Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Saša Petek ženska je izgubila kompas toliko norosti vre iz nje

Saša Petek ženska je izgubila kompas toliko norosti vre iz nje

Na fb in tiktoku toliko gnusa in sovraštva vre iz te ženske. Med poplavami je objavljala videe da ni tako hudo s poplavami da je čisto malo poplavljeno. Zdaj je udarila po Sašu Hribarju samo zato ker je bil cepljen. Na fb objavlja da celo privošči cepljenim da umrejo. Ženska je primerna za zaprti oddelek v psihiatrični ustanovi. Kdor ji napiše da nima prav ga blokira. Mislim da je spisek blokiranih zelo visok, ker na take nizkotne objave umsko zdrav in razumen človek mora reagirati in ji povedati da je šla preko vseh meja.

Poglejte si osebo, ki je totalno neuravnovešena.

Je prava crazy štajerka

Kaj si pa ti, avtorica tega posta, naredila, da se čutiš poklicano obsojati Sašo Petek? Kdo si ti, da sodiš Saši Petek?

A ti jaz povem, kdo si. 
Špiknjena si vsaj dva krat, pokorno si nastavljala nos za palčkanje, ponižno si natikala nagobčnik, svojih otrok nisi zavarovala pred palčkanjem in nagobčniki, ni izključeno, da nisi celo ena od tistih, ki je prijavljala sorojake, če so se čez občino pripeljali.

Če bi vsi bili kot Saša Petek, bi bila kljovid tiranija v Sloveniji končana prej kot v enem tednu.

Saša kot javna osebnost (je postala v tem času javna osebnost) ima pač svoj način komuniciranja. Če se ne strinjaš z njo (v vsem ali v nečem, ni važno), jo vsaj pusti pri miru.

In predvsem, kdo si ti NIČLA proti Saši, da ji sodiš?!

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 12.09.2023 ob 06:51

Kaj si pa ti, avtorica tega posta, naredila, da se čutiš poklicano obsojati Sašo Petek? Kdo si ti, da sodiš Saši Petek?

A ti jaz povem, kdo si. 
Špiknjena si vsaj dva krat, pokorno si nastavljala nos za palčkanje, ponižno si natikala nagobčnik, svojih otrok nisi zavarovala pred palčkanjem in nagobčniki, ni izključeno, da nisi celo ena od tistih, ki je prijavljala sorojake, če so se čez občino pripeljali.

Če bi vsi bili kot Saša Petek, bi bila kljovid tiranija v Sloveniji končana prej kot v enem tednu.

Saša kot javna osebnost (je postala v tem času javna osebnost) ima pač svoj način komuniciranja. Če se ne strinjaš z njo (v vsem ali v nečem, ni važno), jo vsaj pusti pri miru.

In predvsem, kdo si ti NIČLA proti Saši, da ji sodiš?!

Ne bluzi! Ženska je zrela za psihiatra! V času covida je nadlegovala ljudi. Kje je bila policija! Tokrat je bluzila čez poplave. Odkar je zaradi svojih nebuloz izgubila službo, je vse huje z njo in rabi strokovno pomoč.

 

Huda duševna bolnica. Nihče je ne jemlje resno, ker ženska rabi psihiatra.

Odgovor na objavo uporabnika
tudi jaz182, 12.09.2023 ob 06:58

Ne bluzi! Ženska je zrela za psihiatra! V času covida je nadlegovala ljudi. Kje je bila policija! Tokrat je bluzila čez poplave. Odkar je zaradi svojih nebuloz izgubila službo, je vse huje z njo in rabi strokovno pomoč.

 

Zaradi takšnih idiotov, kot si debilno retardirano, vas je treba vse zapreti in prisilno pocepiti.

