Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanjski moški 1. epizoda

Sanjski moški 1. epizoda

Ampak OK, joj, on je še napram kandidatkam čisto OK. Pa da je katera od teh moja hči, jaz se v zemljo pogrezem od sramu. Pa to ne moreš verjet, kakšne samske punčare so to po Sloveniji. Ni čudno, da so “samske”; saj se jih pametni moški verjetno na daleč ognejo 🙂 Sočustvujem moški z vami, ko morate med takimi izbirat. Ker res morda samo za na ror za drugega res niso, pa še to da je tiho – ko usta odprejo s to štajerščino 🙂 Pa nimam nič proti štajerščini, imam veliko prijateljev iz mladsti, ker je bilo tam precej šasa preživetega in dobre čage so bile, samo tako kot se pa te afnajo pa ven mečejo s takim govorjenjem in gestrikuliranjem, je pa katastrofa 🙂

Tote štajerke – pa ka si ti nor, ko to pride v “civilizacijo”, pa pred TV kamere – kaj je to glupo. Pa kje so jih to pobrali? Una črna Laura, s krono sceno, dober večêêêr po štajersko zapoje …… in izjavi, da, ko odpre tisto škatlo in ven privleče tisto krono; da mi s tem obljubiš, da me boš od zdaj naprej tako kot si fsaka ženska zaslužii, gledal kot kraljico Phahahahahahahha – -glupa štajerka, nea glej toliko španskih limonad… 🙂 Jojpejoj. A nimajo te punčare nič samokritike, ali samo čakajo na priložnost da lahkko pridejo “preko hriba” v civilizacijo v LJ? . Pa a je to sploh diht sploh po tistem izpadu, ko je njena sestra ali sestrična na motorju prišla? 😀

Bravo producenti, vam je uspelo izbrat “creme de la creme” štajerske neumnosti 🙂

pa te štajerske češplje so popolnoma ubrisane – joj, to je moj sanjski moški, takega hočem 😀 Ko da stoji pred trgovino s stuffed plišastimi igračkami in ima ONA možnost izbire xD

Izjava: Moj sanjski mošké – ko na pladnji 🙂 LOL!

Pa ta Ruskinja Elena: “moj otrok, moj otrok”. meni je pomembnen najprej moj otrok. Ja kaj pa sploh delaš v šovu – tipu je pomembno, da bo ON tebi najrej prvi, ne pa dase bo v zvezi vse vrtelo okoli tvojega otroka od prej .. 😀
E Gregore, bejži daleko od take. Nek ti mama pomogne 🙂 Pa jasno, da 30letnik, ki je balkanskega temperamenta si bo najprej eno tako iskal, s katero bo najprej imel svoje biološke otroke – to imajo oni že v genetiki 🙂 Ker če bi to hotel, ne bi bil 2 leti že “samski”; kot je povedal- ker ga verjetno take z otroci iz prejšnjih zvez zagotovo obletavajo na veliko-jih dol z ramen verjetno frca 🙂

Če v Rusiji ni našla svojega princa iz sanj, ga bo na Balkanu še manj. Morda kakšnega ločenca pri 50ih, ki že tudi ima svoje otroke, da enakopravno loepo skrbita oba za njih, ne pa damo ona moj otrok moj otrok, moj otrok je zame No1.. A desc pa ne bo, ali kaj?, Pa da taka putka tutka računa na nekega fusbaler ljepotana. Wet dreams 🙂 A si je kdaj pogledala kje na spletu, kakšne izgledajo kaj izbranke fuzbalerjev in košarkašev?

Izbrala bo pa tako ali tako Gregorjeva mama :). Tako kot so izbirale hrvaške mame v njihvih dveh sezoah tega šova :). In priznam, tudi jaz bi v takem primeru mu pomagala svetovati kot mati, da ne bi ravno zapadel preveč pod scenarij oddaje 🙂 – celo življenje se je trudila, ( kot je opisal njunno življensko zgodbo nikakor ni bila rožnata) ju spravila na noge, potem pa bo eno “putko tutko” gledala ob njem ?

