Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Šarec v Odmevih napadel Berganta, ki ga je vprašal, kolikšna je verjetnost za uspeh ustavne obtožbe

Šarec v Odmevih napadel Berganta, ki ga je vprašal, kolikšna je verjetnost za uspeh ustavne obtožbe

‘Apostoli in drugi Jezusovi učenci so strahopetno pobegnili. Izjema je bil apostol Janez, ki je šel s svojim učiteljem do konca. Stal je pod križem na Kalvariji (Golgota) skupaj z Jezusovo Materjo Marijo in štirimi pogumnimi ženskami…’

Resnično vam povem, da je jutrišnji dan namenjen pogumnim ženskam, ki bodo v deželo pod Alpami pripeljale mir, napredek in blagostanje.
[/quote]

Le če bodo ženske združile moči, nas bodo odrešile te nočne more. Če bi še Ljudmila prevzela vajeti v umirajoči NSi in se pridružila ostalim ženskam, bi lahko upali v boljšo prihodnost.

‘Apostoli in drugi Jezusovi učenci so strahopetno pobegnili. Izjema je bil apostol Janez, ki je šel s svojim učiteljem do konca. Stal je pod križem na Kalvariji (Golgota) skupaj z Jezusovo Materjo Marijo in štirimi pogumnimi ženskami…’

Resnično vam povem, da je jutrišnji dan namenjen pogumnim ženskam, ki bodo v deželo pod Alpami pripeljale mir, napredek in blagostanje.
[/quote]

Še psebej strahopeten je bil tisti apostol, kajne, ki je ob prijetju Jezusa z mečem odsekal uho enemu od napadalcev. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

:-))))))
[/quote]

a vi vsi trije nesrečniki pišeŠ z enega računalnika:-)))?

Aha, levaki se poslužujejo podlih taktik in objavljajo preko lažnih profilov!

Si prebral kar si napisal predenj si objavil. Ti trdiš da vsi kateri imamo nemške korenine ne spoštujemo domovine katera nam je domovina že 1000 let, obenem pa si pozabil bistvo svoje izjave !
Če izhajava iz tvojega teksta torej vsi kateri imajo ćefurske priimke ne spoštujejo domovine in ker slovenščina ne pozna ć[/b] so torej dolžni ali spremeniti priimke v slovenske ali pa brisati ć

Si prebral kar si napisal predenj si objavil. Ti trdiš da vsi kateri imamo nemške korenine ne spoštujemo domovine katera nam je domovina že 1000 let, obenem pa si pozabil bistvo svoje izjave !
Če izhajava iz tvojega teksta torej vsi kateri imajo ćefurske priimke ne spoštujejo domovine in ker slovenščina ne pozna ć[/b] so torej dolžni ali spremeniti priimke v slovenske ali pa brisati ć
[/quote]

y pač kaže, da imaš neslovenske korenine, jaz ti ne morem pomagat. In definitivno ne spoštuješ slovenskega jezika s temi tujimi kvakami. Saj če “ćefurji” prenesejo to kritiko, boš pa še ti. Je pa treba povedat na glas, da neki avtohtoni Slovenci pač niste, pač pa severni čefurji.

Si prebral kar si napisal predenj si objavil. Ti trdiš da vsi kateri imamo nemške korenine ne spoštujemo domovine katera nam je domovina že 1000 let, obenem pa si pozabil bistvo svoje izjave !
Če izhajava iz tvojega teksta torej vsi kateri imajo ćefurske priimke ne spoštujejo domovine in ker slovenščina ne pozna ć[/b] so torej dolžni ali spremeniti priimke v slovenske ali pa brisati ć
[/quote]

To je pa tudi neumno sklepanje. Samo zato, ker s svojimi neslovenskimi priimki ne spoštujete slovenskega jezika, ni treba, da si jih spreminjate, lahko še naprej s ponosom kažete, da pač niste avtohtoni Slovenci, to pravico imate tako severni kot južni “čefurji”. Ni pa nič narobe, če vam nekdo pove, kaj ste.

Si prebral kar si napisal predenj si objavil. Ti trdiš da vsi kateri imamo nemške korenine ne spoštujemo domovine katera nam je domovina že 1000 let, obenem pa si pozabil bistvo svoje izjave !
[/quote]

Predenj?
Poglej ga, severnega čefurja, saj ni presenetljivo, da še slovensko ne zna. Pa še ločila postavlja kot Hojs.

Dajte najprej levemu plebsu, ki še ponoči šteje glasove za ustavno obtožbo, po človeško razložiti, da je 46 glasov potrebnih šele za to, da zadeva sploh pride do Ustavnega sodišča. Tam pa potem sodniki odločajo z večino. Beri: Še ena brca v temo histeričnega Šarca in niti najmanj možnosti za skenslanje predsednika vlade po tej poti.

