Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sanjala sem …

sanjala sem …

… našega ježka :))) … in bilo mi je ful lepo 🙂

res ježek :))

B. pošilja pozdravčke gmajnici .. in enega prav posebnega po Savi dol za Ježka 🙂

B.

uh ježek kaj maš pa tiiiiiiiiiiiiii srečo :)))))))))))))))

Jani bi tud… da B. sanja o njem :)))))))

Lep dan B. in vsem ostalim v gmajnici :)))

:)))))))))))))))))))))))
aleluja!

:))))))))))))))))))))))))))))))))) salama ‘n mlejku :)))))

Hooooooooooooooooooooooooohoooooooooooooooooooooooooooo!

Barbi, me je sanjala… in bilo ji je bilo ful lepo. Cudno in zares, cudno! Le kaj to pomeni?

Jaz lahko zelo veliko spim in se skoraj nikoli ne spomnim sanj.. Zato jim tudi nikoli nisem posvecal kaksnega posebnega pomena. Pa pravijo, da vsi nekaj sanjamo, ker se pac odvijajo procesi v nasi podzavesti. Samo meni je noc skoraj vedno prekratka, pa ceprav baje z leti rabis manj spanca..

Ker me doslej se ni nihce sanjal, sem sel pogledat kaj pravi velika sanjska knjiga o sanjah, v katerih nastopa jež. Ja, sanjska knjiga pac ne pozna pomanjsevalnic.

Barbi bodi pozorna:

ježa bežati videti pomeni:
hudega nasprotnika imaš

bežečega videti pomeni:
srečala boš velikega nasprotnika

ježa videti pomeni:
Namig na osebo nasprotnega spola, ki ti je najbrž nevarna ali vsaj neprijetna..

ježa zvitega videti pomeni:
s svojo surovostjo se ne boš priljubila

Uf, ni ravno romanticno sanjati ježa! Barbi, v kaksni vlogi si me videla, hehehe.?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ha, ha, ha, jaz bi dejala, da ostaja še eno vprašanje:
kaj pomeni sanjati ježka pokonci stati videti, ha, ha, ha?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

.. ful si se potrudil z razlago 🙂 res lepo … samo B. je sanjala Ježka brez bodic :)))

.. ne sprašuj kaj in kako ker mi niti pod razno ni jasno .. mislim .. jest sem bol te varjante kot praviš ti .. nikdar se ne spomnim kaj sem sanjala .. če sploh kaj sem … ampak kako živo se pa spomnim tega .. da sem v sanjah vidla tebe … madonca .. ej … zdej se samo še sprašujem kako blizu si tej podobi ki sem jo videla :)))))

en lep dan … ali bolje noč :)) glede na to da verjetno prideš šele ponoči :))

B.

živjo 😉

B.

živjo :))))) pa eno krasno jutro :)))

ne vem če je varno Barbara:)
sanjati o ježku Se Ve de.

ker gor je en spopad o.k. koral

ne bi se jest z zajčkom&čbelco bodla:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

ma kašn veseli december – NOri ne de;-)

cmoka vornih dohtarci (morm na hitr, da me novjo spet kam potlačl)

Hej…to je pa res dobra povezava…bratje po krvi, bratje po poklicu, bratje po reki :))))))))))))))))

Mohamed je zdej pomislil, da se B lahko full izogne nevarnostim vdora v mail….in pošlje lubčke Ježku kar v steklenički po Savi :)))))))))))

Ja kar se pa tiče Ježka…ti dam mujota, pa ga pokliči…boš vidla kako ima možakar šarmanten glas….pol boš šele sanjala :))))))))))))9

Mohamed pošilja B enga Arabskega lubčka, tudi po reki navzdol, a samo do Save. Potem pa proti toku :))))))

New Report

Close