Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanjski moški lagal o zaposlitvi v Leku

Sanjski moški lagal o zaposlitvi v Leku

hahahahahahahah

Sanjski Gregor očitno le ni tako sanjski. Ni zaposlen v Leku, ampak je delal v Leku. Po njegovih besedah bistvena razlika. Prekarno preko pogodbenega partnerja Leka, čisti / vzdržuje njihove delovne prostore. hjej. Tak seksuljo bi si pa že lahko kaj boljšega zrihtal, preko vez fvseh teh žensk, ki jih je prislonil čez pult.

A ni najbolj bistveno, da človek zna in zmore preživeti sam, s svojim lastnim delom? Po mojem mnenju da.

Zanimivo kako ste eni fovš ljudem, ki kakorkoli uspejo. Najraje bi jih žive odrli. Česa točno mu ne privoščite? A ja, tega da ga imajo ženske rade.. ijoooj

Patetično. Namesto, da človek drugega blati bi lahko trud vložil v svoj napredek, mogoče bi še sam imel več sreče na področju, ki ga tako matra.

Tvja ne gledam, a ne moreš se izogniti “sanjskemu moškemu” saj ga povsod potiskajo in prav je tako. To je šov. Po videnem pa lahko rečem, da je res lep, postaven in zelo nežen. Na nek način je moj sanjski moški. Želim mu veliko uspeha in da najde sorodno dušo, ljubezen ali karkoli išče.

Bi ga pa z veseljem opazovala pri delu, moški so zelo sek.si ko čistijo, šravfajo, kaj težkega nosijo…grrrr

Nikoli ni rekel, da je zaposlen v Leku. Ima SP in preko podjetja gospoda Lombarja , ki ima ogromen cistilni servis dela v Leku.   Tale Gregor je kar v redu, one kokoske, ki so mu jih nastavili v oddaji mu do kolen ne sezejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Je čistilec, 22.06.2021 ob 11:16

hahahahahahahah

Sanjski Gregor očitno le ni tako sanjski. Ni zaposlen v Leku, ampak je delal v Leku. Po njegovih besedah bistvena razlika. Prekarno preko pogodbenega partnerja Leka, čisti / vzdržuje njihove delovne prostore. hjej. Tak seksuljo bi si pa že lahko kaj boljšega zrihtal, preko vez fvseh teh žensk, ki jih je prislonil čez pult.

Zagotovo je imel kot vzdrževalec proizvodnje linije boljšo plačo, kot ti.

kakorkoli, to kar sem videl je tip odlično izpeljal…, vsako bejbo v šovu je toliko narajcal, da ji je porinil jezik v usta, čeprav so vedele, da se je pred njimi zalizal tudi s sotekmovalkami, ki jih ne prenašajo, edin s tisto tamalo buckasto se ni, pa meri, ker mu pač nista bile dosti jebozovne…

Nimajo vsi moški tega filinga, v tem šovu je emancipacija žensk, pač tekmovalk čist v njegovem…., qurcu, hehe…

Odgovor na objavo uporabnika
Amebba, 22.06.2021 ob 12:17

Nikoli ni rekel, da je zaposlen v Leku. Ima SP in preko podjetja gospoda Lombarja , ki ima ogromen cistilni servis dela v Leku.   Tale Gregor je kar v redu, one kokoske, ki so mu jih nastavili v oddaji mu do kolen ne sezejo.

Dobro stoječa firma,  ki verjetno pogodbeno čisti tudi  proizvodne prostore farmacevtskih firm/proizvodnje; celo svoje apartmaje tržijo še dodatno na počitniških destinacijah.

 

https://www.lombar.si/o-podjetju.html

Hehe, če bi bilo vse tako sanjsko nebi bil prekarc. A je vam jasno kaj je to bit prekarc? Ko se čistilnemu servisu zazdi prekine pogodbo in je fant na cesti. Brez odpravnine in brez odpovednega roka. Zato možakar ne more dobit niti kredita. Ni zaposlen za nedoločen čas niti v čistilnem servisu, kaj šele v Leku. Ena velika revščina pri 31 letih.

Je pa res, da si bo zaradi videza pač najdu eno grdo babo z dosti denarja. Tale šov je njegova dobitna loterijska srečka, ki skorajda ne more zgrešit. Tako kot obstajajo keš babe, obstjajo tudi keš tipi. Živel bo lepo in se mu bo dobro godilo, ne da bi se pretegnil.