Si prebral kar si napisal predenj si objavil. Ti trdiš da vsi kateri imamo nemške korenine ne spoštujemo domovine katera nam je domovina že 1000 let, obenem pa si pozabil bistvo svoje izjave !
Če izhajava iz tvojega teksta torej vsi kateri imajo ćefurske priimke ne spoštujejo domovine in ker slovenščina ne pozna ć[/b] so torej dolžni ali spremeniti priimke v slovenske ali pa brisati ć
[/quote]

predenj sem postavil knjigo, kavo….

preden odgovoriš…..objaviš……

Če je JJ do sedaj že 6x histerično brcnil v temo, mar se ne spodobi, da še leva opcija poskusi… morda bo sedmič le uspelo?

Kaj je Šarec počel še v svojem mandatu, se kdo spomni?

Npr Šabedru?
In koga je davil?

Ta Mayer, karkoli že sploh je, če je sploh resnična oseba, očitno nima kančka smisla za humor.

Je sedaj Alenki zvil gleženj na levi nogi?

Zadnjič sem bral članek v tujem mediju kako so mediji “zavirani” v Sloveniji, kako so vložili nek predlog za ustavno obtožbo vlade, da se naj ne bi vlada dovolj potrudila za cepiva in podobno. Ravno zato že vsaj 10 let ne hodim več na volitve. Ne vem kako ni te novinarje nič sram, da takšne laži pišejo v tujino, ker pišejo dobesedno kar se jim zahoče, stalno ene in iste stranke kritizirajo in potem še jamrajo o svobodi govora? Glede na to da se financirajo iz državnega proračuna, bi lahko bili kritični do vseh, ne oni so se sedaj obesili na to vlado kot pijanec plota.

Pa isto s Šarcem, ko je bil Šarec, se mi je zdelo da so se trudili, ko je ta vlada se mi zdijo da se trudijo, skratka vsi se mi zdi da se trudijo ampak politiki se pa zadnja leta tudi trudijo, da razdirajo državo in če niso na oblasti in drugemu mečejo kolena pod kolena. Pa je to fer in korekten odnos. Kje imajo ti ljudje hrbetnico? Takrat ko so imenovali Damirja Č. za sekretarja za varnost so se tako levi in desni bunili, pa sem napisal, da trudil se bo sigurno za v prid države.
Sedaj pa stalno eno in isto, pa ena vlada pa ni v redu, pa druga vlada pa ni vredu, pa tretja vlada pa ni v redu. Kdaj pa bo v redu, kdaj se bodo pa politki razumel pa bo neko stabilno okolje? Nikoli? Pa ko kritizirajo te krizne ukrepe v zvezi s covidom. V prejšnji vladi so bili isti strokovni svetovalci kot v tej vladi, karantena je v veliko državah po svetu, sedaj bi pa radi prikazali, da je Slovenija najslabša? Za cepivo se pa tako ve, da je Evropa na stranskem tiru in da je mogoče tretja v vrsti*. Pa je to periodično blatenje korektno, do kogarkoli že ki vodi vlado? Mažejo ime države v tujini samo na račun lastnih interesov. Taki bolje da niso v politiki.

Jaz ko sem študiral, se mi je zdelo čudno, da so bili profesorji bolj prijazni do tujih študentov kot do domačih, da so imeli več posluha do njih, tisti ki so bili na meji so jim odobrili vpis v višji letnik, domačim pa ne. So tukaj študirali iz Bosne, Makedonije in ne vem kod vse, je komaj kaj spravil iz ust pa je ustni naredil, kdo drug domač je pa več znal pa ni naredil. In potem se je zgodilo to da so ti tuji študenti postali zelo samozavestni in so bili bolj prodorni kot domači, ki so večinoma nemo opazovali. Ampak očitno je v mentaliteti Slovenije tisti pregovor, da bolje da krava crkne kot da bi jo slovenski sosed imel, še kako resničen in to se dogaja dan za dnem. Se je kdo kdaj vprašal zakaj gre v himni Ne vrag le sosed naj bo mejak? Večje primitivnost, maščevalnost in škodljivosti ki sem jo jaz in nekateri kot “človek” doživljali tukaj, težko da bi jo kje drugje. Vesele velikonočne praznike.

*preplačani EU birokrati si še niso prišli gor, da Američani imajo 4 proizvajalce cepiva, Rusi imajo svojega, Angleži imajo svojega, samo EU ga nima. In ker ga nima, so tudi “zadnji” v vrsti pri čakanju. Namesto da bi se nemški biontech združil z Bayerjem ali kakšnim drugim EU velikanom, so se združili z Ameriškim Pfizerjem. Namesto da bi Belgijci naredili cepivo za kakšno večjo EU farmacevtsko družbo so ga naredili za Ameriški Johnson in Johson, tako da če EU ni sposobna imeti večjega prodornega znanega podjetja, ki bi razvil in proizvajal cepivo, pa naj čakajo v vrsti, če so ostali voditelji in države bolj sposobni. V Evropi so očitno bolj fokusirani na uvoz prebivalstva iz Afrike in Azije kot na sam razvoj in napredek. V raziskovanju vesolja v EU imajo slab vpliv, pri cepivih slab vpliv. V Evropi tudi praktično ni več proizvajalca ki bi delal televizorje, tablice, telefone, računalnike… (razen Philips nekaj malega televizorje)… edino kar je, je kreg.

