To je njeno posebno premoženje in se pri ločitvi ne deli.

Avtor tudi sam imam podoben primer tako da vedi da on ni edini.

Doma sem imel izobraženo ženo ki me ni marala in me je zaničevala ter psihirala…in trpinčila na vse možne načine….

V zvezi sva si ustvarila vse kar je potrebno za razkošno življenje.

Vse sem ji pustil in odšel…

Spoznal sem žensko katera je imela v preteklosti veliko moških in je ravno nasprotje bivše.

Res sva si usojena drug za drugega.

To kar šteje danes je ljubezen in želja drug po drugemu nobeno bogastvo ni tega vredno.

Vem kako je če te ima nekdo rad ti stoji ob strani ti pomaga in počneš vse stvari skupaj…..

 

New Report

Close