Odgovor na objavo uporabnika
ni vse sanjsko, 22.06.2021 ob 12:36

Hehe, če bi bilo vse tako sanjsko nebi bil prekarc. A je vam jasno kaj je to bit prekarc? Ko se čistilnemu servisu zazdi prekine pogodbo in je fant na cesti. Brez odpravnine in brez odpovednega roka. Zato možakar ne more dobit niti kredita. Ni zaposlen za nedoločen čas niti v čistilnem servisu, kaj šele v Leku. Ena velika revščina pri 31 letih.

Je pa res, da si bo zaradi videza pač najdu eno grdo babo z dosti denarja. Tale šov je njegova dobitna loterijska srečka, ki skorajda ne more zgrešit. Tako kot obstajajo keš babe, obstjajo tudi keš tipi. Živel bo lepo in se mu bo dobro godilo, ne da bi se pretegnil.

On ima pogodbo že prekinjeno. Gre na potovanje v ZDA. Se mi je zdelo čudno, da bi kar tako pustil dobro službo. Vprašanje je le, kdo je koga nogiral.

Je nekje povedal, da v 10 letih ni bil 14 dni na dopustu. In da bo sedaj začel “na novo”, potem ko bo pri 31ih malo bluzil po ZDA. Hiter je, nimaš kaj 🙂 Jap to je to…

Ja zaposlitev pri nekomu za nedoločen čas je pa res dosežek. Recimo delaš pri nekomu (namesto sam) zaposlen za nedoločen čas kot to kar on zdaj dela. In temu njegovemu šefu odpovejo pogodbo. Torej si nima kaj z tem za nedoločen čas pomagat. Kaj misliš da se zgodi? Aja, brez šihta ostane 🙂

Ja pa pišuka, zakaj pa ne? Če je pameten, glede tudi na to, ko je iz lastne izkušnje videl, kaj je njegov oče naredil njegovi mami ( varalica+ nasilje v družini), ker se je šla ona zaverovana navno pošteni zakonski tradicionalizem  ( takih zvez je pa malo morje dandanes, vse več); bo ostal samski do 50ega, se prej naužil življenja, pa magari s kakšno “sponzorušo” s kešem. Zakaj pa ne? Brihten je dovolj, se mu ne mudi, otroke pa lahko namiga tudi po 50em, no problem.

 

dandanes si osel, če se greš nek tradicionalizem svetega zakona in poroka. Sorry.

Poznam. Osebno. Dela za minimalca in RES nima za burek. KOmaj se prezivlja.

Tale stavek je pa za pozlatit:

 

Bi ga pa z veseljem opazovala pri delu, moški so zelo sek.si ko čistijo, šravfajo, kaj težkega nosijo…grrrr

 

 

 

Pridite k meni na Kurešček, pa boste imeli vsak dan tak “film”….

 

 

Vesel oče

Piši arrrr ne grrrr… Arrr je kot mm strastno, grrr pa kot ne hvala.

 

Meni pa so ljubši vsaj malo poraščeni moški.

 

Te pikice so se žavalile že zaradi snemanega potrjevanja. Ne, ker je Gregor tako hud.

Odgovor na objavo uporabnika
Redovnica, 22.06.2021 ob 15:05

Piši arrrr ne grrrr… Arrr je kot mm strastno, grrr pa kot ne hvala.

 

Meni pa so ljubši vsaj malo poraščeni moški.

 

Te pikice so se žavalile že zaradi snemanega potrjevanja. Ne, ker je Gregor tako hud.

Arrrr je rezervirano za nekoga drugega, bolj po mojem okusu. 😉

Hud ne hud, nekomu bo taman. Zakaj človeku ne bi privoščili sreče in uspeha? Tega ne bom nikoli razumela

Saj vsak sanjski moški laže. Kako drugače pa bi bil sanjski? Največja skrivnost uspeha barab je laganje, pretvarjanje in manipuliranje. Ampak kaj, ko je pa tako “sanjsko”.

Odgovor na objavo uporabnika
Doooh, 22.06.2021 ob 16:17

Saj vsak sanjski moški laže. Kako drugače pa bi bil sanjski? Največja skrivnost uspeha barab je laganje, pretvarjanje in manipuliranje. Ampak kaj, ko je pa tako “sanjsko”.

