Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski na izlet

Samski na izlet

Greste samski na izlet? Sami okoli Bleda, sami na morje, sami v hribe, sami na kolo itd. ali ste raje doma?

Sam grem. Pa so me nekako vabili v družbo pa najdem izgovore.
Prisluhnem zvoku narave. Ali poslušam vodo kako teče po potoku. Ali enostavno gledam v planine in zvok in dih ali za učke spočit, grem sam.
Ne maram grušča in ropotanja, ker če si duša prava, takrat se držiš zase in ne boš sledil idealom črede.
Lepše pa je dvoje, če se dva znata ustaviti.

Seveda grem. Če sem samska še ne pomeni, da moram sedeti za rešetkami .
Ja, hodim v hribe, največ kolesarim, grem na kak rafting. Rada potujem. Prepotovala sem že precej Evrope.
POzimi hodim smučat.

Jest pa ravno zaradi tega ker sem sam zadnji dve leti ne grem nikamor, niti poleti med dopustom ne. Pa bi zelo rad šel ampak samemu se mi pa res ne ljubi. Če je kakšna samska, da bi šla v družbi na morje se mi naj javi. Jest sem star 42.

Samska/nesamska mi ne igra vloge, jaz grem rada sama tako v hribe kot na morje, športat in še kam. Sam s seboj drugače doživljaš to izkušnjo. Je pa lepo tudi v družbi 🙂

Ma enako, sama sem eno leto in res je vse lepše početi v dvoje. 38. Voziš motor slučajno?

Ma enako, sama sem eno leto in res je vse lepše početi v dvoje. 38. Voziš motor slučajno?
[/quote]

Vozim. Si ti tudi motoristka? iz kerega dela Slo pa si?

A si eni ljudje predstavljate, da samski samo doma čepimo in se sebi smilimo, ker odpirate take teme?

Ne igra vloge. Včasih sem bil samski pa sem hodil sam (ali pa s kolegi), zdaj sem v zvezi, pa grem še vedno več kot pol izletov sam. Ne da se vedno vsega uskladiti, pa včasih na drugi strani niti ni volje… in greš sam.

Jest govorim v svojem imenu. In meni se res ne da samemu okrog vandrat. Rad imam družbo, zato, če nimam nikogar za zraven it grem v domačem okolju tja kjer vem, da bom imel družbo. Mi je pa prav vseeno, če sem sam ali doma ali pa nekje na plaži ob morju, meni je to pač isti k.

Vozim. Si ti tudi motoristka? iz kerega dela Slo pa si?
[/quote]

Ne vozim motorja, mi je pa nekaj najlepšega se vozit zadaj. Z Ljubljane sem. Pusti kontakt.

Ne vozim motorja, mi je pa nekaj najlepšega se vozit zadaj. Z Ljubljane sem. Pusti kontakt.
[/quote]

APH ne bo šlo. Sva že ugotovila to. BTW es D2 spet ne dela. Lepo bodi!

jaz pa pogrešam žagarijo s Tanjo Žagar.

Odvisno. Če je katera prijateljica prosta takrat kot jaz, se zmeniva in greva skupaj, če ni nobena, grem in uživam sama.
Včasih sem raje doma na ležalniku s kakšno knjigo v roki ali kolesarim ali rolam, kakšen daljši sprehod v okolici, spet drugič me za noben denar ne bi nihče obdržal doma. Takrat pa v hribe, na bazen, na morje ali smučišče,….

Ne nori. Kaj govoriš neumnosti!
Samski? Kaj je to zaena rasa? Brrr…. Fuj in fej!
Samski nimaš kaj hodit po svetu!
Samski sploh nimaš kaj obstajati!

Ne nori. Kaj govoriš neumnosti!
Samski? Kaj je to zaena rasa? Brrr…. Fuj in fej!
Samski nimaš kaj hodit po svetu!
Samski sploh nimaš kaj obstajati!
[/quote]

Včasih so teme, da samska ženska pa res ne more sama na dopust, recimo potovanje v tujino.
Zdaj vidim, da je že čudno enim, če gre sama na kolo :).

Realnost je pa taka, da samske več okrog vandramo, ker nimamo otrok pa dedca, da bi morale zanje skrbet :). Pa je več časa za športanje in potovanja.

Ma enako, sama sem eno leto in res je vse lepše početi v dvoje. 38. Voziš motor slučajno?
[/quote]sem tvojih let, želim si eno žensko za enodnevne izlete na slo obalo. piši na matejmatejmatej afna proton mail pika com

Sama ne hodim nikamor. Še na kavo ne bi šla sama.

Grem pa sama na morje, v našo hišo. To pa ja. Rada sem sama, ampak tam, kjer so ljudje po parih ali v družbi, jaz ne grem sama.

Itak, da grem, zakaj ne bi šla?
Sama okoli Bleda sem že šla ja, ampak mi Bled ni ravno naj točka. No plavala sem na otok. To pa ja :). Sama seveda. Pa kampirala v kampu na Bledu. Mi pa taki zelo turistični kraji niso všeč.
Tudi v hribe grem sama, peš, s kolesom
Kolesarim pa itak redno. Nisem vedela, da to ni za samske :).
Seveda tudi potujem sama. Zakaj pa ne bi?

