Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samo preberite…

Samo preberite…

Madonca….. :)))))))))))))))))))) star kamen te tud zanima.. pa mišice :))))) O Barbi.. presenečaš :)))))

ja to s službo in izobrazbo se čist strinjam … ma kaj ko B. ni mela jajc (niti pretirane podpore) da bi naredila tko, kot bi blo treba … hmmmm .. mogoče še bo .. zbira pogum ….

huh .. z ledom … sliši se .. zanimivo .. je pa velika verjetnost .. da je res učinkovito … še posebno v teh vročih dneh … pa nekje zunaj .. da se ni potrebno obremenjevat z odpadno tekočino :))) … o domišlija ti :))))

ampak tisti antični deci .. niti fitnesa niso rabili .. so mišice utrjevali s svojo obleko, mečem, konji … uh … da mi je to videti :)))))))))

jaja .. samuraji .. junaške stvari 🙂 … B. bi uzakonila takšna in drugačna junaštva .. za slovenske državnike .. mislim tiste tam .. v državni upravi :))))) pa naj se potem vidi .. kdo je in kdo ni .. TKO !

Mamka mila… kakšen recital….. BB!!!

Jani zdej gre in pozdravlja gmajnico :))) Čau!!

hja .. o kamnih se da razpravljat .. mišice pa .. itak ane :)))

a spet BB .. sej se mi zdi da mi tukile en za ovratnik mal diha :))

Ohhhhhh, Nikitka moja, kakšna čast .

Hvala, se klanjam in vam pošiljam cmoka.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja, cukr.. zjutraj pa neki grozila z lisicam pa s sankcijami… dama….hmmmmmm :))))))))) Nikita!!!! cmoka.. pa pol bod dama :)))))))

kaj .. a maš že led pripravljen ???

Nikitka je fazo lisic že prerasla … zdej je led in … tko !!!

Ma sem imel pripravljen, pa se je stopil. Zdej mam v zamrzovalniku no porcijo, pa kad zatreba… da se nađe 🙂

… pa ne samo da se nađe … ampak tudi ::::: kad zatreba da se snađe … :)))))))))))))))))))

Ih.. kad zatreba… onda je več kasno :)))))))))) Barbara… mislim.. hahahahahaha 🙂 Cmoka!

New Report

Close