Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samoinciativa pri partnerju.

Samoinciativa pri partnerju.

Če moški reče, da bo popravil, bo popravil. Res ga ni treba vsake pol leta spominjat na to. Je nevljudno.

Najprej nehaj najedati, ker tega ima poln k in te sploh ne sliši več. Nato svojo negativo pretvori v pozitivo, poišči kaj na temo pozitivne motivacije. S tem se, tako kot psa, da menda tudi moškega kaj naučiti;) Torej pohvale in ne graje.

Najprej pa morda pusti takšno, kot je, naj tudi tebe ne moti. Če je možno, najemi nekoga, da pospravi, potem pa uvedi neko rutino pospravljanja, neka pravila. Dragi možek, dajva prosim danes skupaj pomiti in pospraviti posodo, kaj ni bilo lušno, ko nama je tista gospa vse pospravila in se je dalo dihati? Oh kako lepo si to pospravil, res lepo, super si! Bonbonček sem, bonbonček tja. Priboljšek sem, priboljšek tja;)

Seveda pa se je treba tudi vprašati, od kod njemu vsa ta pasivnost. Ali se počuti napadenega, ali ni bil nikoli naučen in tudi tebi to ni uspelo, ali nima več energije za pospravljanje, ker mu ves čas najedaš. Ali pa je morda v neki mili depresiji? Saj te razumem, ampak poskušaj ti razumeti njega, da mu ni tega za poslušati in itak nima nobenega haska. Najbrž te niti sliši ne več. Zato prenehaj najprej s tem, spremeni se ti, ker le s tem boš spremenila svet okoli sebe.

To, da ga ni doma ob otrocih, ko si ti bolna, je pa res katastrofalno. Tukaj pa bo potrebnega več dela, če mu ni samoumevno, da mora poskrbeti za družino.

kok ste eni nesramni, brez besed!
Avtorica, jaz te razumem! Mam istega gnoja doma, povrhu vsega pa je še nesramen in mi očita kako kej nisem naredila (primer, oprala njegovih hlač, ki jih je imel na stolu) … pomaga nič!!! Sem mu nehala prat, po tistem dogodku pa je enostavno k mami nesel in mu je ona pa seveda sem mela še litanje kakšna žena sem!
Pa sva mela ločene police v hladilniku, je bil rajš lačen k da bi šel v trgovino al pa spet je šel k mami jest… Nisem sesala je 3 letni sin opazil da je umazno, prej k on! Sem pustila psa, brez da bi šel ven, se je pokakal not, je model je hodil mim tistga dreka k da ga ni… občasno mi dopizdi, popokam otroka in psa in gremo za 3 dni v terme… potem je ene 14 dni stanje mal boljše doma…

In temu rečete kakovosten partnerski odnos? Zakaj ste skupaj, če skupaj sploh ne funkcionirate?


Ne vem, če ta tvoja perla od moža hodi v službo? Potem bi moral v primeru ločitve plačevati preživnino. Denarja bi bilo takoj več, pa še enega velikega otroka bi se znebila. Ker ti si še mlada, življenje pa teče. Dvomim, da se bo spremenil. Naredi to. Mogoče zaprosiš za malo večje neprofitno stanovanje, če ste v najemu? Ne vem, premišljujem.
Vso srečo in čimveč zdravja želim tebi in tvojim otrokom. In mogoče najdeš nekoč nekoga, ki te bo spoštoval.

In temu rečete kakovosten partnerski odnos? Zakaj ste skupaj, če skupaj sploh ne funkcionirate?
[/quote]

In kje piše, da temu rečem kakovosten partnerski odnos? Pač ne da se mi bit sama, sex je zakon, keša ma dost da se vsaj s tem ne rabim ukvarjat… če ga pustim bom na istem za vse sama pa še finančne težave!

In kje piše, da temu rečem kakovosten partnerski odnos? Pač ne da se mi bit sama, sex je zakon, keša ma dost da se vsaj s tem ne rabim ukvarjat… če ga pustim bom na istem za vse sama pa še finančne težave!
[/quote]

ja kaj pa pol jamraš???

ja kaj pa pol jamraš???
[/quote]

Kje si pa ti vidla d jamram???? Sm napisala sm ji d vem kak ji je, thats it 😀

Kje si pa ti vidla d jamram???? Sm napisala sm ji d vem kak ji je, thats it 😀
[/quote]

Res dober vzor za otroke! Meni je to popolnoma nesprejemljivo, da vztrajate v takšnih odnosih in se vam zdijo čisto vredu. Kot tudi ni vredu, da v takem odnosu nekdo igra žrtev kot avtorica. Žalostno, brez vsakega samospoštovanja in spoštovanja do drugega. Važno, da je denar in seks? Važno, da lahko igram mučenico?

A če se ločiva bo pa boljši zgled? Saj se ne prepirava, vsaj ne pred njim! To da gre z mamico na vikend izlet pa tudi ni nič takega al nebi smela it? On še vedno ve, da je treba za sabo pospravit, prav tako ve da perilo ki ga sleče vrže v koš! Pač nismo vsi popolni, oči ni alkoholik, ne tepe ga, rad ga ima… edin len je 😀 pa še to samo za hišna opravila/dolžnosti… mu pa ni noben problem otroka vzet in it z njim na bazen, sprehod, igrat se!

da pasji drek tri dni leži v bajti je fenomenalen zgled.

Super sem vesela da je vsaj en tak, da te ne pusti samo. Vem, saj je vseeno tistih par drobtin pa toon tisto. Pojem marsikaj se peevec. Ko pa nipopolnoma nic od njega je pa druga pesem. Mamin sinko
[/quote]ce se boš se naprej sekiral a,boš enkrat resno bolana in otroci potrebujejo mamo,zato pravim dobro razmisli,želim ti vse najlepše .

Kje pa piše d 3 dni leži drek?

ne piše
pa kaj ga še zdaj nisi pobrala ali kako?

fuuj

Ja bo počakala, da pasji drek izhlapi, ker ima grozno gužvo, a ne vidiš?😂


🙂

Sem ženska, ne viharc 😉


O Šnelca

Nope, vaša nova MONklja. Izgledam 10 let mlajša, nimam celulita …… itd v glavnem, me veseli, da smo se spoznali☺️


Ti si viharc medspolni 🙂

Sej ga lahk ti prideš pobrat al pa če ga požreš

New Report

Close