Je sedaj Alenki zvil gleženj na levi nogi?
[/quote]

Ah, ta se zaplete v preprogo za 140.000ojrov, ki jo je kupila na naše stroške.
Potem, ko je uničila NKBM, zopet na naše stroške, se je lahko zavihtela na pv stolček.
Takrat vprašala, ko je že to postala, kaj pa ta pv sploh dela?
Ta revca.
Verjetno ni vedela, da mora kot pv čimveč krast in nas zadolževat.
Tu je bila zelo uspešna.
Takoj za poharjem.
Ta reveža.
Osamosvojili smo se, da ta bolna svojat svoje patološke primankljaje izživlja nad Slovenci in slovenstvom.
Ta tuja svojat!

Ah, ta se zaplete v preprogo za 140.000ojrov, ki jo je kupila na naše stroške.
Potem, ko je uničila NKBM, zopet na naše stroške, se je lahko zavihtela na pv stolček.
Takrat vprašala, ko je že to postala, kaj pa ta pv sploh dela?
Ta revca.
Verjetno ni vedela, da mora kot pv čimveč krast in nas zadolževat.
Tu je bila zelo uspešna.
Takoj za poharjem.
Ta reveža.
Osamosvojili smo se, da ta bolna svojat svoje patološke primankljaje izživlja nad Slovenci in slovenstvom.
Ta tuja svojat!
[/quote]

On je iz Prištin, pichka materin…
https://www.youtube.com/watch?v=4iVpFsjEFok

On je iz Prištin, pichka materin…
https://www.youtube.com/watch?v=4iVpFsjEFok
[/quote]

Lajkäme!

[img]https://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

Še na Kosovu so nas prehiteli v demokraciji in za predsednico izvolili pravnico Vjoso Osmani. Koliko časa še bo v Sloveniji vladala srednjeveška inkvizicija in postavljala grmade širom države?

klasika janšistična podtikalska provokatorska driska…
Sem pozorno gledal kdaj bo pokazal vzkipljivost in nič v primerjavi z jajatom, ki je skoraj skočil sred intervjuja v Berganta z agresivno nakazanim gibom in od vznemirjena govoril o letu 1991 namesto 2021.

Tudi sam sem gledal in iskal trenutek vzkiplivosti, pa ga ni bilo.
Je pa res, da ima šarec po odstopu z mesta predsednika vlade in nekajmesecni tišini, ki je sledila, vedno v vseh izjavah tak zelo cinicen, zaljiv, užaljen prizvok. V glavnem, ko je bil predsednik, se mi je po nastopih v javnosti, zdel ok, tudi njegovi šarcizmi, sedaj pa s to jokavostjo, zamerljivostjo, nemocnim cepetanjem zbuja pri meni hud odpor. Mislim da je svoj del v politiki oddelal, na vrhu ne bo s takim pristopom nikoli več, obsojen je na cca 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Vsak pravoverni sds-jevec mora prispevati za čarovnice: vsaj po eno poleno za Fajonovo, eno za Bratuškovo in eno za Novakovo. V naslednji rundi še za Slugo, ki to ne želi več biti (za razliko od Počivalška). In to še ni vse. Če prispevajo takoj, lahko dodajo še poleno za čarovnike: Šarca, Zorčiča in Meseca.

a vi vsi trije nesrečniki pišeŠ z enega računalnika:-)))?
[/quote]

Hmček, ni treba, da tudi ti postaneš monovski trol (in skačeš kar tako iz golega veselja oziroma zlobe v komentatorje). Ok?

Hmček, ni treba, da tudi ti postaneš monovski trol (in skačeš kar tako iz golega veselja oziroma zlobe v komentatorje). Ok?
[/quote]

tudi ti boš izpadla bolj pametna, če boš sem in tja raje tiho:-)))

tudi ti boš izpadla bolj pametna, če boš sem in tja raje tiho:-)))
[/quote]

Zakaj bi bila tiho? Zato, da boste nekateri lažje drekali? Pa ne gre to tako v demokraciji. Ajaaaaa, ni demokracije, je janšizem. Kaj češ, ga pač ne sprejemam (janšizma). Mayer mi pa tudi, kot rečeno, ni bil nikoli všeč. Zato me res ne sme čuditi to njegovo drekanje…. Ko rečeno, sem pogledala Odmeve in prispevek z govorcema vred (Šarec, Bergant) je bil povsem okej. Kot tudi drugi ugotavljajo (dobro veš, dragi hmček, da piše več ljudi; očitno pa tisti, ki se sami tako obnašate, da pišete pod več niki in sami sebi replicirate, težko sprejemate, da drugi nismo troli), sta Mayer in avtor te teme nekaj zelo napačno videla in slišala. Dobro je, da nas večina ne naseda.

New Report

Close