Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samo tole..

Samo tole..

prekleto !!!

jebemu mater…

upam zajček, da je tale prekleto izraz tega, da nimaš cajta za na 😉 ne pa da je kej narobej no 🙂

JTLC!!!!

Bemtiš, bemtiš, bemtiš, bemtiš, bemtiš, bemtiš,
jebela cesta, jebela cesta, jebela cesta, jebela cesta,
di.o por.o, di.o por.o, di.o por.o, di.o por.o, di.o por.o,
di.o por.o …………

UPAM, DA TI JE ZDAJ ODLEGLO, MILI MOJ MALI ZEKEC !
MENI MALO JE ……….
AMPAK ŠE VEDNO………… MI MANJKA …….. IN SAMO TO
MI MANJKA …… IN TISTO O LJUBEZENI, O RAD IMETI ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

damn

Zajči, ne “svinjaj”, ne saj se hecam, daj si duška do konca in nadaljuj…bo takoj lažje in boljše!

Škoda, ker sama ne kolnem, razen beseda:”Ne seri!” mi uleti, ko sem ornk jezna…pa naj bo še enkrat ne..seri..kdorkoli že nagaja mojemu Zajčku, ga bom tko…bom jezna do konca…le čakaj se ti lump, ki našga zajčka spravljaš v obup!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jaz ga, bom dobil 40 po riti. mogoče po nagi :o))

Pič*ka ti kravja,je*em ti jarca,u pi*do kurjo….
No Sonči in Zajči,sem samo mal navrgel,da bosta lažje svinjali 🙂

Sp

In tist ne seri,ti bom v smrček zabil…v petek upam?

Ne seri…in ne svinjaj, saj ti paše, vem, da uživaš…no pa daj še…jaz pa se samo derem…ne seri in pika!
Kaj boš pa ti meni v smrček zabil v petek, bi pa prav rada videla, no čutila, pa da čutimo, le kako boš to izvedel…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ja :)))))))))))

bi zdajle tko sočno klela…ko bi le ne bilo grdo za punce :))

:))))))))))))
hudič naj vzame vse skupi :))

hehehehe kaj ti bo v smrček zabil v petek :)))))))))))))))))))

pi*du konja…. hehehehehehehehe

hahah…ma kolko sem besna , se zdejle smejim :)))))))))))))))))))))))))))))

hahah…

oj zajček 🙂 cmoka!

kul 🙂

:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ja, tudi mene zanima le kaj, v mojga noska…nagajivega…Sprevržko res si lump, da veš…in moj smrček pusti na miru, če ne te. jaz…….gggggrrrrrrrrrrrrrrrrrr, tja nekam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…….v………… prašnike? hahaha

Ti poredni svizec, ti ;o)))

Ja naj raje zavija Milkino čokoladko, kot pa ga serje tu naokoli…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))) ko je pa tko lepo napisano, da človeku začne kuj delat najskitejša domišljija :))))

No…… tako hudobna pa ne bom…bom bolj nežna…kar smej se ja…lump nagajiv, vidim, da imaš danes že predpriprave na domače “krampanje” in tule špičiš s takimi besedami, no saj si lepo po slovensko imenoval tisto…no ono…no jajčka…ali ne?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja , res je, kam pa pridemo brez domišljije, zato živela domišljija…pa naj bo kakršna koli, važno je da je!
Jani, pa merkaj, da tudi tebe malo ne ggggrgrgrrrrrrrr, si na pravi poti, da veš…lumpi nagajivi, ali ste se danes name spravili…kaj…..Zajči sedaj pa vem, zakaj je bila tvoja prva beseda tule:” Prekleto!”
Se smejim…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close