Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SAMSKE ŽENSKE

SAMSKE ŽENSKE

Kakšni zakoni pa naj bi to veljali za samske?
[/quote]
Glej, ne vem kakšni, največ težav imajo z njimi v javnem sektorju, od zdravstvenih ustanov naprej. Ampk kljub temu, da so neprilagodljive, neučinkovite, samo strupena goflja, igrale bi šefe, tudi če niso in nič delale, je vse pretežko, nimajo zakonske podlage, da se jih znebijo. Kašna rešitev, taka kot je bila že predlagana, da se vse pogodbe za nedoločen čas spremenijo v pogodbe za določen čas in če ne ustreza, ji pač ne bodo podaljšali delovnega razmerja, ne da je rak rana nekega kolektiva trideset let in to vedno ista ali nekaj takih enakih.
[/quote]

Ti si pa rak rana tega foruma, oprosti.


To vsekakor drži, le da v kolektivu pa je taka problem in to zelo resen.


Glej, ne vem kakšni, največ težav imajo z njimi v javnem sektorju, od zdravstvenih ustanov naprej. Ampk kljub temu, da so neprilagodljive, neučinkovite, samo strupena goflja, igrale bi šefe, tudi če niso in nič delale, je vse pretežko, nimajo zakonske podlage, da se jih znebijo. Kašna rešitev, taka kot je bila že predlagana, da se vse pogodbe za nedoločen čas spremenijo v pogodbe za določen čas in če ne ustreza, ji pač ne bodo podaljšali delovnega razmerja, ne da je rak rana nekega kolektiva trideset let in to vedno ista ali nekaj takih enakih.
[/quote]

Ti si pa rak rana tega foruma, oprosti.
[/quote]
Prijetno verjamem, da vam ni. Škodovat vam pa zagotovo ne more, če tu in tam preberete resnico o sebi.

Ti si pa rak rana tega foruma, oprosti.
[/quote]
Prijetno verjamem, da vam ni. Škodovat vam pa zagotovo ne more, če tu in tam preberete resnico o sebi.
[/quote]

Najbolj otročja so pa tale tvoja predvidevanja, da kdor se ne strinja s tabo, je iz skupine ljudi, po kateri (trenutno) tolčeš.

Res si najbolj zagrenjeno in nesrečno bitje na tem forumu. Pa ti ne bi bilo treba biti, je dovolj ljudi tukaj, da bi se lahko mirno pogovarjal, brez pljuvanja.


Prijetno verjamem, da vam ni. Škodovat vam pa zagotovo ne more, če tu in tam preberete resnico o sebi.
[/quote]

Najbolj otročja so pa tale tvoja predvidevanja, da kdor se ne strinja s tabo, je iz skupine ljudi, po kateri (trenutno) tolčeš.

Res si najbolj zagrenjeno in nesrečno bitje na tem forumu. Pa ti ne bi bilo treba biti, je dovolj ljudi tukaj, da bi se lahko mirno pogovarjal, brez pljuvanja.
[/quote]
Eh nič bat zame, dobro se mi godi, še prehlad me mineva. 🙂 Saj same poveste o sebi, kaj vam jaz morem če se kdaj morda zmotim, ko pa ste toliko bedaste, in cvikarske, da uporabljate tisoče različnih vzdevkov, v vsakem postu drugega, pa še vas je starh, da vas nekdo direktno in točno vidi, ko tipkate. 🙂 Če bi katera od vas bila kaj prida, tega ne bi počela. 🙂

Najbolj otročja so pa tale tvoja predvidevanja, da kdor se ne strinja s tabo, je iz skupine ljudi, po kateri (trenutno) tolčeš.

Res si najbolj zagrenjeno in nesrečno bitje na tem forumu. Pa ti ne bi bilo treba biti, je dovolj ljudi tukaj, da bi se lahko mirno pogovarjal, brez pljuvanja.
[/quote]
Eh nič bat zame, dobro se mi godi, še prehlad me mineva. 🙂 Saj same poveste o sebi, kaj vam jaz morem če se kdaj morda zmotim, ko pa ste toliko bedaste, in cvikarske, da uporabljate tisoče različnih vzdevkov, v vsakem postu drugega, pa še vas je starh, da vas nekdo direktno in točno vidi, ko tipkate. 🙂 Če bi katera od vas bila kaj prida, tega ne bi počela. 🙂
[/quote]