Tako se počne z ničvredno zabito čredo.

pa npr. Saja Popovič na yt

 

Vidiš kako ozko gledaš. Mimogrede sm necepljena in se ne pustim zmanipulirat za nič na svetu. Nisem prodala svoje zdravje za načrte genocidne elite, ki so z ogromno milijoni kupili tudi naše vrle “strokovnjake” in politiko. Vsem je vse jasno, tako nam kot cepljenim.

Ampak za vraga, nikdar ne bom privoščila smrti tistim, ki so se odločili drugače kot jaz. Imam ogromno znancev, prijateljev in celo sorodnikov, ki so žal zaupali “stroki”. Mnoge sem na lep način skušala odvrniti od cepljenja ampak vseh nisem zmogla. Žal. Ampak glej takšno obnašanje ne vodi nikamor. Ljudje so se mučili v poplavah, ona izjavi da to ni nič in da je vse fejk. Kdo je ona da bo pisala da je prav da je Sašo Hribar umrl in tako misli samo zato, ker je bil cepljen. Če ji ni bil simpatičen mu ne rabi privoščit smrti.

Zagovarjati tako podlo osebo pove veliko o tebi. Nisi nič boljša od nje. Obe reskirata infarkt ker se toliko razburjata.. No pa če bi bila nesramna bi lahko napisala da si obe to zaslužita in da vama privoščim ampak ne bom tega napisala.

Nikoli ne bi ljudi delila na necepljene in cepljene ampak na dobre in slabe. In ti tako kot Petkova sta obe gnoj od gnoja !!!!

Ženska je zakon, v vecini objav je skor tako dobra kot panc festival

Moj zadnji komentar je namenjen PIKIMEPIKI, goreči zagovornici umsko neuravnovešene Saše Petek.

 

Ojoj…

covid prej koncan?  A spanska gripa bi bila tudi prej? Pa niso bili cepljeni!
Pa saj jaz te ne obaojam. Samo karma je pra…

Ja lahko imaš svoje mnenje, a ne špikaj s svojim strupom drugih.

Kaj je res zgubla službo o ne morem verjet obstaja pravica na svetu. Tak se je šopirla ko jo je inšpektor obiskal tam ko je delala na pošti.

Zelo preprosto je.

Četudi se v vsem ne strinjam z njo, bom vedno in vselej zagovarjala njeno pravico, da govori in pove, kar hoče.

In to ne velja samo za Sašo Petek.

Velja za vsakogar, ki hoče spregovoriti.

Ta je užgana oreng, kot tile ravnozemljasi na monu. Ludo, robi, darwin in še kak. Enih 50 totalnih norcev in totalnih idiotov bi našteli v Sloveniji. Še enih 200 pa zmerno norih in zabitih.☝️

tudi jaz sem izgubila službo, družino, prijatelje, otroke, vnuke … Pa zato še ni konec sveta.

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 12.09.2023 ob 07:34

Zelo preprosto je.

Četudi se v vsem ne strinjam z njo, bom vedno in vselej zagovarjala njeno pravico, da govori in pove, kar hoče.

In to ne velja samo za Sašo Petek.

Velja za vsakogar, ki hoče spregovoriti.

Vidiš Pikimepiki zopet si dvolična. Njej daješ pravico da pove kar želi in jo podpiraš v vsem celo v tem da privošči smrt drugim.

Kdor pove mnenje o njej se z enako jezo kot Petkova, spraviš nanj z najbolj nizkotnimi besedami in omenjaš da jo pustimo pri miru. Res? Naj kar mirno prenašamo da bo pljuvala po vseh, jim privoščila smrt. Resno? Si ti ok mentalno? Zamisli se malo.

Saša je verjetno zabredla pregloboko kar se tiče mentalnega zdravja, ne razumem da nihče od svojcev ne urgira da ji pomagajo. S takšnim obnašanjem je nevarna za okolico.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj vse tlači zemljo, 12.09.2023 ob 07:50

Vidiš Pikimepiki zopet si dvolična. Njej daješ pravico da pove kar želi in jo podpiraš v vsem celo v tem da privošči smrt drugim.

