Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski moški frajer, samska ženska obupanka

Samski moški frajer, samska ženska obupanka

Poglej raje, kaj si pisala.
[/quote]

Ja, napisala sem, da tega, kar ne trdim, da je to samo tvoja bolna domišljija.
[/quote]

Če ne veš kaj pišeš, ti bom pomagal

Navajam;

Na kupe žensk pa ostaja samskih, ker nočejo luzerjev, zgub, pijančkov, maminih sinkov. Pač ne rabijo takih. Je to tako nerazumljivo? Tiste, ki jih pa rabijo, jih pa že imajo :).

Ja, napisala sem, da tega, kar ne trdim, da je to samo tvoja bolna domišljija.
[/quote]

Če ne veš kaj pišeš, ti bom pomagal

Navajam;

Na kupe žensk pa ostaja samskih, ker nočejo luzerjev, zgub, pijančkov, maminih sinkov. Pač ne rabijo takih. Je to tako nerazumljivo? Tiste, ki jih pa rabijo, jih pa že imajo :).
[/quote]

In kje piše, da so vsi poročeni moški luzerji, zgube, pijančki in mamini sinki?
Nikjer. Ker si ti to samo domišljaš, da je nekje pisalo.

Če ne veš kaj pišeš, ti bom pomagal

Navajam;

Na kupe žensk pa ostaja samskih, ker nočejo luzerjev, zgub, pijančkov, maminih sinkov. Pač ne rabijo takih. Je to tako nerazumljivo? Tiste, ki jih pa rabijo, jih pa že imajo :).
[/quote]

In kje piše, da so vsi poročeni moški luzerji, zgube, pijančki in mamini sinki?
Nikjer. Ker si ti to samo domišljaš, da je nekje pisalo.
[/quote]
Ne mislim se dajat s tabo. Ostani samska, v dobri veri, da so tipi en qurc vredni, oziroma frajerji.

In kje piše, da so vsi poročeni moški luzerji, zgube, pijančki in mamini sinki?
Nikjer. Ker si ti to samo domišljaš, da je nekje pisalo.
[/quote]
Ne mislim se dajat s tabo. Ostani samska, v dobri veri, da so tipi en qurc vredni, oziroma frajerji.
[/quote]

Saj bolje, da ne, ker se mi ne da prerekat s tipom, ki podtika grde stvari.
Pa ne sodi drugih po sebi, če se sam sebi zdiš en qurc vreden, ne misli, da so vsi drugi tudi taki.
Veš časi, ko se je ženska morala poročiti, so mimo. Sedaj se poroči, če to želi.


Ne mislim se dajat s tabo. Ostani samska, v dobri veri, da so tipi en qurc vredni, oziroma frajerji.
[/quote]

Saj bolje, da ne, ker se mi ne da prerekat s tipom, ki podtika grde stvari.
Pa ne sodi drugih po sebi, če se sam sebi zdiš en qurc vreden, ne misli, da so vsi drugi tudi taki.
Veš časi, ko se je ženska morala poročiti, so mimo. Sedaj se poroči, če to želi.
[/quote]

Me ne čudi, da si samska, oziroma imaš občutek, da so te označili za obupanko.

Saj bolje, da ne, ker se mi ne da prerekat s tipom, ki podtika grde stvari.
Pa ne sodi drugih po sebi, če se sam sebi zdiš en qurc vreden, ne misli, da so vsi drugi tudi taki.
Veš časi, ko se je ženska morala poročiti, so mimo. Sedaj se poroči, če to želi.
[/quote]

Me ne čudi, da si samska, oziroma imaš občutek, da so te označili za obupanko.
[/quote]

He, he, če me tip tvoje sorte označi za obupanko, se pa res ne sekiram.
A veš, da s tem podtikanjem grdih stvari sam deluješ zelo obupano?
Ko te berem imam občutek, da si ves zagrenjen in da samo čakaš, da nekomu kaj grda obesiš, da bi lahko potem težil. Sama negativa te je. Nič pozitivnega, sama taka prav neprijetna energija se širi od tebe. Ja preko daljave.

Me ne čudi, da si samska, oziroma imaš občutek, da so te označili za obupanko.
[/quote]

He, he, če me tip tvoje sorte označi za obupanko, se pa res ne sekiram.
A veš, da s tem podtikanjem grdih stvari sam deluješ zelo obupano?
Ko te berem imam občutek, da si ves zagrenjen in da samo čakaš, da nekomu kaj grda obesiš, da bi lahko potem težil. Sama negativa te je. Nič pozitivnega, sama taka prav neprijetna energija se širi od tebe. Ja preko daljave.
[/quote]

Lahko se samo smejem. Upam da si pod klimo, da ti ne možgančki zakuhajo.

