Najdi forum

Splash Forum Koronavirus samohranilka izgubila oba sinova

samohranilka izgubila oba sinova

Cepljena mati samohranilka je v manj kot 12 urah zaradi koronavirusa izgubila oba necepljena sinova:

https://www.regionalobala.si/novica/v-manj-kot-12-urah-zaradi-covida-19-izgubila-oba-sinova-zelim-si-da-bi-ju-prisilila-v-cepljenje-foto

Po izračunih IJS se bo z virusom do konca zime okužil že vsak necepljeni državljan. Predvidoma že petek prehajamo v rdečo barvo. Srečno!

tupi i glupi kr nočte spravt v betice da bo še hujš problem k za navadne storitve nau placa. točn t majo problem ameri. ni postl. pol pa čak na urgenc po 24 ur.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 24.08.2021 ob 16:22

tupi i glupi kr nočte spravt v betice da bo še hujš problem k za navadne storitve nau placa. točn t majo problem ameri. ni postl. pol pa čak na urgenc po 24 ur.

In zakaj misliš, da se ljudje cepijo?

Spremljam FB spletno stran podpora pri COVIDu iz ZDA in je res ogromno objav glede smrti bližnjih, zdi se mi, da predvsem okoli 40 in 50 leta.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam fprašam, 24.08.2021 ob 16:37

In zakaj misliš, da se ljudje cepijo?

dopovj to anitcepilcem

Ja, debelost je zelo pomemben faktor tveganja. Tadle dva moška na sliki sta konkretno predebela, kar je pa dejavnik, ki tudi mlajše spravi v rizično skupino za težji potek bolezni. Glede na to, da je v ZDA epidemija debelosti, ne dvomim, da je in še bo kar nekaj primerov smrti tudi med 40 in 50- letniki.

Sem zadnjič dvomljivki glede cepljenja , ki je prvič sicer srečno prebolela covid rekla, naj se gre cepiti. Ker je teta Delta hujša. Nekdo me je vprašal, kako vem. Iz prve roke iz Indije, ker človek gleda te stvari iz oči v oči.

Pri nas se je umrljivost za Delto že začela. V petek bomo v rdeči fazi ali donkonca tedna.

Sem cepljena zaradi sebe. Na morje nisem šla. Torej ne iz razloga dopusta, ampak zaradi sebe. Da, imela sem stranske učinke, ki so minili.

Mati samohranilka? Kaj je pri teh letih še kar hranila odrasla sončka?

Kakšna debilna fašistična propaganda.

Želim si, da bi ju lahko prisilila v cepljenje?

Prisilila?

Debili novinarski so popolnoma zblazneli. S temi debilnimi izjavami hočejo ljudi prepričat, da bi otroke prisilili v cepljenje, ker je to nekaj normalnega.

Prekleta golazen fašistična novinarska, da vas ni sram.

Odgovor na objavo uporabnika
virus921, 24.08.2021 ob 16:06

Cepljena mati samohranilka je v manj kot 12 urah zaradi koronavirusa izgubila oba necepljena sinova:

https://www.regionalobala.si/novica/v-manj-kot-12-urah-zaradi-covida-19-izgubila-oba-sinova-zelim-si-da-bi-ju-prisilila-v-cepljenje-foto

40-50 leta so prelomna v človekovem življenju – nekje dobra polovica življenja za nami.

Če je pridruženih pa še nekaj stanj, kot sonpr.  prekomerna hranjenost,  določen življenski stil ( morda kajenje, alkohol)je s tem tudi večja nevarnost nagnjenosti k drugim stanjem, kot so holesterol, povišan tlak in posledično tudi hitrejše nastajanje strdkov, možnnos kapi, infartov, srčega pouščanja.

 

in pri takih ni obena varovalka, da če bi bili cepljeni, bi pa preživeli – lahko morda ravno nasprotno. Še prej bi bili lahko pokojni.

Odgovor na objavo uporabnika
pro et kontra vsak svoje gonijo, 24.08.2021 ob 18:28

40-50 leta so prelomna v človekovem življenju – nekje dobra polovica življenja za nami.

Če je pridruženih pa še nekaj stanj, kot sonpr.  prekomerna hranjenost,  določen življenski stil ( morda kajenje, alkohol)je s tem tudi večja nevarnost nagnjenosti k drugim stanjem, kot so holesterol, povišan tlak in posledično tudi hitrejše nastajanje strdkov, možnnos kapi, infartov, srčega pouščanja.

