Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šarmantni, a zapleteni

Šarmantni, a zapleteni

Zakaj so poročeni moški toliko bolj šarmantni od neporočenih. Jaz vedno rečem, da se ne bom več spuščala v odnose z njimi, nakar mi en zmeša glavo. Nekaj mesecev nazaj je v moje življenje prišel lep, karizmatičen, a poročen moški. Je zelo uglajen, prijazen. Ko sva se prvič videla, sva oba doživela neke vrste šok, privlačnost na prvi pogled. Potem mi je začel podarjati darila, me vabiti na večerje. Prejšnji teden mi je prvič rekel, da me ima rad. Nekaj dni nazaj sva se skregala, saj se je kar pred mano pogovarjal z mojo znanko. Vprašal jo je, kako je v službi, kako je mož in kako otrok. Potem sem ponorela in mu rekla, da me je pred drugimi pol večera ignoriral in me skozi pogovor zbadal. Rekel mi je, da so te znanke/prijateljice pametne, in da vejo, da če tudi njih vpraša kaj, ga zanimam samo jaz in sem mu samo jaz všeč. Je to končno neko priznanje, da si želi nekaj z mano? Do zdaj nisva še imela intimnih stikov in res ne vem kaj čaka.

Nastavi desno roko. In jo stisni v pest. Tako ja…. Zdaj se pa fajn užgi po betici. Pridna.

Odgovor na objavo uporabnika
glej, 04.12.2022 ob 15:32

Nastavi desno roko. In jo stisni v pest. Tako ja…. Zdaj se pa fajn užgi po betici. Pridna.

Zakaj pa to? A človek ne sme niti več za mnenje vprašati?

nova
Uredništvo priporoča

Oni niso šarmantni, le ti nisi posebno brihtna.

Najbolj šarmantnega ga pa naredi dejstvo da vara svojo boljšo polovico, kajne? Oh, kako romantična duša…

V mladosti se je tudi meni zdelo, da so poročeni šarmantejši. Bili so starejši, imeli materialno in tudi drugače vse pošlihtano, že dober položaj v službi, kar jim je dajalo samozavest. Morda je bil keč prav v tem. Rada sem flirtala z njimi, enkrat se tudi spustila v nekaj več, a večinoma je pamet kar prevladala. Ne kompliciraj si življenja in se ozri raje po samskih.

Iz tega pa še nekaj bo, ja..

get help

Namesto da preganjaš naokrog poročene moške se raje posveti svojemu otroku.

Odgovor na objavo uporabnika
Natalija633, 04.12.2022 ob 15:35

Zakaj pa to? A človek ne sme niti več za mnenje vprašati?

 

Sprasujes neumnosti.

Kaj ti bo ta tip?

Mislis, da bo pustil zeno?

No, ce ti je cilj biti ljubica in noces obveznosti z ljubimcem, potem naredi sama prvi korak, a se za edaj, da ta moski ne bo nikdar tvoj moz.

ne zastopim- kako si lahko tako naivna, labilna, zasanjana ali kaj ???

saj nisi neka pubertetnica ???

poročen- no go- dopovej mu spet in spet, hladno, brez kakšnih čustev,  da si močna osebnost in te ne gane cuci muci osvajanje – darila -elegantno zavrneš- če vsiljuje- jih vržeš v koš, pustiš na njegovi mizi z sporočilom, naj ga podari ženi, itd, itd…in stalno, in vedno ga opominjaš, spomniš, da ima ženo in da se ti igric ne greš…seveda je nekaterim poročencem to zabavno, te igrice plenilec- plen in ga to zavračanje še bolj spodbudi….lej, jo lej, še malo pa bo padla in oh on sploh.( tega darila pa ne bo zavrnila, se mu uprla..)..še sem v igri in dobim katerokoli hočem…bla, bla, bla…kakor se ceniš in če se bi šla ljubico …pa kar izvoli- katera bo zmagala-žena ali ti…se pa kmalu izkaže…samo ne jokcaj potem…

ja seveda, seveda so šarmantni in bla, bla…je to igra za naivnice- kakršno se sama izkazuješ…kakšen je pa v resnici, ko maske padejo …pa ve ženka- kajne ???

drugače pa – izgleda nekaj zapletenega v odnosu  z tvojim očetom…drugače se ne bi zapletala z poročenim, temveč bi lepo imela razmerje z prostim moškim- ampak tega ne zmoreš iz nekih nerazčiščenih preteklih zadev in ciljaš na neko varnost…pri poročenemu.

če si hočeš dobro- se na hitro umakni in distanciraj in delaj na sebi, predno se seksualno zapleteš.

boš ponosna nase , da nisi tako nizko padla na raven druge ženske, imej samospoštovanje, ceni se, vlagaj vase- znanje, šport, živali…ne samo nagon.

poročen ki varajo niso ne šarmantni ne zapleteni.