He, he, če me tip tvoje sorte označi za obupanko, se pa res ne sekiram.
A veš, da s tem podtikanjem grdih stvari sam deluješ zelo obupano?
Ko te berem imam občutek, da si ves zagrenjen in da samo čakaš, da nekomu kaj grda obesiš, da bi lahko potem težil. Sama negativa te je. Nič pozitivnega, sama taka prav neprijetna energija se širi od tebe. Ja preko daljave.
[/quote]

Lahko se samo smejem. Upam da si pod klimo, da ti ne možgančki zakuhajo.
[/quote]

Ti privoščim, da se smejiš. Upam le, da tvoj nasmeh ni preveč grenak :).

Lahko se samo smejem. Upam da si pod klimo, da ti ne možgančki zakuhajo.
[/quote]

Ti privoščim, da se smejiš. Upam le, da tvoj nasmeh ni preveč grenak :).
[/quote]
Lej. Že v štartu si se opredelila na obupanko in moškega kot frajerja. Bolj, ko te berem, vidim, da je temu tako. Preveč negativno razmišljaš.

Ti privoščim, da se smejiš. Upam le, da tvoj nasmeh ni preveč grenak :).
[/quote]
Lej. Že v štartu si se opredelila na obupanko in moškega kot frajerja. Bolj, ko te berem, vidim, da je temu tako. Preveč negativno razmišljaš.
[/quote]

He, he, samo ti imaš pa res bujno domišljijo.
Jaz sebe nisem nikjer opredelila za obupanko.
Ampak ok, sem že ugotovila, da slabo bereš. Nič kaj privlačno ni, če tip ne zna brati :).
Funkcionalna pismenost je pomembna. Tebi pa ne gre in ne gre :). AMpak ni panike, glavno, da imaš bujno domišljijo.

Tiste, ki rabijo take tipe, so se tako poročile z njimi in niso samske.
Na kupe žensk pa ostaja samskih, ker nočejo luzerjev, zgub, pijančkov, maminih sinkov. Pač ne rabijo takih. Je to tako nerazumljivo? Tiste, ki jih pa rabijo, jih pa že imajo :).
[/quote]

Torej trdiš, da smo samski boljši kot poročeni, če so tam sami luzerji, mamini sinčki … itd …COPATE
[/quote]

Ti ziher nisi :).

Torej trdiš, da smo samski boljši kot poročeni, če so tam sami luzerji, mamini sinčki … itd …COPATE
[/quote]

Ti ziher nisi :).
[/quote]

Same tercialke.

Jaz ne mislim tako. Zame so samski dedci (posebej tisti nad 30 ali 40) isto luzerji kot samske babe.

ja, apak samo ženske 40+, so obupanke. Tiste mlajše so tudi oh in sploh. Dokler še dobro zgledajo, no ja, potem že spadajo v skupino obupank.
[/quote]

He, he, a veš, če je ženska samska, še ne pomeni, da je obupanka. To pomeni, da so samo tipi, ki to govorijo, obupani.
[/quote]

Ne, to pomeni, da so tipi, ki jim ta ženska “noče dati”, obupani:))

Na zacetku je bilo tezje ampak zdaj ko sem sama prezivela dve tragicni izgubi v lifu, ko sem sama klicala majstre za delo v stanovanju in vse uredila, vpisana v drustvo za telovadbo, kupujem oblacila in grem kam zelim se odlocam vsak dan kaj in kako, zdaj mi pase in uzivam…. in ne rajs sem samska kot da s tipom lezim vsak dan na kavcu in bulim tv… to lahko tudi sama…

Jaz ne mislim tako. Zame so samski dedci (posebej tisti nad 30 ali 40) isto luzerji kot samske babe.
[/quote]

He, he, vidiš kako narobe razmišljaš.
Veš, kdor je samski, mora biti bolj sposoben. Se ne more šlepat na partnerja/ko. Pa večje stroške ima, torej moram poskrbeti, da ima večje dohodke.
Samski stan ni za luzerje.

