Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Samo zate;)) dragi diskreten!

Samo zate;)) dragi diskreten!

Kje ti vidiš sivino, sonce sije;))…in samo zate vremenska napoved dragi…da ne bomo vedno o seksu in keksu…je sedaj kaj bolje..haha
Dons sm žleht od hudiča, ne izzivaj me;))…!

Vremenska napoved….Sreda, 26. oktobra 2005, ob 11. uri

Napoved za Slovenijo
Popoldne bo pretežno jasno, v zahodni in južni Sloveniji še pretežno oblačno. Jugozahodni veter bo slabel.
Jutri bo precej jasno, zjutraj in deloma dopoldne bo po nižinah megla.
Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, na Primorskem okoli 10, najvišje dnevne od 16 do 22 stopinj C.

Napoved za sosednje pokrajine
V krajih vzhodno in severno od nas bo delno jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno in večinoma suho vreme. Jutri bo več sonca, zjutraj in dopoldne bo po nižinah megla.

Vremenska slika
Nad severnim Atlantikom in severno Evropo je več ciklonskih območij, nad Sredozemljem in južno Evropo pa je območje visokega zračnega pritiska. Nad naše kraje bo dotekal še toplejši zrak.

Obeti
V petek in soboto bo pretežno jasno. Zjutraj in dopoldne bo po nižinah megla ali nizka oblačnost, ponekod lahko tudi dlje.

aha, sončno in toplo in jaz sem si privoščila enega ogromnega in slastnega , ter ga prav počasi goltala, da se je kar cedilo -hot dog-, da nebo pomote
saj si rekla brez se… in kek…
sedaj pa bom svoje sočne ustnice namočila v mehko nežno smetanco – kavice

pa lep dan v popoldnevu srede

Tkole bi blo lažje. ;-))))))

Poljub OB tečno muco. 😉

Očitno ste že postali tako dolgočasni, da se samo še o vremenu pogovarjate, namesto o seksu… hja, monotonija… 🙂

New Report

Close