Kdor pove mnenje o njej se z enako jezo kot Petkova, spraviš nanj z najbolj nizkotnimi besedami in omenjaš da jo pustimo pri miru. Res? Naj kar mirno prenašamo da bo pljuvala po vseh, jim privoščila smrt. Resno? Si ti ok mentalno? Zamisli se malo.

Saša je verjetno zabredla pregloboko kar se tiče mentalnega zdravja, ne razumem da nihče od svojcev ne urgira da ji pomagajo. S takšnim obnašanjem je nevarna za okolico.

Debili, ki zaradi svoje zlobe zagovarjate zločin nad človeštvom, ste dejansko  pomagali ubiti na milijone ljudi.

 

O ljubiteljici crnega humorja ne bom sod, ampak taki kot je ona so kot kaze prihodnodt. V stroko, politike in podobne ni vec zaupanja – takim pa ljudje verjamejo;m… samo da se malo zavedate kam svet pluje

Dejmo bit realni. Niti cepiva, niti kovid nista nedolzna. Oboje je eno navadno sranje. Za vsako smrt (naj pociva v miru) ni nujno krivo crpivo, tako kot ni nujno kriv kovid. Tudi kovid (pa ne rabis umret) za nekoga predstavlja velike tezave. Nekateri so fejst oboleli, nekateri manj, enim ni bilo nic- 2x posmrkal in 2x kihnil, nekateri pa nismo bili niti okuzeni. Isti shit je s temi cepivi. Eni so fajn nastradali, enim ni nic,eni se pa sploh nismo cepili.

Vse sorte nas je. Zeleti nekomu smrt je neumnost- docakali jo bomo namrec vsi.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 12.09.2023 ob 07:53

Debili, ki zaradi svoje zlobe zagovarjate zločin nad človeštvom, ste dejansko  pomagali ubiti na milijone ljudi.

 

 

Na katerih drogah si človek?? Nisem cepljena in ne zagovarjam nikogar še najmanj pa zdr.mafijo s politiko na čelu.

Ne prenesem pa da se neuravnovešenci spravljate na vsakogar. Kdo za vraga daje pravico komurkoli da se obnaša tako podlo?

Verjetno si navajen da ti na tvoje lajanje cepljeni pove da si idiot. No zdaj boš doživel da ti necepljena pove da si idiot na kubik. Živi svoj lajf in se manj ukvarjaj z odločitvami drugih, ker se te ne tičejo. To da so se mnogi moji znanci, prijatelji, sorodniki dali cepit ni moja stvar kljub temu da sem jih skušala odvrniti ampak to ni moja pravica, sem jim vsaj na miren način skušala pojasnit zakaj ni ok da se cepijo. Ampak vsak dela in živi kot sam hoče. Nimamo pravice pljuvat po nekom če se je ta odločil drugače. Kdaj bo to jasno? Ne moreš diktirat kaj bo kdo naredil! Ne glumi velikega bossa, si en navaden gnoj zapomni si to.

krivice se dogajajo ljudem. To je dejstvo. In vedno več je tega. Da lahko godpoda lepo živi se malemu človeku godi krivica.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj vse tlači zemljo, 12.09.2023 ob 08:07

 

Na katerih drogah si človek?? Nisem cepljena in ne zagovarjam nikogar še najmanj pa zdr.mafijo s politiko na čelu.

Ne prenesem pa da se neuravnovešenci spravljate na vsakogar. Kdo za vraga daje pravico komurkoli da se obnaša tako podlo?