O kom ti to?
Paranoično – shizofrene blodnje te mučijo…

Kakšni zakoni pa naj bi to veljali za samske?
[/quote]
Glej, ne vem kakšni, največ težav imajo z njimi v javnem sektorju, od zdravstvenih ustanov naprej. Ampk kljub temu, da so neprilagodljive, neučinkovite, samo strupena goflja, igrale bi šefe, tudi če niso in nič delale, je vse pretežko, nimajo zakonske podlage, da se jih znebijo. Kašna rešitev, taka kot je bila že predlagana, da se vse pogodbe za nedoločen čas spremenijo v pogodbe za določen čas in če ne ustreza, ji pač ne bodo podaljšali delovnega razmerja, ne da je rak rana nekega kolektiva trideset let in to vedno ista ali nekaj takih enakih.
[/quote]

O čem pravzaprav govoriš? Kakšne olajšave imajo oz. kaj posebnega velja za samske ženske?


Glej, ne vem kakšni, največ težav imajo z njimi v javnem sektorju, od zdravstvenih ustanov naprej. Ampk kljub temu, da so neprilagodljive, neučinkovite, samo strupena goflja, igrale bi šefe, tudi če niso in nič delale, je vse pretežko, nimajo zakonske podlage, da se jih znebijo. Kašna rešitev, taka kot je bila že predlagana, da se vse pogodbe za nedoločen čas spremenijo v pogodbe za določen čas in če ne ustreza, ji pač ne bodo podaljšali delovnega razmerja, ne da je rak rana nekega kolektiva trideset let in to vedno ista ali nekaj takih enakih.
[/quote]

O čem pravzaprav govoriš? Kakšne olajšave imajo oz. kaj posebnega velja za samske ženske?
[/quote]Ne olajšave, zaposlijo jih, ker jih morajo, če ne bi bila diskrimincaija, pa tudi v naprej nobeni ne piše na čelu in se izkaže da so skarjno problematične, starejše kot so, slabše so in se z njimi ne da nič, losat se jih pa ne morejo (imaš sicer kako izjemo, ki je samska in je čisti deloholik). In ne mislit da na pamet govorim, v 7000 članskem kolektivu kjer je delal bivša, je imela ogromno za povedat okoli tega skozi leta. Sam imam pa tudi take izkušnje iz kolektivov kjer sem delal.

Ti imaš očitne probleme z ženskami, zato se mi zdi, da so tvoji pogledi glede žensk zelo mimo resničnega stanja. Ne želim te žalit, samo uredi te stvari v svoji glavi in potem bo vse lepše in bolj srečen boš, mogoče ti bo tudi kaka prijazna ženskica prišla nasproti.

O čem pravzaprav govoriš? Kakšne olajšave imajo oz. kaj posebnega velja za samske ženske?
[/quote]Ne olajšave, zaposlijo jih, ker jih morajo, če ne bi bila diskrimincaija, pa tudi v naprej nobeni ne piše na čelu in se izkaže da so skarjno problematične, starejše kot so, slabše so in se z njimi ne da nič, losat se jih pa ne morejo (imaš sicer kako izjemo, ki je samska in je čisti deloholik). In ne mislit da na pamet govorim, v 7000 članskem kolektivu kjer je delal bivša, je imela ogromno za povedat okoli tega skozi leta. Sam imam pa tudi take izkušnje iz kolektivov kjer sem delal.
[/quote]

Oprosti, ampak meni je vedno manj jasno, kaj sploh želiš povedat.

Ne olajšave, zaposlijo jih, ker jih morajo, če ne bi bila diskrimincaija, pa tudi v naprej nobeni ne piše na čelu in se izkaže da so skarjno problematične, starejše kot so, slabše so in se z njimi ne da nič, losat se jih pa ne morejo (imaš sicer kako izjemo, ki je samska in je čisti deloholik). In ne mislit da na pamet govorim, v 7000 članskem kolektivu kjer je delal bivša, je imela ogromno za povedat okoli tega skozi leta. Sam imam pa tudi take izkušnje iz kolektivov kjer sem delal.
[/quote]

Oprosti, ampak meni je vedno manj jasno, kaj sploh želiš povedat.
[/quote]
Opažam zadnje cajte ja, kjerkoli te slučajno preberem, da je nekaj pošteno začelo šepat. Še kakega pol leta nazaj je bilo popolnoma drugače, sploh nisi več prepoznavna

Oprosti, ampak meni je vedno manj jasno, kaj sploh želiš povedat.
[/quote]
Opažam zadnje cajte ja, kjerkoli te slučajno preberem, da je nekaj pošteno začelo šepat. Še kakega pol leta nazaj je bilo popolnoma drugače, sploh nisi več prepoznavna
[/quote]

ti si tako zaplezal v svoje travme, da ti je že vse čudno – popolnoma izkrivljen pogled imaš na moške , ženske, medsebojne odnose…tako se oklepaš svojega sovraštva, da nisi več na realnih tleh.


