Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samo za Vitkega ;)

Samo za Vitkega ;)

Vitki, dragi….
…. sori za moj firbec… in ker se vtikam v tvojo zasebnost…. ampak vseeno… kaj si se mogoče ti prej pojavljal tuki pod kakim drugim nickom ali si zares čisto nov?

Hm hm… pa priden bodi… papa

DRAGA MOJA HELY !

JA JAZ SEM ČIST NOV TUKAJ GOR IN SI ME VERJETNO ZAMENJALA ZA KAKEGA DRUGEGA.JA PA NIČ HUDEGA NI -TI SAM PRAŠ ČE TE KAJ ZANIMA SEJ SMO PA JA LDJE A NE.

UPAM DA GA BOMO KLJUB TEMU ŠE KAJ SRAL TUKAJ GOR

LP VITKI

/

JA JA, ITAK STARI, DA GA BOMO ŠE SRALI… O TEM NI DVOMA…
SAMO RES ME ZELO SPOMINJAŠ NA ENO DRUGO STARO KAJLO, KI SE MI JE OBČASNO KAJ OGLASILA…
SEJ MI NE ZAMERIŠ, KER SEM ZA MOMENTIČ PODVOMLA VATE, HIHI… SEJ JE BLO SAM ZA DŽOUUUUUUKKK…

HIHI, KAKO GA BOŠ DANS SRAU? ;)))

ja ne vem grem zdele spat kt me uči full pečejo tako da se pišemo zvečer ali pa celo čez kaki 2-3 urice

pa nič ne zamerim je pač tko

/

Lepo ninaj…jaz sem še odninala eno rundo…ti pa kar pogrej šukco, pridem kmalu nazaj k tebi;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj ti je muca vejice popapcala?
te težku čitam, verjetnu nisem edina, zato se mal potrudi, da te ne bo narobe zastopit…. ok, vitkec?

papa, nočko

ma sej ni panike se bom probal poboljšat OK

/

Lepo, da se bomo trudili…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA VITKI SE ŽE ZDAJ TRUDI .
SEJ OSTALI STE PA TUD VREDI VAM NČ NE MANJKA LE TAKO NAPREJ

/

Najlepše je, da smo takšni kot smo…to je tisto tapravo in tudi če ne bo tvojih vejic…nič hudega…sprejemamo človeka takšnega kot je…ne smemo spreminjati, ker potem to ni več to…sprejeti original…to je najlepše in pravo…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SONČI PA KJE SI BLA DO ZDEJ-KJE SPIŠ DA TE NE UKRADEM.TAKO TE MAM NAJRAJ “ORIGINAL”

/

SončeK…je tu od vsega začetka…saj je zaradi mene in še parih nastal ta forum…in lepo, da me imaš tako rad…to paše…ja original je tanartabolš in pika!!!!
Ukradeš me pa tudi lahko…kaj še čakaš, kje si???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA KAJ MISLIŠ KJE DOMA ZA RAČUNALNIKOM(LJ.).ČAKAJ ČAKAJ ZDELE PRIDEM PA TE UKRADEM SRED BELGA DNE DA BODO VSI VIDL

/

A veš, da se to lahko zgodi, sva si pa tako blizu…po kilometrih…da bom morala res opazovati…kje me kdo hoče ukrasti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA LE PAZI PA DOBR GLEJ OKOL DA K BO PANIKA LAHKO ZBEŽIŠ

/

ja zbežim u tvoje naročje ne…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close