Čakaj če jaz prav razumem ti in ta poročen nimata prav NIČ! Sam prijatelja sta. A ti mu že težiš, naj ne gleda za drugimi. Vsem frendom tkole najedaš al samo njemu?

Če je to kar opisuješ šarmantno… potem je odgovor, da zato, ker je že ena pred tabo zelo uspešno padla na isto finto.

Vidva nista nič.

Če te zanima kaj čaka – če si samska, se boji, da se boš preveč navezala nanj in da se te ne bo mogel znebiti brez hujših posledic za svoj zakon. Zato pa poročeni največkrat varajo “med sabo”, da se lahko potem “vsi nedolžni” vrnejo k svojim zakoncem.

Odgovor na objavo uporabnika
Bo držalo, 04.12.2022 ob 15:46

V mladosti se je tudi meni zdelo, da so poročeni šarmantejši. Bili so starejši, imeli materialno in tudi drugače vse pošlihtano, že dober položaj v službi, kar jim je dajalo samozavest. Morda je bil keč prav v tem. Rada sem flirtala z njimi, enkrat se tudi spustila v nekaj več, a večinoma je pamet kar prevladala. Ne kompliciraj si življenja in se ozri raje po samskih.

Zato sem še zdaj neemancipirana ženska, ki obožuje premožne nemške in angleške fotre v kravatah. Nažalost si nikoli nisem našla moškega, ki bi me preživljal in naredil v gospo. Nikoli nisem občutila mladostne strasti in vedno sem se obremenjevala sama s sabo. Sem pač imela pijanskega fotra in sem iskala nekoga, ki bi mi dal pozornost očeta, ki je nisem imela. Zato sovražim mlade južnaške fante , ker so tako seksi in zapeljivo oblečeni in punce norijo za njimi. Verjetno me boli to, ker vidim v teh puncah to moč in odločnost, ki sem si jo vedno sama želela imeti. Da se potrudijo za to kar si želijo imeti in si to tudi vzamejo. Jaz sem pač bila vedno vzeta in moški so bili tisti, ki so sprejemnali odločitve. Zato sem zdaj sama.

Bogi človek. Samo prijazen je želel biti do tebe. A ti navalila.

s poročenimi ni bilo nikdar lahko.

Že tri leta imam poročenega in mi je fajn. Sem prej imela samske in od njih ni bilo nič. Velika razlika.

Odgovor na objavo uporabnika
Natalija633, 04.12.2022 ob 15:27

Zakaj so poročeni moški toliko bolj šarmantni od neporočenih. Jaz vedno rečem, da se ne bom več spuščala v odnose z njimi, nakar mi en zmeša glavo. Nekaj mesecev nazaj je v moje življenje prišel lep, karizmatičen, a poročen moški. Je zelo uglajen, prijazen. Ko sva se prvič videla, sva oba doživela neke vrste šok, privlačnost na prvi pogled. Potem mi je začel podarjati darila, me vabiti na večerje. Prejšnji teden mi je prvič rekel, da me ima rad. Nekaj dni nazaj sva se skregala, saj se je kar pred mano pogovarjal z mojo znanko. Vprašal jo je, kako je v službi, kako je mož in kako otrok. Potem sem ponorela in mu rekla, da me je pred drugimi pol večera ignoriral in me skozi pogovor zbadal. Rekel mi je, da so te znanke/prijateljice pametne, in da vejo, da če tudi njih vpraša kaj, ga zanimam samo jaz in sem mu samo jaz všeč. Je to končno neko priznanje, da si želi nekaj z mano? Do zdaj nisva še imela intimnih stikov in res ne vem kaj čaka.

🙂 Jah doma trenira…

Kaj čaka? Da ga bo žena spustila z oči za par ur.

Odgovor na objavo uporabnika
Katcka, 05.12.2022 ob 11:14

Že tri leta imam poročenega in mi je fajn. Sem prej imela samske in od njih ni bilo nič. Velika razlika.

Nimaš ti nega, on ima tebe za tisto, česar doma ne dobi.

Verjetno bi te zavrgel tisti trenutek, ko bi bila zaradi razmerja s tabo ogrožena njegova družina.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 05.12.2022 ob 11:44

Nimaš ti nega, on ima tebe za tisto, česar doma ne dobi.

Verjetno bi te zavrgel tisti trenutek, ko bi bila zaradi razmerja s tabo ogrožena njegova družina.

Noben ni od nikogar lastnina. To je nama jasno. Midva imava drug od drugega to kar nama paše. Zato je tvoje mnenje popolnoma irelevantno.

Ne štekam te avtorica.

New Report

Close