Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Sanjska ženska, sanjski moški

Sanjska ženska, sanjski moški

Gledate?

Jaz ne. Se mi pa želodec obrača, ko slišim ljudi po dolgem in počez, kako se vneto pogovarjajo o tem, katerega bo skenslala, kateri je luškan in kateri ne, kateri je romantičen…

In ne, da se o tem pogovarja peščica. So sredine, ko so kr vsi not padli. Tudi taki, za katere bi reku, da še imajo kaj soli v glavi.

Je*at ga, ne morem si kaj, ampak meni se zdi res debilno.

Se pa opravičujem, če sem prizadel kogarkoli!

Pa lep pozdrav.

Tudi jaz ne gledam; sem gledala prvo oddajo in mi je totalno bebasta…Je pa res, da se skoraj na vsakem koraku samo o tem pogovarjajo…hahahah

Jaz sem videl napovednik za eno tole sanjsko stvar… bljak! Ljudi pač poneumljajo, jih hočejo na vsak način usmerjat – kaj naj kupujejo, kako naj se obnašajo, kaj je lepo, kaj grdo, kaj naj jedo, kako naj zgledajo in joh in sploh! – Vse pa v službi kapitala… Naučiti ljudi, da mislijo s svojo glavo, da se naučijo v sebi poiskati srečo in lepoto, ne pa se basat z izdelki (tukaj mislim tudi na medijska skropocala), ki jih razčlovečujejo in jim jemljejo še tisto malo duše, ki je imajo… Beda.

Sanjska ženska – oddaja za najstnice, mislim, zame ne!

hm, pa še to za bolj butaste, se mi zdi.

Bravo Mihec!

Svaka čast unmu za tak koncept oddaje, ta show, namen je dosežen, vec kot pol Slovenije komaj čaka na petek in sanjsko žensko;)) in verjame, kako res tam vsi trepetajo za njo in ona zeli le enga..resnica je le ta, da je clovek danes pripravljen naresti marsikaj za denar…ona baje dobi 2.000.000,00 SIT in avto in doma jo že caka moski od prej…za njo je to le zabava-show…kakor je bil za marsikoga moskega iz te oddaje tudi, so pa redki ki so se res predali z vsem srcem in naivno verjeli kako se nekje isce neko sanjsko podobo.Takih naivnezev je tudi med gledalci polno, kako se kregajo kaka da je tale misika, ubogi revez oni, kaj dela z njimi, men se tko smeji, ajuj, kako so vsi preresno tole vzeli, to je zabava, show, le oddajo, ne resnica…Vsak pameten smrtnik ve, da sanjskega cloveka ni, tako, da to je to, komentar ni vec potreben…

hi hi hi … ja, sanjski partnerji, sanjski zakoni, sanjske ljubezni….

Me je spomnilo na tole:

Najkrajša pravljica na svetu

Moski vprasa zensko, ce se poroci z njim.
Zenska ga zavrne. Moski zivi srecno do konca svojih dni.

(:-P)

Heh, zakaj jo potem sploh vpraša lolek? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Za vsak slučaj. Da si ne bi kdaj očital ;-)))))

saj si si ze odgovoril, ker ste moski loleki, haha, ej zezam se

ne loleki

LULEKI ;-)))))

New Report

Close