Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanjsko stanovanje

Sanjsko stanovanje

Ne bluzi.

Moje ljubljansko stanovanje je vredno veliko več od mnogih vaših podeželskih hiš.

Pismo rosno, eni nočemo hiše na kmetih, razumeš? Mi tudi tole stanovanje ni všeč. Bi pa si s tem denarjem raje kot hišo na kmetih kupila stanovanje v Ljubljani. Samo ne na tej lokaciji in ne tako bordelsko opremljeno.[/quote]

Omejenost pa res ne pozna meja,…hahahhah…..

od nekdaj…..? od kdaj pa obstajajo stanovanja in bloki……….?

Dajte prosim sprejet drugačnost. Če želiš živet v mestu, večinoma živiš v večstanovanjski zgradbi in če je urejena tako kot tale, ti je sekira v med padla. In definitivno je ne bi menjal za neko podeželjsko hišo 30 km ven iz LJ. Tako pač to je.
Seveda bi lahko z istim denarjem kupil dve hiši v Vodicah in tri v Zg.Kašlju ali graščino, zaradi mene.[/quote]

Kaj pa je blok zate večstanovanjska zgradba,torej so stanovanja!!!!!!!

od nekdaj…..? od kdaj pa obstajajo stanovanja in bloki……….?

Dajte prosim sprejet drugačnost. Če želiš živet v mestu, večinoma živiš v večstanovanjski zgradbi in če je urejena tako kot tale, ti je sekira v med padla. In definitivno je ne bi menjal za neko podeželjsko hišo 30 km ven iz LJ. Tako pač to je.
Seveda bi lahko z istim denarjem kupil dve hiši v Vodicah in tri v Zg.Kašlju ali graščino, zaradi mene.[/quote]

Kaj pa je blok zate večstanovanjska zgradba,torej so stanovanja!!!!!!![/quote]

Blok je večstanovanjski objekt, ja. In večina blokov je grajena po 2.sv.v.. Zato je bedarija reči “od nekdaj” ker bloki imajo bolj kratko zgodovino. Očitno tudi ne poznaš dobro sedanjosti blokov. Daleč od mišjih lukenj, vlage in socialnih sosedov….. vsaj novogradnje.

Pravi buržuji živejo prav v staromeščanskih stanovanjih v Centrih.

Sicer pa, poglejmo malo v Ameriko, tam ima veliko pravih bogatašev stanovanja v elitnih stolpnicah.

Tole stanovanje je res lepo … a tudi meni oprema ni všeč.

Kje pa sploh je tale blok? Na Dunajski?

Tudi meni ni všeč takšno stanovanje, še zastonj ne bi šla živet vanj. Živim v majhni hišici ob potočku, jasi in gozda. Stil hiše in oprema sta v stilu Toskane. To so vedno bile moje sanje, ki sem jih na srečo uresničila. Dom mora imeti dušo, kar pa to stanovanje definitivno nima.

Stanovanje ima preveč hladne barve. Dnevna mi je zelo všeč, kuhinja pa ne. Najbolj všeč pa mi je mizica pred teraso.

ja, tole je pa tisto, kjer sosedje total jamrajo pa težijo, ker se skoz vse etaže vse sliši – še gretje od jacuzzija menda slišijo ponoči. Problem je menda v centralnem jašku, ki prenaša vse zvoke.
klinc pa tak nadstandard.
v svarilo tistim, ki že evrčke štejete.

Pretemno, preveč rjave barve, nikjer nič živahnega – sterilno, bi rekla.
Tud živalskih kož ne maram (pa nisem kak blazen zaščitnik ala Jadranka Juras, samo ni mi všeč).
Jaz bi več bele, pa kje kaj živahnega – oranžno, zeleno, rdeče …
Tud lokacija kar se mene tiče ni čisto nič sanjska.

Saj je lepo, če ti je to všeč-no, meni deluje pretežko… Ampak cena je pa smešna!

Tole je direkt nad Dunajsko, grd blok oz. nekaj bloku podobnega brez vsake okolice in duše. Večkrat tečem zvečer mimo in mi nikol ne bo jasno, kako lahko nekdo za izložbo, ki stoji nad eno najprometnejših cest v Ljubljani in okrog katere niti ni vsaj približno spodobnega koščka zelenja, plača takšno božjastno ceno… Res grdo in čist butasto umeščeno v prostor (pa ni to zgodba o kislem grozdju, dol mi visi).

Tako hladnega stanovanja pa še ne. Všeč mi je edino terasa, pa še ta je hladna:)

In če preberete v opisu, zraven prodajajo še stanovanje, 30m2,,,kao,,,za osebje, hehehe, kaj takega pa še ne,ahaha.

Za ta denar vam poiščem tri luštne hišice v zelenem, idiličnem,pravljičnem okolju…ne pa tole.

Tega stanovanja ne bi imela niti zastonj!

Najboljši del oglasa: “V istem nadstropju se prodaja še individualno stanovanje velikosti cca. 30m2, mogoče za osebje (cena 120.000€).”

120.000€ za 30 kvadratov 🙂 za ta denar bi že morala biti zraven gospodinjska pomočnica in kuhar, nooo!

Jaz bi pa imela luster v jedilnici, mi je ful všeč, če katera ve kje se ga kupi, bom zelo vesela!
Lp, hvala!

Ja, za toliko se v Ljubljani (z garažo) prodajajo nove(jše) garsonjere.:/

Jaz za to še 50.000 ne bi dala, ker mi ni niti malo všeč ( no, to bi dala zaradi prostora). Imam popolnoma drugačen okus.

New Report

Close