A tiste zate potem niso ženske, ki so v redu?. Če ima en oddelek in drugi, kjer jih je recimo po kakih deset probleme z eno ali dvema, ki so zapoznelo samske in vse povedo, da se z njimi nič ne da, potem zate te, ki so v večini in vredu niso ženske in kake probleme naj bi imel jaz, če to povem? In tako je bilo po celi firmi,kot mi je bivša pripovedovala, najbrž si ni izmišljala, če so nonstop sestankovali in se prepirali. Tako pač je in ni na mojem zelniku zraslo, sam pa tudi vidim, kako in kaj je v reali, ne sme nihče o tem govorit?

Vse samske ženske, ki jih poznam jim popolnoma nič ne manjka. Vse imajo dobro izobrazbo, dobro službo ali svojo firmo. So preproste, rade pomagajo vsem ljudem tudi tistim, ki jih zaničujejo. Edino kar nimajo je partner. Pa ga nimajo zato, ker ga ne bi mogle dobiti ampak preprosto imajo drug pogled na svet in partnerstvo vidijo na stara leta. Otrok pa tudi ni več prioriteta in je toliko sirot in možnost posvojitve, da ni problem, da ga ne dobiš, če je vse zgoraj našteto.

Jaz sem ti postavila popolnoma jasno vprašanje in sicer na tole:

Zanima me torej, o kakšnih/katerih zakonih za samske je govora.

Samo to me zanima, konkreten odgovor na vprašanje, povezano s tvojo trditvijo.

Zanima me torej, o kakšnih/katerih zakonih za samske je govora.

Samo to me zanima, konkreten odgovor na vprašanje, povezano s tvojo trditvijo.
[/quote]
Kje pa piše azkoni za samske? Te je cuck v glavo ugriznil ali kaj se je zgodilo s tabo? 🙂
Res čudno deluješ zadnje cajte, čisto preprosto napisanega nikjer ne razumeš, kjerkoli te slučajno preberem.

Sem te citirala. A ne znaš citata odpret in si prebrat, kaj si napisal?

Polarni sij, npaisal si tole:

polarni sij nepr napisal: ↑
Mene po vaših službah ni, ampak povsod slišim enako, da se s samskimi babami nič ne da, vendar jih zaradi zakonov ne smejo nikjer odslovit.

Tudi mene zanima, kateri zakon določa, da se samskih oseb ne sme odsloviti.

Pa kaj ti je? Zaradi zakonov sem napisal, ne zakonih za samske. Zakon o delovnih razmerjih in vse do ustave, ki velja za vse, ne za samske. In če ne bi nekdo hotel zaposlit zapoznelo samske, vedoč v naprej, da bo problematična, ker je recimo taka že bila v prejšnji službi bi bila to pri nas takoj diskriminacija, da pa tako že zaposleno vržejo iz službe, pa ni šans, ker ima pogodbo za nedoločen čas in ker jo zakoni ščitijo. Se ti svita ali ne? Zato je že bil reen predlog, da se vse pogodbe za nedoločen čas spremenijo v javnem sektorju v pogodbe za določen čas, pa ne zgolj zaradi samskih, ampak vseh, ki ne delajo dobro, pa je bil tak upor, kot da jih hočejo najmanj pobit in seveda ni uspelo.

V tujini recimo je marsikje v uspešnih firmah normalno, da že na razgovoru preverijo urejenost družinskega življenja in če tega ni, ni šans za zaposlitev, pri nas bi tuliila cela Slovenija in feministke norele kot še nikoli dve leti skupaj.

Nobene ne morejo, ste res toliko zabiti al se delate? Dobrih najbrž ni treba odslovit, problematične bi pa morali imet pravico, pa je nimajo.