Se pridružujem.

Itak, da grem, zakaj ne bi šla?
Sama okoli Bleda sem že šla ja, ampak mi Bled ni ravno naj točka. No plavala sem na otok. To pa ja :). Sama seveda. Pa kampirala v kampu na Bledu. Mi pa taki zelo turistični kraji niso všeč.
Tudi v hribe grem sama, peš, s kolesom
Kolesarim pa itak redno. Nisem vedela, da to ni za samske :).
Seveda tudi potujem sama. Zakaj pa ne bi?
[/quote]

Nič ni narobe, če greš kdaj sama na izlet. Jaz tudi rad sam kolesarim pa tako.Danes pa bil na izletu sam in bilo je fajn sam s sabo uzivanje po svoje,relaksacija v naravi kaj češ bolšega.Lahko pa se najde kaka punca ki se najde v tem in bi šla kdaj skupaj na kak izlet.

Nič ni narobe, če greš kdaj sama na izlet. Jaz tudi rad sam kolesarim pa tako.Danes pa bil na izletu sam in bilo je fajn sam s sabo uzivanje po svoje,relaksacija v naravi kaj češ bolšega.Lahko pa se najde kaka punca ki se najde v tem in bi šla kdaj skupaj na kak izlet.
[/quote]

Jaz grem vedno sama, ne samo kdaj pa kdaj :).
Če sem samska, še ne pomeni, da moram doma čepeti in se sama sebi smiliti.
Pa tudi, ko takole opazujem: na kolo gredo tudi vezani večinoma solo. Bolj redko vidim pare na biciklu.
Pa, če sem samska, se seveda tudi dopustu ne bom odpovedala.
Eni imajo čudna razmišljanja, da odpirajo take teme :).

Jaz grem vedno sama, ne samo kdaj pa kdaj :).
Če sem samska, še ne pomeni, da moram doma čepeti in se sama sebi smiliti.
Pa tudi, ko takole opazujem: na kolo gredo tudi vezani večinoma solo. Bolj redko vidim pare na biciklu.
Pa, če sem samska, se seveda tudi dopustu ne bom odpovedala.
Eni imajo čudna razmišljanja, da odpirajo take teme :).
[/quote]

ČIsto prav delaš, enim je verjetno čudaško če greš sam, meni ni tako da itak ne se ozirat na druge. Tudi če smo samski lahko uzivamo zivljenje.

Meni je pa žalostno da se ljudje odpovedujejo zadevam ki jih imajo radi oz. jih radi počnejo zato ker so sami. Da ne upaš sam na kavo? Koliko ste to stari? Žalostno je to. Torej če si v mestu in nekaj čakaš recimo ne greste na kavo če vam kava zadiši? Raje stojite kot kup nesreče v enem kotu in čakate da čas mine? Ne vem ampak jaz grem lahko povsod sama. Če je treba. Imam sicer raje družbo, ampak mi pa to ni pogoj. Da bi dve leti čepela 24/7 doma ker nimam družbe za ven? Pot v depresijo majkemi. Ok če človeka ne vleče nikamor, če ga nič ne zanima in pač rad visi doma in gleda recimo TV in tuja življenja namesto da bi svojega živel. Ok. Ampak da se odpovedujete stvarem v življenju ker nimate koga zraven za šlepat?
Ne vem no jaz sem se 2x preselila v tujino sama. Nikogar tam poznala. Jasno hodila ven in spoznala veliko ljudi. Potovala sem večinoma tudi sama. Imam še zdaj stike z veliko ljudmi, ki sem jih spoznala na potovanjih. Čudovite spomine. Samo začetniško neugodje rabiš premagat pa si na konju. Sedaj živim v Ljubljani, ki ni moj rojstni kraj in tudi nisem poznala skoraj nikogar ko sem se vrnila iz tujine. Sem šla jasno sama na kavo, nakupovat, v gledališče, na koncerte, v tivoli na sprehod ali pa brat knjigo, na razne tečaje….spoznaš ljudi če želiš. Lažje kot pa če si v družbi. Toliko zanimivih stvari se da počet v življenju. A ni škoda ga preživet za štirimi stenami zato ker si sam? Mislim se oproščam ampak nihče ne bo mim okna priletel pa vas povabil ven. Bolj se držite sami zase, bolj boste sami. Ok če vam je želja preživeti življenje tako, ampak mislim da večini ni. Je bolj strah/pomanjkanje samozavesti problem. Nekateri imajo ideje da jih vsi čudno gledajo če so sami. Nihče vas ne gleda :). So vsi preveč obremenjeni s tem če njih kdo gleda :). Pa tudi če vas….v čem je problem? Saj jih ne poznate. Zakaj krojite svoje življenje na podlagi tega kar bodo mogoče neki tujci ki vam niso nič menili o vas?

Grem sam, to so najlepši trenutki, včas tudi z družbo v hribe, ampak je težko dobit dobro družbo

New Report

Close