To je le šov, ne si jemat toliko k srcu. Pravi sanjski moški so svetlobna leta daleč od tega. 😉

Lagal in zavajal je glede svojega dela. Seveda se grdo sliši, da je sanjski moški “čistilka”. V članki na Žurnal24 jasno piše, da je zunanji izvajalec, zaposlen pri čistilnem servisu Lombar. V službi opravlja čiščenje proizvodnih prostorov, čiščenje opreme in komornih sušilnic za tablete in ostala pomožna čistilna dela. Torej ni zaposlen v Leku, le službo zunanje “čistilke” opravlja v Leku. Pa še v najslabši možni varijanti pogodbenega dela. 

To je  realnost.

Ja, čeprav trdo, je tako, z vidika statusa moškega, ki naj bi tudi finančno poskrbel za družino, ni sanjski moški. Žalostno je, da so očitno pri izbiri sanjskega moškega gledali predvsem na zunanjost. Ne vem koliko so uspeli ugotoviti kakšen značaj ima, ampak po prebranem v medijih, pa nisem dosti prebrala, je vzvišen, zamerljiv, promiskuiteten moški. No go za sanjsko žensko.  Roko na srce, sanjski se tako ali tako ne prijavijo v takšen šov.

 

Odgovor na objavo uporabnika
zgh3, 22.06.2021 ob 17:58

Lagal in zavajal je glede svojega dela. Seveda se grdo sliši, da je sanjski moški “čistilka”. V članki na Žurnal24 jasno piše, da je zunanji izvajalec, zaposlen pri čistilnem servisu Lombar. V službi opravlja čiščenje proizvodnih prostorov, čiščenje opreme in komornih sušilnic za tablete in ostala pomožna čistilna dela. Torej ni zaposlen v Leku, le službo zunanje “čistilke” opravlja v Leku. Pa še v najslabši možni varijanti pogodbenega dela. 

To je  realnost.

Ja, čeprav trdo, je tako, z vidika statusa moškega, ki naj bi tudi finančno poskrbel za družino, ni sanjski moški. Žalostno je, da so očitno pri izbiri sanjskega moškega gledali predvsem na zunanjost. Ne vem koliko so uspeli ugotoviti kakšen značaj ima, ampak po prebranem v medijih, pa nisem dosti prebrala, je vzvišen, zamerljiv, promiskuiteten moški. No go za sanjsko žensko.  Roko na srce, sanjski se tako ali tako ne prijavijo v takšen šov.

 

Ampak ma pa kondicijo. Kot vsi čistilci.

Blišč in beda slovenskih slavnih.

Sem danes videla fotko tega tipa. TO naj bi bil fejst tip?

Hja kot kak Turek je.

Odgovor na objavo uporabnika
a to je fejst, 22.06.2021 ob 22:10

Sem danes videla fotko tega tipa. TO naj bi bil fejst tip?

Hja kot kak Turek je.

Meni dobro izgleda, telo ima pa tudi izklesano. Privlačen je, priznam. Ampak moškega zaradi lepote ne potrebujem, niti za avanturo. So mi veliko pomembnejše druge stvari.

Odgovor na objavo uporabnika
zgh3, 22.06.2021 ob 22:30

Meni dobro izgleda, telo ima pa tudi izklesano. Privlačen je, priznam. Ampak moškega zaradi lepote ne potrebujem, niti za avanturo. So mi veliko pomembnejše druge stvari.

Ne vem kako ima telo, je bila samo fotka zg0rnjega dela, obraz pa del telesa, ampak oblečen.

In meni deluje kot kak Turk :(.

Hvala lepa za takšnega sanjskega Gregorja 😉

Ko bo tale Gregor z leti se oprašičkal in ratal plešast in star 45+ kaj bo z njim?

Boljše zanj, da si dobi dokler še zgleda kolikor toliko, eno bogato frčafelo edinko (pri izgledu bo mogoče moral malo zamižat na en uč) pa da ga tast vzame v firmo.

Jaz imam po pravici bolj sanjskega doma.

 

195cm/100kg svetlo rjavi lasje, modre oči, športnik, zabaven, humoren,  ima svojo firmo s 5 zaposlenimi, kjer noben nima neto manj kot 1500, lastna bajta brez kredita 5km stran od tašče itd itn.

 

New Report

Close