Gregor, nabavi si slovar za prevajanja iz štajerščine v slovenščino, ker so ti toliko štajerk namestili :)))

Pa una 39-letnica, kreditna posrednica, spet štajerka, nabotoksana. Jao, išče samo odskočno desko, ali kaj? Pa ta je za 60-letnike primerna, ne pa za tega 30 letnika;malo samokrtike ji tudi fali 🙂

A je tista Nina Klemenčič v oddaji žlahta od Redne? Men se zdi, da je podobna Maji… Redna, če bereš, povej če mam prav ali ne.. me prav firbca, kaj boš rekla…

Janina Klmenčič je, ne Nina – verjetno ima ime po očetu skupaj dano – Jan, Ina….

Janina Klemenčič je, ne Nina – verjetno ima ime po očetu skupaj dano – Jan, Ina….
[/quote]

…..ime po mami in očetu skupaj zloženo, popravek….

Če bi bil model moj kolega, bi mu svetoval, naj šov oddela profesionalno, se predstavi v čim boljši luči, potem pa pusti, da ga ‘taprava’ kontaktira preko socialnih omrežij. S tem kokošnjakom pa naj rokuje po liniji najmanjšega odpora.

Tale Anja, ki se je predstavila kot prva, se mi je zdela še najmanjše zlo. Dokaj luštna, pa na prvo žogo edina normalna.

[img]https://images.24ur.com/media/images/1000xX/Apr2021/ad29575a74630b690d6d_62545124.jpg[/img]

Bivša plesalka iz Velèja ( Velenja), on pa ne pleše-je “vljudno” dal vedeti, da je ples njegova šibka točka. On nogometaš ki špila trenutno še v avstrijskem klubu, ona izjavi, da edinega športa, ki ga ne mara je ravno fuzbal. Skupi pašeta torej samo za na sliko in pred TV ekran 🙂 Takadva bi pa zagotovo težko funkcionirala za 4imi stenami.

Najbolj neuravnovešeno je pa delovala una baristka Pia, s kremplji na špičake, – jo je vprašal, kako lahko sploh kaj dela s takimi nohti, metaforično ji je dal vedet… Matr, saj s takimi kremplji te lahko poškoduje, to je orožje, ne pa “nohti”.

Janina Klmenčič je, ne Nina – verjetno ima ime po očetu skupaj dano – Jan, Ina….
[/quote]

Janina ima ime po očetu, ki mu je ime Janin. Svetovni popotnik Janin Klemenčič. Izjemno fajn in nakuliran tip. Moj prfoks za filozofijo v srednji šoli.

Bivša plesalka iz Velèja ( Velenja), on pa ne pleše-je “vljudno” dal vedeti, da je ples njegova šibka točka. On nogometaš ki špila trenutno še v avstrijskem klubu, ona izjavi, da edinega športa, ki ga ne mara je ravno fuzbal. Skupi pašeta torej samo za na sliko in pred TV ekran 🙂 Takadva bi pa zagotovo težko funkcionirala za 4imi stenami.

Najbolj neuravnovešeno je pa delovala una baristka Pia, s kremplji na špičake, – jo je vprašal, kako lahko sploh kaj dela s takimi nohti, metaforično ji je dal vedet… Matr, saj s takimi kremplji te lahko poškoduje, to je orožje, ne pa “nohti”.
[/quote]
Ga bo pač naučila plesat. Fuzbala pa ne mara zaradi bivšega, ki je bil tudi fuzbaler. To niso ravno nepremostljive razlike, prej obratno.

Tiste z nohti pa raje ne bom komentiral, ker me jo je strah.

Ta je res lepotica, in hči Janina Klemenčiča..

Uf, ta pa je kar poseben tip.

https://www.youtube.com/watch?v=i8LRCOyluAc

Ni ona za tega Gregorja. Ni to tip žeske za nogometnika. Ima umetniške talete na očeta, lepo, ampak ni pa ona za Gregorja 🙂

Predebela, obraz podpovprečno.. Gregor si lahko dobi res lepo bejbo.. Npr, tudi Rebeko Dremelj.. No take hude supermodelke.. Mogoče tista črna Ana katera je rit pokazala.. No ta je res huda..

