Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Samozadovoljevanje

Samozadovoljevanje

Živ,

Stara sem 23 in zanima me vaše mnenje. Imam fanta in sem vanj zaljubljena zelo skupaj sva že 2 in pop leti , ampak vedno ko se samozadovoljujem si zamisljam kako me f***** znanci (eden iz domisljije je tudi prijatelj mojega fanta) kaj je z menoj narobe? Ali je to normalno? Pa da se razume svojega fanta nikoli nebi prevarala 😊

 

Zakaj samozadovoljevanje, če je toliko kurcev….

nebi nebi nebinebinebinebivnebinebinebinebinebinebi

vedno ista napaka

nova
Uredništvo priporoča

Kaksna napaka?

Ženske se ne zadovoljujemo

Odgovor na objavo uporabnika
monikamony4646, 02.01.2022 ob 18:23

Živ,

Stara sem 23 in zanima me vaše mnenje. Imam fanta in sem vanj zaljubljena zelo skupaj sva že 2 in pop leti , ampak vedno ko se samozadovoljujem si zamisljam kako me f***** znanci (eden iz domisljije je tudi prijatelj mojega fanta) kaj je z menoj narobe? Ali je to normalno? Pa da se razume svojega fanta nikoli nebi prevarala 😊

 

fotr lucky te bo nalomil če bo zvedu. jaz bi te kuj nategnu, sam rit maš že kar precej debelo, k tista tvoja priženjena žlahtnica. si pa mlado meso, zame starga tipa imam skor tok let k tvoj fotr bi bilo utaplajnaje mojega kurca v tvojo vagino kar ok. če si za mi na ograji pusti sporočilo pa se bova zmenla da te mastno netegnem.

 

ce ne mores pomagat bodi rajse tiho.

A nisi ti tista z nepozabno prijateljico in tipom, ki vaju ne more pozabiti, iz ene druge teme?

Res je

Nekam čudno je to voje razmišlanje res. Praviš ,da se zadovoljuješ ja madonca ali te fant ne obdela dobro ali kaj ?? Ali pa nisi toliko zaljubljena,da mislis na druge ,ko si drgneš muco. Najbolje ,da si poiščeš nekoga ,ki bo zadovolil tvoje potrebe v seksu pa no.

Odgovor na objavo uporabnika
Moj kuža., 04.01.2023 ob 05:22

Nekam čudno je to voje razmišlanje res. Praviš ,da se zadovoljuješ ja madonca ali te fant ne obdela dobro ali kaj ?? Ali pa nisi toliko zaljubljena,da mislis na druge ,ko si drgneš muco. Najbolje ,da si poiščeš nekoga ,ki bo zadovolil tvoje potrebe v seksu pa no.

Polpismena opica vleče stare teme ven in si ga drka ali si jo drgne 😁🤣

Nič ni narobe s teboj. Naši možgani so zelo kompleksni. Bolje, da ne veš kaj vse gre po glavi tvojmo tipu ko te …

Ti se kar sprosti in veselo naprej …

Lp.

https://www.besttopbestblogger.com

The world is changing, and we had been aware that the development of trendy technology is usually improving. And the best contribution produced by this ever-advancing generation of today is the computer. The laptop becomes at the start invented for calculations; however, with the quick development of this contemporary generation, there have been numerous helpful new capabilities and functions a laptop can provide to us. With a computer, we will print out essential files, reviews, and different vital files to meet the day by day needs of our paintings and research. By approach of a computer, we will speak with our cherished ones no matter their locations. We may be aware of the trendy occasions which have happened all over the globe because of computers.

NIč ni narobe s tem. Namreč intima je naša zadeva. Dokler so te zadeve v mislih in nekdo ni poškodovan, oškodovan ali zlorabljen, je vse dovoljeno. Ti samo uživaj

New Report

Close