Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu samske ženske s psom

samske ženske s psom

Kaj si mislite o samskih ženskah, ki imajo pse, samce ? Po mojem jih veliko od njih uporablja za svoje užitke, da jim ližejo pičke, nekatere pa tudi fukajo z njimi. Sem si enkrat z eno dopisovala na enem forumu, ki fuka s svojim psom in je rekla, da ko te enkrat pes pofuka, šele potem vež kaj se pravi bit pofukana. Tako slikovito mi je opisovala, da sem bila na koncu čisto mokra in sem si jo zdrkala do norega orgazma….priznam, tudi jaz bi probala. Ima še katera to željo ?

Želje nimam nobene, mi je pa nekoč ena razlagala, da jo nastavi in jo pes poliže.

Mene zoofilija grozno vzburja, predvsem ženske s psmi. Bi bilo zelo zanimivo kako tako spoznati, po možnosti vezano s takimi željami in/ali praksami.

Odgovor na objavo uporabnika
tina992, 19.06.2024 ob 14:52

Kaj si mislite o samskih ženskah, ki imajo pse, samce ? Po mojem jih veliko od njih uporablja za svoje užitke, da jim ližejo pičke, nekatere pa tudi fukajo z njimi. Sem si enkrat z eno dopisovala na enem forumu, ki fuka s svojim psom in je rekla, da ko te enkrat pes pofuka, šele potem vež kaj se pravi bit pofukana. Tako slikovito mi je opisovala, da sem bila na koncu čisto mokra in sem si jo zdrkala do norega orgazma….priznam, tudi jaz bi probala. Ima še katera to željo ?

Lahko Sem tvoj pes.

Zanimivo bi blo biti zraven 💪💪

Tudi meni je kolegica zaupala, da mu velikokrat, ko so otroci v šoli in mož v službi nastavi, da ji jo poliže. Pravi, da je božansko, da tako te noben moški ali pa ženska ne more polizat. Zdaj se dogovarjava, da se ji pridružim, ko bo prva priložnost…..mmmmmm komaj čakam.

Maja…..če sem lhko zraven…dam nagrado

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6194, 21.06.2024 ob 07:08

Maja…..če sem lhko zraven…dam nagrado

Bom kolegico vprašala. če se strinja, pa ti sporočim. Danes zvečer grem k njej, ker mož in otroci odhajajo za dva dni v hribe…

Odgovor na objavo uporabnika
maja540, 21.06.2024 ob 09:00

Bom kolegico vprašala. če se strinja, pa ti sporočim. Danes zvečer grem k njej, ker mož in otroci odhajajo za dva dni v hribe…

Bi smel prosim morda tudi jaz opazovati ta show?

 

Hvala

Jst bi se tut pridruzu 👍

[email protected] 😉 piši

[email protected]

 

Ce bi kksna poklepetala na to temo

 

 

bi lahko zaupala ime foruma?


[email protected] 
I lick it as you want, I wet it as you want

Ubogi psi imajo pa res pasje življenje! Itak pa prej prelizejo kužne luže ob cesti z izlitjem olja, nafte, gnojevke, ližejo riti psom, jejo iztrebke, … In s tem jezikom bodo vas prelizali.  🤮🤮

Odgovor na objavo uporabnika
Pasji jezik poln fekalij, 19.07.2024 ob 19:19

Ubogi psi imajo pa res pasje življenje! Itak pa prej prelizejo kužne luže ob cesti z izlitjem olja, nafte, gnojevke, ližejo riti psom, jejo iztrebke, … In s tem jezikom bodo vas prelizali.  🤮🤮

To so domači hišni psi, vzgojeni z namenom zadovoljevanja ženskih potreb. Tisti hrapav moker jezik pripelje žensko do vrhunca. Moški ne morejo parirat.

New Report

Close