Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Samozadovoljevanje v….

Samozadovoljevanje v….

No, jaz pa tega ne delam! Packe packaste!!! ;))))))))

Zunaj pa tolko dedcev akcije strada! ;))))))))))

Pa pejte še moški pod tuš. Zakaj pa ne ? :-))

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.


ponavadi isto kar narediš v postelji) ali pa če imaš bano z šobami, se uležeš, nastaviš šobo, uravnaš pristisk in se predaš))


ponavadi isto kar narediš v postelji) ali pa če imaš bano z šobami, se uležeš, nastaviš šobo, uravnaš pristisk in se predaš))[/quote]
Preverjeno, sprobano,… a ne flashi ? ;-)))
In katera ti je to pokazala če smem vprašat ?

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Pa pejte še moški pod tuš. Zakaj pa ne ? :-))[/quote]

Ja bil namig nekje drugje… ;))))

Zakaj pa ne? Le zakaj…?

Tema bolj spada na gasilski forum.

No tud tam je dost šrpicanja.

Meni pa najbolj pase ko dam curek od tusa na najvecjo hitrost in ga usmerim proti sebi.mmmmm nekaj najboljsega

js mam tak tuš:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTBpEQUIok5pR4jz0HfoGyNGf2KHadZFwAkDKm02cLCd2-yxlMF

in pač k vodo usmerm tja pač ni nubenga užitka ,,nč,, ne cutm pač nwm al ne delam pravilno al…

loh se pridružim daj gmail

daj gmail se zmeniva pridem pomagat in še kaj

Pod tušom so orgazmi daleč najboljši. Najboljše je, ko prižgem vodo, razširim noge in si curek vode(primerno topel) spuščam na ščegija in se zraven zvijam od užitka. In kakšen užitek je, ko se voda zaletava v mojega ščegija mmmmm… in ko ga voda oblizuje božansko.

Uhh to bi blo pa lepo videt 😉

Orgazem pod tušem…noroooo….ni lepšega ko se zvečer uležem v banjo, dam noge narazen,curek vode spustim na ščegija, zaprem oči, se božam po prsih, migam z boki….prava eksplozija 😉

Se da to videt?

Mene pa moj fant vedno vsako vecer polize z jezikom ko pa njega ni pa si skuham klobaso pa si jo vtikam not pa ven oooo kak to pase al pa banao

Ooo, matr, šele zdej vidim poanto, banje v kopalnici. Sem moji starejši sosedi, predlagal, ko sem ji neki rihtal v kopalnici, zakaj, ne vrže te stare banje ven iz kopalnice in, da raj tuš kabino montira, pa bo imela več placa v kopalnice, da lahko, da še sušilni stroj not.
Pa je neki začela mencat, da maaa, vevevessstee mam raj banjo in, da ji tako pašee,.. heheeh. O jebo te, zdej sem se pa res nasmejal, hehe, ma sm čisto pozabil, da imajo ženske tovrstene užitke s curkom vode usmerejn v ščegija v kopalnici. To bi bila pa zanimiva kakšna skrita kamera, hehe.

🙂
Tkole
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=144&t=11063525

New Report

Close