Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samo za starimi babami gleda

Samo za starimi babami gleda

Jaz sicer ne vidim, take razlike nikjer, vidim pa starce z mladenkami.
Morje, dober avto, jahtica,starci stlačeni v neke ozke kavbojke z belimi  oprijetimi srajcami, pha

Odgovor na objavo uporabnika
morska sol, 30.09.2022 ob 11:28

Odgovor na objavo uporabnika
fuj, 30.09.2022 ob 11:17

Odgovor na objavo uporabnika
Blablabla518, 29.09.2022 ob 14:37

Odgovor na objavo uporabnika
fuj, 29.09.2022 ob 08:43

to niso normalni ne taaksni moski se manj pa zenske ki lovijo zadnje vzdihljaje privlacnosti… ma da mi pri 50ih zaspila pa da grem z 30 letnikom ki bi mi lahko bil sin se huje pa je da najverjetneje zgleda kot sin.. ma vrzem se v prepad. fuj in fej. take zenske ponavad zgledajo ob svojih mladcih ko mumije ki same sebe preepricujejo da zgledata enako. ker ona tko dobr ohranjena. my ass ja.

Ma, daj kura zanemarjena in nesamozavestna. Ne poznam nobene, 50 letnice, ki ji šla s 30 letnikom. Je pa ljubezen res s kakšnim 5 ali 10 let mlajšim.  Zakaj pa pol jaz, ki grem kam s sinom, vsi mislijo, da je moj novi partner. A tako razmišljanje vam je pa dovoljeno, ogabno. Res vam je v glavah vse pometano.

Slisim, kako mladega tipa imaš? Zakaj se moram jaz opravičevati, da je bil na kosilu z menoj moj čedni sin. Kure.

Nobene meje več nimate, da ogabno razmišljate.

zakaj bi bila jaz nesamozavestna? nesamozavestna si ti ker rabis enga mladga jahaca da te bilda dalje kako si supr in lepa.come on ce pri 50ih nimas boljsga kukr letat za mladimi kurci pol ti sam bog pomagaj. ocitno ne poznas ja. jaz pa poznam take bolnike. jaz sem normalna in rabim ob sebi dozorelga moskega ne pa nekoga ki podpihuje mojo samozavest. moja samozavest je neodvisna od tega kako sem za moske privlacna. lepota mine srce pa ostane.

 

    najboljs da kr sina vzames za partnerja ce si tko mladapa ponosna na to da te smatrajo za njegovo partnerico. bolnica ena ogabna. ko bos stara pa zgubana te noben vec ne bo pogledal razen ce bos mela kes. potem te bodo porival mladi jahaci. men ni nic bolj ogabnega kot 50 letne kurbe ki se vedejo kot potrebne najstnice.

Zakaj pa tebi hodijo ogabne misli po glavi, če je ona s sinom na kosilu, saj ti ne veš, da je s sinom.  Zakaj ti misliš, da je njen mlad jebač. Ogabnice primitivne.
Ni ti ona dolžna polagati, s kom sedi za mizo, medtem, ko se ti  ogabnica sliniš.
Kaj se maš ti sploh za ozirati in obsojati .Mati še s sinom več ne sme kam, ker ste stare perverzne bolnice v svojih glavah< Pojdi si zdraviti svoj bolan um. @kom. za fuj ma si prav FUJ

dej vzem kak zdravil pa pomirjeval cez ker nihce ni omenjal kave s sinom in mamo. prvotna tema je bila da njen brat gleda za starejsimi. moj odgovor je bil na to. ce pa ti isces pozornost s tem da si tko mladostna da te menjajo za sinovo sestro pa delas zdej kle zrtev iz sebe o boga boga ker se morm zarad svoje lepote zagovarjat si pa se bolj pateticna kot zgleda.

Še ena zgodbica, ki jo je napisala 50 letna babura, zagledana v 30 letnika. Pa jo zanima vaša reakcija na razliko let preko zgodbice z bratom.

Ne razumem kako to, da starejše ženske hočejo mlajše moške. Se mi zdi običajno, da je moški nekaj let starejši.

To je zdaj trend…milfice.  s ta mladimi nic ni, baje so kot hlodi v postelji in zanima jih samo telefon. Izkusene pa znajo uzivati zase in to daje moskemu dober obcutek.

Odgovor na objavo uporabnika
nikoli ne veš, 28.09.2022 ob 08:32

Lahko se tekom let to obrne in se kot starček slini za 20-letnicami.

Koliko moških nad 50, po pravici povedano, privlačijo enako stare in starejše gospe?

Večina starih moških hoče mlado meso, da se počutijo kot asi, živi. Fukati staro babnco je za starega deca kot opomin na smrt.

no..noo..nismo za v koš..v vednost..

gre se pa za..al mu lohk otroka še rodi al ne

New Report

Close