Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SAMO ZATE…ti že veš kdo si!!!

SAMO ZATE…ti že veš kdo si!!!

LJUBIM TE!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Okej, sedaj pa šibam delat…cmokito vsem in ne belite si preveč glavce…z mojimi besedami…je pač nekdo, ki je tako moj-moj in to je to!
In ki to bere…vem, da bere…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

?
komu pa je to namenjeno??? :))))

Kaj pa je danes?!
A vam bom morala vsem začeti brom deliti?!
:-))))

Preveč, preveč je lepih dečkov, preveč, preveč – ne moreš vseh imet’!!!!

hvala…saj nisem zahteval da javno objaviš::::::::::

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Žverči?
Pa ti mene tko majčkeno rada imaš?Sam malček,da bom imel lepši dan,ne ;-)))
Sp

…Namenjeno je….ja mojemu možu ne…komu drugemu pa…ki mi prav danes dela presenečenje za rojstni dan…ja…pa misli…da ne vem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kjub temu, da sem majhna, imam veliko srce.
Ja, rada te imam, prijatelj moj!
Samo sem napisala “prijatelj”, saj veš, velik delček srca pa je namenjen moji ljubezni….:-))

Ok,ok…sam da je kaka zaklopka v tvojem srčku tudi zame namenjena…
Sp

saj sem si mislila, da je komu takemu namenjeno. Danes imaš rojstni dan?
Če ja…Potem vse najboljše draga moja, da bi ti življenje še naprej teklo tako, kot si sama želiš!!!
CMOKA!!!

Ja čez nekaj dni….bom pihala svečke…ko me ne bo tu….ko bom tam na morju…hvala…res hvala…draga moja Poletka…si taprva…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close