Kdo trola že cel dan o Rebeki? Če to ni joke, pol tudi ne vem.:)
Pa ti si debel btw, mal se skuliri


Se strinjam s tabo. Eden boljših komentarjev. 👏😀
[/quote]
Kaj pa če bo kur,ca pokazu? Bo pol vas zanimalo?

Torej, če povzamemo, je ideal turkiš style in primitivne štajerke?

Točno to! tudi mi smo gledali včeraj in smo točno to dognali. Ta prva je edina okej, tako po videzu kot po obnašanju. Druge ali grde ko smrt, pa vse naflajdane, ali se ven mečejo, da človeka srraat prime ali še nekako zgleda dokler ust ne odpre ali se začne režat… tale prva Anja, je tudi po mnenju naše družine edina okej.


Točno to! tudi mi smo gledali včeraj in smo točno to dognali. Ta prva je edina okej, tako po videzu kot po obnašanju. Druge ali grde ko smrt, pa vse naflajdane, ali se ven mečejo, da človeka srraat prime ali še nekako zgleda dokler ust ne odpre ali se začne režat… tale prva Anja, je tudi po mnenju naše družine edina okej.
[/quote]

Izbral bo tisto, ki je podobna njegovi mami. Pika.

Izbral bo tisto, ki je podobna njegovi mami. Pika.
[/quote]
Tiste, ki napišete PIKA na koncu, ste ponavadi največje budale.

Bivša plesalka iz Velèja ( Velenja), on pa ne pleše-je “vljudno” dal vedeti, da je ples njegova šibka točka. On nogometaš ki špila trenutno še v avstrijskem klubu, ona izjavi, da edinega športa, ki ga ne mara je ravno fuzbal. Skupi pašeta torej samo za na sliko in pred TV ekran 🙂 Takadva bi pa zagotovo težko funkcionirala za 4imi stenami.

Najbolj neuravnovešeno je pa delovala una baristka Pia, s kremplji na špičake, – jo je vprašal, kako lahko sploh kaj dela s takimi nohti, metaforično ji je dal vedet… Matr, saj s takimi kremplji te lahko poškoduje, to je orožje, ne pa “nohti”.
[/quote]

Kaj ima veze ples in fuzbal??? To so vse postranske zadeve, hobiji. Mojmu je tudi fuzbal fajn in če je kaj pomembnega vedno gleda, pa rekreativno košarko igra, meni pa to ni, pa kaj pol? To niso nobene prepreke, kaj ima to veze…

Una s špičastimi nohti je pa res neuravnovešena, deluje kot da bi rabila Ritalin za pomiritev.

A kdo gleda te primitivizme? Vsi RŠ so taki, res negledljivi. Očitno se še gleda, sicer ne bi predvajali.

Pika je zato, ker v reali je dejansko tako, da moški izbere po vzoru mame.

Ta Janina ni nobena lepotica. Res je preokrogla, pač dejstvo, za svoja leta buckasta, to se kasneje samo še redi. V faco bi še bila, če ne bi imela čudnega nasmeha, uni zobje in dlesni nekako niso okej, pa seveda tudi v obraz predebela. Pa otročja, nima kaj delat z njim. Kaj najraje bere? Harry Potter, njena najljubša knjiga, še vedno prebira knjige Potterja. Kot bi vprašal mojo 12-letnico. Pač otročje in tudi na videz nič posebnega.

Gledala. Bom gledala še kdaj in videla, kam in kako se bo odvijalo.

mogoče v tvoji reali.:)))) Nobene pike ni tam!

una Mary Ševo, na videz bi še bila, če se ji ne bi ksiht totalka spremenil na slabše, ko se smeje. Kot bi bila botoksirana, pa gre vse na svojo stran, ko se reži. Ko se je režala tam na začetku, ko pridejo do njega iz avta, je bila grozna. Ko se ne reži, je dobra na pogled. Ampak ima svoja leta in se jih tudi vidi.

New Report

Close