Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SAMO NASMEH JE BOLJ GRENAK

SAMO NASMEH JE BOLJ GRENAK

BEMTIIIIIIII zajc..en krog še mene!!!!
heheh LUpčkaaaaaaaaaaaa in muca je zate fulllll vesela..jep!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

popizdiš muca , kaj sem vesela jaz..
bo že kako..
samo , da spet bo po cesti šlo…
ma je lep veš..matr..ej…
ma ja pridem k tebi en dan…zdej lohka…

JoJJJJJJ obvezno.zdej sem cel teden doma….dopust! Al pa se zmenva,pa greva nekam skupi….bemti da res!!
P.s. a veš včerej vidla tisto stvar..a nov aparat me zeza neki,ker mi noče pošiljat nazaj…kaj je narobe naštelano pa še nevem..sem pa klicala a ne si vidla….sem te hotla en mal zrajcat..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lepo Zajči,lepo!
Sam kaj bosta pa žena in predvsem ljubica rekli?
Bova kar tiho,kajne ;-))
Vročega,da ti kapljice od dežja posuši na tebi!
Sp

heheheeh :)))))))))))))))))))9

ma paše takle brat no!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dokler smo sami tukaj,ja!
Ko pa slučajno žena pokuka sem,da ne rečem ljubica….pol me pa par dni ne bo sem,hi,hi,hi…
Pravzaprav :-((
Sp

Jaz bom tudi skor sam doma,vsaj ene par dni….pa pridita mene obiskat 🙂
Sp

Ma jok! Zagovarjat se morš…reci da ji je tako ime..LJUBa,LJUBIca…al pa da ma tak niK:…Ma ej bož že potuhtal neki…v glavnem nIKOLI ne smeš priznat!! heheheheh:Ma kdo uči tukej,pa pamet soli…hihihihi:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh oki…….nikoli ne reci nikoli..sploh nama k sva skup totalka zlisičkane…:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa če me bosta tepli?Pol bom hitro priznal…….
;-)))))))))))))))))))))

Cmoka
Sp

tepli…odvisno,če bo tepežkanje…boš molčal ko grob..in si pel še in še…..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Prav imaš,malo sadomazohizma mi pa res vedno paše…..
;-)))
Sp

Hmmmmmmmm,dol v naši kletki imamo tudi 2 para take vrst lisičk,ki so sposobne marsikaj….no,živi bili,pa videli!

Cmoka

Sp

vem jest to…da si mazica,heheheheh:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha…….bojte se nas!:)))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Repek med nogami pa veselo miglja,hi,hi,hi….
Sp

:))))))))))))) da o hudomušnem,nagajivem pogledu niti ne govorim…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čigavem?Tvojem ali mojem?
;-)))))
Sp

:))))) heheeh kaj misliš?!!1

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close