Verjetno si navajen da ti na tvoje lajanje cepljeni pove da si idiot. No zdaj boš doživel da ti necepljena pove da si idiot na kubik. Živi svoj lajf in se manj ukvarjaj z odločitvami drugih, ker se te ne tičejo. To da so se mnogi moji znanci, prijatelji, sorodniki dali cepit ni moja stvar kljub temu da sem jih skušala odvrniti ampak to ni moja pravica, sem jim vsaj na miren način skušala pojasnit zakaj ni ok da se cepijo. Ampak vsak dela in živi kot sam hoče. Nimamo pravice pljuvat po nekom če se je ta odločil drugače. Kdaj bo to jasno? Ne moreš diktirat kaj bo kdo naredil! Ne glumi velikega bossa, si en navaden gnoj zapomni si to.

Pa si samo dokazalo, da si polno zlobe in sovraštva in takšni zlobni debili ste soodgovorni za zločin nad človeštvom.

Ravno zaradi takšnih, je to bedarija kar pišeš, da naj vsak živi kakor hoče, ker to zaradi zlobnih ljudi in psihopatov na oblasti ni možno, ker vsiljujejo svoj bolan režim.

Tudi v času covid zločina nismo mogli živeti kakor bi hoteli, ker ste vsi, ki ste hodili okrog z nagobčniki in kazali svoj fašistični PCT in se testirali, soodgovorni za zločin in brez debilov se zločin ne bi mogel izvajati.

Zato debilno ne bluzi, da se naj ne ukvarjam z odločitvijo drugih, ker odločitev drugih vpliva na moje življenje.

Debili retardirani  neodgovorni tega niste sposobni razumeti.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 12.09.2023 ob 08:22

Pa si samo dokazalo, da si polno zlobe in sovraštva in takšni zlobni debili ste soodgovorni za zločin nad človeštvom.

Ravno zaradi takšnih, je to bedarija kar pišeš, da naj vsak živi kakor hoče, ker to zaradi zlobnih ljudi in psihopatov na oblasti ni možno, ker vsiljujejo svoj bolan režim.

Tudi v času covid zločina nismo mogli živeti kakor bi hoteli, ker ste vsi, ki ste hodili okrog z nagobčniki in kazali svoj fašistični PCT in se testirali, soodgovorni za zločin in brez debilov se zločin ne bi mogel izvajati.

Zato debilno ne bluzi, da se naj ne ukvarjam z odločitvijo drugih, ker odločitev drugih vpliva na moje življenje.

Debili retardirani  neodgovorni tega niste sposobni razumeti.

 

 

Testiral si se tudi ti pa lahko tukaj lapaš sam sebi. Razen če si na sociali in te futram ravno jaz in vsi ki smo zaposleni. Zaupaj nam veleumni si prišel v zd brez pct???

Tebi res ni pomoči. Ti in tebi podobni so krivi za sovraštvo in razdvojenost med ljudmi. Odjebi s svojimi neumnostmi. Imaš prijatelje? Imaš sploh koga? Jih deliš na cepljene in necepljene? Boš vsakogar, ki se je cepil odslovil iz svojega življenja ker drugače razmišlja? Ali naj uganem, so že oni tebe odfukali zaradi tvojega obnašanja. Se zavedaš da taki kot si ti in Saša Petek mečejo slabo luč na vse, ki se nismo cepili. Nič čudnega da nas vse mečejo v isti koš zaradi izmečkov kot sta vidva.

Zame je važna dobrota v človeku. In dobrih ljudi je v mojem življenju veliko, ni važno a so se cepili ali ne. Ne napadam nikogar niti nihče ni napadal mene ker se nisem cepila. Požri se debil.

Saša Petek je čist ok…ženska je pogumna in to je to..če se spomnin ovc v Portorožu med tisto budalaštino…pri 40 stopinjah so hodile v nagobčnikih po plaži.na terasi restavracije jao za crknit…mene so zmerjali v hotelu ker nisem mela nagobčnika na zajtrku…sem šla jest v park in med ptičice…ovce so buljile vame kot,da sem zločinec…vsi nori …sramota res   lp

Sej te iste ovce iz Portoroža, ki jih opisuješ, zdej tukaj pljuvajo po Saši.

New Report

Close