Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samomor in ponavljanje letnika

Samomor in ponavljanje letnika

Ni razmišljanje, je bolezen.

Majgad, sori ti pa ni res!! Tudi moja hci hodi na zahtevno gimnazijo po lastni izbiri, sama sem ji to odsvetovala. Hud problem samo pri matematiki, drugo laufa. Se noce prepisat, ceprav ji stalno tezim, je pa ful razocarana nad matematiko. Naredi vse naloge in vaje, na testu pa cisto nekaj drugega, kot na vegovem tekmovanju. In ne znese za dva. Po eni strani si zelim da pade letnik in se prepise na drugo solo…. Ker to ni normalno, edino matematiko se uci in ne zmore za dvojko…[/quote]

Tu govorimo o duševni stiski in samomoru, ne učnemu uspehu. To kar pišeš, lahko verjamem, a tvoja hči, če je res, kar pišeš, samomora zato ne bo naredila. Ali pač?[/quote]

Mislim, da v odgovoru ni skrenila s poti in ni potrebe, da pišeš ene očitke in daješ občutek, da s svojim odgovorom ne paše sem.
in kažeš večvrednost.

Jao, kakšne ti kvasiš. Kaj pa je izkazovanje moči nad drugimi drugega kot sadizem, a?

Je bila šentviška gimnazija? Sumim jo.

…da ni važno, katero šolo je obiskoval.Prej bi rekla, da je imel psihične težave.Že od doma.

Dvajset let nazaj. Gmnazija je stala v šentvidu.

No povejte zakaj se je v Šišenskem gozdu obesila na vejo. Drugače odličnjakinja a je v prvem letniku raje končala življenje kot, da bi še hodila v tisto šolo. No povejte mi zakaj? To vam je pa pretežko. Kaj?

Ja lej to je Darwinizem oziroma naravna selekcija na delu. Sem že marsikaj doživel na gimnaziji, pa se nisem obesil, ker sem psihološko zelo močna oseba. Če se oseba ubije si je čisto sama kriva, ne glede na to kaj so drugi rekli ali pa ji delali. Sliši se kruto, ampak takšno je življenje in je najbolje za normalno funkcioniranje, da se čimprej človek prilagodi in da dobi bolj debelo kožo

Tudi jaz sem pred davnimi leti hodila v srednjo šolo. Vsi profesorji dobri razen ene sadistične svinje. Imela sem povprečne ocene in sem odnesla iz šole kar dosti znanja. Tista sadistka pa nas ni naučila nič. Imeli smo veliko negativnih ocen in smo jokali in obupovali. Nihče nam ni pomagal, da bi se pogovoril z njo.
Tako je skoraj na vseh šolah tudi danes. Vidim pri otrocih. Nekdo mora biti Tisti. Z mučenjem in krivico do otrok ne narediš nič.
O samomoru pa naj govorijo samo tisti, ki te probleme poznajo. Zelo sočustvujem z prizadetimi družinami.

New Report

Close