He, he, a veš, če je ženska samska, še ne pomeni, da je obupanka. To pomeni, da so samo tipi, ki to govorijo, obupani.
[/quote]

Ne, to pomeni, da so tipi, ki jim ta ženska “noče dati”, obupani:))
[/quote]

In iz obupa odpirajo teme, kjer pljuvajo po ženskah :), ki so jih zavrnile.

Ni je malo dolgčas pa se bom za hec vključila. Moje mnenje – danes je malce nerodna situacija – ženske so evolucijsko napredovale, imajo službe, volilno pravico, so enakopravne, moški pa so ostali v pradadnini…kljub uspešnim ženskam hočejo biti še vedno Mačoti in njihov EGO (ki je bil v preteklosti res nujno potreben) še ni zakrnel in po mojem tu prihaja do problema – ženska je raje sama ker je sposobna preživet, ne samo to celo odlično živet, kot pa bi bila z nekim oprostite izrazu, evolucijsko zaostalim primerkom moške vrste. Za kaj pri vragu bi preneašala ta bebast moški ego, če ga pa nihče ne potrbuje več?

Točno tako.
Posledica tega, kar pišeš pa je to, da kvalitetni moški komot dobijo žensko. Škart roba pa ostaja.
Včasih so pa tudi tisti škart dedci dobili žensko. Danes jim pa nikakor ni jasno, da je dedec in ga dolgotrajno samske ženske tako z lahkoto zavračajo.

Seveda pa daleč od tega, da bi bili vsi samski moški luzerji. Eni so pač samski, ker tako želijo. Drugi so samski, ker so izbrični…
Škart roba pa pljuva in se zgraža, ker ženske imamo kriterije in smo raje samske kot s škartom.

Točno tako.
Posledica tega, kar pišeš pa je to, da kvalitetni moški komot dobijo žensko. Škart roba pa ostaja.
Včasih so pa tudi tisti škart dedci dobili žensko. Danes jim pa nikakor ni jasno, da je dedec in ga dolgotrajno samske ženske tako z lahkoto zavračajo.

Seveda pa daleč od tega, da bi bili vsi samski moški luzerji. Eni so pač samski, ker tako želijo. Drugi so samski, ker so izbrični…
Škart roba pa pljuva in se zgraža, ker ženske imamo kriterije in smo raje samske kot s škartom.
[/quote]
Točno tako
Tudi samske babe ste škart roba. Zakaj bi bili samo dedci. Tidi dedci so sposobni samskega življenja in jim nič ne manjka.

Točno tako.
Posledica tega, kar pišeš pa je to, da kvalitetni moški komot dobijo žensko. Škart roba pa ostaja.
Včasih so pa tudi tisti škart dedci dobili žensko. Danes jim pa nikakor ni jasno, da je dedec in ga dolgotrajno samske ženske tako z lahkoto zavračajo.

Seveda pa daleč od tega, da bi bili vsi samski moški luzerji. Eni so pač samski, ker tako želijo. Drugi so samski, ker so izbrični…
Škart roba pa pljuva in se zgraža, ker ženske imamo kriterije in smo raje samske kot s škartom.
[/quote]
Točno tako
Tudi samske babe ste škart roba. Zakaj bi bili samo dedci. Tidi dedci so sposobni samskega življenja in jim nič ne manjka.
[/quote]

He, he, smo vajeni ja. Tip, ki ga nobena ne povoha, začne, da smo ženske škart roba. Nič novega. Vsi zagrenjenci isto furajo.

Ja…samo problem je v tem, da je kakor ti praviš “kvlitetnih” moških dooooosti manj kot “kvalitetnih” žensk… in posledično toliko več samskih žensk, ker ne gre, da bi živela z neumnim, egocentričnim, domišljavim modelom, ki je itak brez j***c ko jih je treba jih pokazat …. pa imam lepo mnenje o marsikom, da ne bo pomote,….samo ta moški ego res ne paše več v današnji svet.

Samo replika – se mi moški kar malo smilite, ker se mi zdi, da če niste vsaj malo evolucijsko napredovali cvilite kot miš, ki so jo stisnili v kot….


Točno tako
Tudi samske babe ste škart roba. Zakaj bi bili samo dedci. Tidi dedci so sposobni samskega življenja in jim nič ne manjka.
[/quote]

He, he, smo vajeni ja. Tip, ki ga nobena ne povoha, začne, da smo ženske škart roba. Nič novega. Vsi zagrenjenci isto furajo.
[/quote]
So tudi moški vajeni, da so škart roba. Niste nič boljše. Se bo treba sprijaznit.

Dobro si jih zadela.

New Report

Close