Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samo preberite…

Samo preberite…

Mogoče spet malce težje hodi :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jaani, a bi se ti malo bolj ukvarjal z menoj, dokler ne pridejo moji varuhi nazaj ??? :))))))))))))))))
tudi zvečer !
Mislim, ker muce ni, da bi klepetala z menoj , a ?

ZTLC ( 15o )

hahahahahaha.. madona.. zajček… da ne bom sedaj hodil, namesto s putkami, spat z zajčki :))))))

Jani ve, da zajčku tud zvečer ni nikoli dolgčas, če pa bo priložnost pa se seveda rad odzove večernemu klepetu :)))) cmoka!

ja.. samo ne bo priznala :))))))))))

…. če so se naši šefici slučajno zasvetile učke ob misli na lisice, priklenitev … in dejanja ki bi sledila … te mora B. globoko razočarati … ali pa tudi ne :))))

namreč govora je bilo o tisti šefici, ki je odgovorna za dvig …. pa ne kakršen koli dvig … ampak točno določen dvig …. tisti dvig .. od katerega je odvisno ne samo lagodje našega lajfa, pač pa tudi marsikaj drugega … govorilo se je o dvigu plače !!! … torej .. o neki drugi šefici :)))))

.. da je zadeva ušla izpod kontrole in na koncu pristala … hehe .. le kje :))) … no, za to je pač kriva vročina včerajšnjega dne … pa tudi to, da so prsti švigali po tipkovnici hitreje, kot so glave razmišljale :)))

to je vse …

če si naša šefica slučajno v bodoče zaželi lisic … se lahko javi pri vodji projekta za koreografijo striptiza in vsesplošnega veselega razpoloženja na dan 14.9.2002 … ga. Pandici … ki je zadolžena za takšne in drugačne rekvizite .. pri njej se dobi tudi vadbeni urnik … asistentka B. pa se zaenkrat drži bol ob strani in je šele v fazi prilagajanja.

Torej … če se odločiš … takole večdnevno izostajanje več ne pride v poštev .. ker zadeva je resna .. udeležba vaj je obvezna .. in končno … vsi predlogi, želje in ostala dobra dela so več kot zaželjena ….

z globokim spoštovanje do naše gmajne,

asistent Dr.B. … ki še razmišlja, če je smiselno ustanoviti antidopinško komisijo … ali pa se zadeve prepustijo svojemu toku …..

Uf, uf, asistentka B., zavračam vsakršno odsotnost
s tega foruma v bodoče, znova in znova se bom vsaj
pofočkala, ker vidim, da se s temi zadevami ni igrati.

Dopinško kontrolo absolutno zavračam, ker sem
ta trenutek zadeta! Bemtiš!

Lulat pa tudi ne bom hodila kar tako! Pol pa v naslednjem
fajtu ne bom mogla jaz polulati naše šefice, kot je v zadnjem
fajtu ona mene in od smeha nisva mogle nadaljevati boja.
Tokrat sem za lulanje jaz na vrsti, hehe, še zdaj mi gre
na smeh, ko se spomnim, kako je napisala: Ha, ha, ha,
polulala sem te!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Madona!!! Dr. B…. jest sem BB :)))))))))))))))))))

Jani mora še razložiti da BB pomeni Brez Besed :)))))))))))))

.. joj .. sam ne mene polulat no … :)))))

aja .. tale o zavračanju dopinške kontrole mi je všeč !!!!!

tko se govori … yessssss 🙂

He , he , šefica se rada pusti presenetiti …. zdej , lisice odpadejo , je že vse znano v zvezi z njimi …. imam pa par idej v zvezi z ledom , mento, hladno in vročo tekočino … and so on … he , he , he …. just think about …

Nikitka v prostem času jaha in …. BERE , BERE , lubčki … potem pa čaka , da vidi , kdo še bere in se izobražuje … na vseh področjih ;)))
(juh , tole pa je uganka za fantke :)))

Z eno besedo – enkratno. Bravo Barbi.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

na, pa sem že mislila, da si BB … Bliz Barbare 😉

hahaha .. Jani .. lubčka 🙂

ma B. bi danes sam lubčke talala .. je do konca dobre volje !!!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) to mi deli :))))))

Men nč jasn. Le kaj bi brala – sigurno kej v zvezi s septembrom.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

.. ja .. tudi to bi lahko bila interpretacija tistega Janijevega .. BB :)))))

Miško .. živjo .. in še lubčka zate 🙂

A veš , da sem šele zdaj, ko sem še enkrat prebral,
videl da je ratal BB (Bravo Barbi).

Lupčka nazaj , pa enga dodatno.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Sej.. jest ustvarjam, vi pa kuj prodate naprej…. da nam res BB.. pa si zdej razlagajte tako al tako 🙂 Lupčka B. in pozdrav mišonu :)))

ma šefica .. tvoje ideje so vedno korak naprej … kar se tiče izobraževanja pa …. celo življenje se učimo ane … in prav je tako …

drugače sem nekje zasledila da te zgodovina pa arheologija zanimata … hmmmmmmmm … B. je tudi arheofan :)) .. pa vesela, da je še komu star kamen všeč :)))

oki .. da ne govorim o tistih mišicah … na starogrških udeležencih olimpijskih iger … ali pa …. javnih kopališčih .. in kraljevskih pojedinah v antičnih Pompejih … uh uh uh … B. si včasih želi .. da bi šla nazaj ….

kaj?

še enega??
še dva??
še tri??

sam povej :)))))))))

ja ja ja … BB .. pa mal domišlije .. pa lubčki .. pa cukr :)))))

hehe … miško … dej razloži dodatnega no .. B. ne ve točno za kaj gre … hmmmmmm …

A veš kaj si ti meni rekla včeraj – uporabi domišljijo.

Tko, pa še enga .

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

uh … ja viš .. ni zastojn tist pregovor .. vse se vrača .. vse …

pa še enga 😉

… ja , sej ideje , priznam , da niso čist vse z mojega zeljnika ( enkrat na mesec , ko grem k frizerju – po tem tudi vem , kdaj je za it k frizerju – izide ena hecna revija , ki sicer ni v vsem biblično verodostojna , ma … kakšne ideje so pa hude :))) saj ni težko uganit , od kje pobiram…. ma , je pa hudič , ko začneš preizkušat v praksi … ni tako enostavno , kot se bere …he , he .. posebno tista z ledom …he , he … mal razmisli…

Uh .. star kamen , bogovsko , se bi morali kdaj zmenit za skupno dopustovanje na kakih ruševinah , moja tamala je tudi “arheofan” – vse , kar je pred novim vekom jo zanima . Posebno gradovi . No , jaz bi se tudi malo pomaknila v času nazaj – si misliš , kaki dedci so morali bit vitezi , da so nosili vso tisto armaturo :))) Dobro , dišali glih niso , ma bi mi že uredili … :))) Pa viteške igre – sem enkrat gledala (Discovery , se mi zdi) kako naj bi to šlo , uhhh … pa vsi tisti konji …. joooj , pa tisti kamni , veš , ki se barvno bleščijo ….
Drugače pa se trenutno mal zanimam za srednjeveško Japonsko , njihova kultura je res neverjetna !

Nikitka bi v svojem življenju zamenjala samo službo in izobrazbo – če bi še enkrat živela

Lej, ga no …….

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

… na tem mestu slavnosto polagam meč na desno ramo mojga Miška in ga imenujem ZA SVOJEGA VITEZA !

dama Nikita , zato lubčki (in vse ostalo) sledijo kasneje … ko ne bom več dama , hi , hi …

New Report

Close