 

in pri takih ni obena varovalka, da če bi bili cepljeni, bi pa preživeli – lahko morda ravno nasprotno. Še prej bi bili lahko pokojni.

Si namenoma pozabil pravi vzrok smrti – covid?

Odgovor na objavo uporabnika
Sam fprašam, 24.08.2021 ob 19:10

Si namenoma pozabil pravi vzrok smrti – covid?

Ne

 

covid virus vstopi skozi respiratorni sistem – potem a v telesu napad šibke točke kardiovaskularnega sistema. In pri takih kot sta bila tadva nesrečna brata jih je zaogotovo kar nekaj.

Ob takšni kilaži bi ju v teh letih tudi brez covoda prej ali slej kakšna možganska kap ali infarkt. Žal.

Slaba tolažba….

Ne moreš verjet, da norci še vedno padate na tako bedasto propagando za cepljenje. Jaz ne verjamem, da je to zaradi covida, prej zaradi njunega zdravja z ostalimi boleznimi, saj nista bila videti zdrava. Ampak to novinarji ne bodo povedali. Treba je narediti čim boljšo reklamo, da se bodo ljudje hitro odšli cepit, da ne bo prepozno. Tu je spet nekdo precej zaslužil, da je na pihnil zadevo do konca. In na ta račun bodo spet dobili nekaj ovc, ki bodo jutri pohitel na svojo dozo. 🤮🤮🤮🤮

Odgovor na objavo uporabnika
Robi nep., 24.08.2021 ob 18:20

Kakšna debilna fašistična propaganda.

Želim si, da bi ju lahko prisilila v cepljenje?

Prisilila?

Debili novinarski so popolnoma zblazneli. S temi debilnimi izjavami hočejo ljudi prepričat, da bi otroke prisilili v cepljenje, ker je to nekaj normalnega.

Prekleta golazen fašistična novinarska, da vas ni sram.

Svaka čast Robi za inteligenco,ki jo premoreš.

Tega se ne da naučit iz zvezkov pa knjig.

IN vi verjamete vsemu kar napišejo?

To je navadna lažna podkupljena propaganda. Pa če v to verjameš ti ni pomoči, ker si zabito teslo. Jutri bo naval cepljenja. Ovce že serjejo v hlače.

Jih je csd vzel

Jaz ze nestrpno cakam, da me ta nevidni neprinatelj ze koncno enkrat pospravi na drugi svet. Da ne bom vec trpel na tem prekletem svetu.

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin288, 24.08.2021 ob 21:50

Svaka čast Robi za inteligenco,ki jo premoreš.

Tega se ne da naučit iz zvezkov pa knjig.

Inteligenca?? Edino kar zna je uporaba besede fašizem pa še to nepravilno ker ne ve kaj to je. 😂😂😂

tale post je odprl SDSA trol fašist, ki ima nalogo čim več ljudi prepričati v cepljenje, čim več ljudi ki so proti diskreditirati, jih prikazati za neverodostojne in kar je še tega po fašistični metodi, upam, da ste to že sami uganili. Vsi ki vam je mar za resnico, naj vam povem, da je to PLAN DEMIJA in ne epidemija, ker je bil scenarij za to kar se zdaj dogaja napisan že 10 let nazaj in bo skupaj trajalo 3 leta, če ga ne bomo mi zavedni ljudje končali na ulici. Če želite res resnico, potem si do konca poglejte ta video

Odgovor na objavo uporabnika
grožnjan, 25.08.2021 ob 10:39

tale post je odprl SDSA trol fašist, ki ima nalogo čim več ljudi prepričati v cepljenje, čim več ljudi ki so proti diskreditirati, jih prikazati za neverodostojne in kar je še tega po fašistični metodi, upam, da ste to že sami uganili. Vsi ki vam je mar za resnico, naj vam povem, da je to PLAN DEMIJA in ne epidemija, ker je bil scenarij za to kar se zdaj dogaja napisan že 10 let nazaj in bo skupaj trajalo 3 leta, če ga ne bomo mi zavedni ljudje končali na ulici. Če želite res resnico, potem si do konca poglejte ta video

ta video:

https: //www.youtube.com/watch?v=abevOdBiPSQ

ta video

https: //www.youtube.com/watch?v=abevOdBiPSQ

New Report

Close