Nobene ne morejo, ste res toliko zabiti al se delate? Dobrih najbrž ni treba odslovit, problematične bi pa morali imet pravico, pa je nimajo.
[/quote]

Kako bi bilo dobro, da bi ti enkrat dobil že eno (revica uboga se mi že smili, pa sploh obstaja ne), da bi nehal s tem sovraštvom do žensk.

Če nekdo ne dela dobro, ga komot odpustijo, tudi če ima pogodbo za nedoločen čas. Nima pa s tem nič to ali je oseba samska ali ne. Še manj to ali je ta samska oseba ženska ali moški.
Ker če že mahaš z zakoni in ustavo, malo si preberi, kako je z diskriminacijo…

Pa kaj ti je? Zaradi zakonov sem napisal, ne zakonih za samske. Zakon o delovnih razmerjih in vse do ustave, ki velja za vse, ne za samske. In če ne bi nekdo hotel zaposlit zapoznelo samske, vedoč v naprej, da bo problematična, ker je recimo taka že bila v prejšnji službi bi bila to pri nas takoj diskriminacija, da pa tako že zaposleno vržejo iz službe, pa ni šans, ker ima pogodbo za nedoločen čas in ker jo zakoni ščitijo. Se ti svita ali ne? Zato je že bil reen predlog, da se vse pogodbe za nedoločen čas spremenijo v javnem sektorju v pogodbe za določen čas, pa ne zgolj zaradi samskih, ampak vseh, ki ne delajo dobro, pa je bil tak upor, kot da jih hočejo najmanj pobit in seveda ni uspelo.

V tujini recimo je marsikje v uspešnih firmah normalno, da že na razgovoru preverijo urejenost družinskega življenja in če tega ni, ni šans za zaposlitev, pri nas bi tuliila cela Slovenija in feministke norele kot še nikoli dve leti skupaj.
[/quote]

bluziš, kot ponavadi. a da je zakonski stan pogoj za zaposlitev v tujini?
pa menda po tvoje itak to velja samo za ženske, ker samski moški so pa ja tako fejst dedci… oni se pa res ne rabijo poročit, da službo dobijo

looool kake sekaš spet :))

https://www.google.si/search?q=forbidden+questions+job+interview&rlz=1C1WPZB_enSI675SI675&oq=forbidden+questions+at+job+interw&aqs=chrome.1.69i57j0.9153j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Nobene ne morejo, ste res toliko zabiti al se delate? Dobrih najbrž ni treba odslovit, problematične bi pa morali imet pravico, pa je nimajo.
[/quote]

Kako bi bilo dobro, da bi ti enkrat dobil že eno (revica uboga se mi že smili, pa sploh obstaja ne), da bi nehal s tem sovraštvom do žensk.
[/quote]
Jp, o ženskah sploh nimam pripommb, o šusih in puhloglavkah bi pa še naprej pisal, kot sem pisal že vsaj deset let pred ločitvijo , včasih celo skupaj s tedanjo ženo, ker sva bila enakega videnja in mnenja in to delila med sabo. 🙂

Pa kaj ti je? Zaradi zakonov sem napisal, ne zakonih za samske. Zakon o delovnih razmerjih in vse do ustave, ki velja za vse, ne za samske. In če ne bi nekdo hotel zaposlit zapoznelo samske, vedoč v naprej, da bo problematična, ker je recimo taka že bila v prejšnji službi bi bila to pri nas takoj diskriminacija, da pa tako že zaposleno vržejo iz službe, pa ni šans, ker ima pogodbo za nedoločen čas in ker jo zakoni ščitijo. Se ti svita ali ne? Zato je že bil reen predlog, da se vse pogodbe za nedoločen čas spremenijo v javnem sektorju v pogodbe za določen čas, pa ne zgolj zaradi samskih, ampak vseh, ki ne delajo dobro, pa je bil tak upor, kot da jih hočejo najmanj pobit in seveda ni uspelo.

V tujini recimo je marsikje v uspešnih firmah normalno, da že na razgovoru preverijo urejenost družinskega življenja in če tega ni, ni šans za zaposlitev, pri nas bi tuliila cela Slovenija in feministke norele kot še nikoli dve leti skupaj.
[/quote]

V urejenih ekonomijah so vprašanja o zasebnem življenju kandidatov za zaposlitev PREPOVEDANA!!!! In tudi pri nas bi morala biti.

New Report

Close