Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek šaškič,sprevrško..pa mogoče še kdo..kaj rečete na tole

šaškič,sprevrško..pa mogoče še kdo..kaj rečete na tole

nekaj komentarjev iz prijateljske države….v zvezi z nedavnim dogodkom…

No1 ‌ 24.09.2004 ‌ 07:41 Odgovor
hibridna nacija
Slovenci su nastali od “dobro susjedskih zemalja”.Nemaju kulturu ni povijest ni muziku(izuzev one male harmonike ukradene od Austrijskih alpskih pastira),kao ni sportase ( par uvezenih iz istocnih zemalja),ko ljudi su nule,mrze sami sebe do podne,a od podne cijeli svijet,da im nema bosancerosa nebi im niko ni zene guzio (izvinite bosnjaci na ovoj mojoj teskoj uvredi),nikad nisu ni ratovali kao vecina europskih i svijetskih zemalja (nemaju jaja).Jednostavno nema covjek sta da pise o tim podmuklim pickama.Mozda o zbirci slovenskih narodnih pjesama.he-he Product by cracker No1

ramiz ‌ 24.09.2004 ‌ 07:11 Odgovor
granica sa janezima
Eh doslo vreme da se bije boj za hrvatske granice sa pisljivim slovencima .pa idemo u boj salim se? eh nisu slovenci glupi uvukli citavu hrvatsku u rat sa srbima a poslije tri jebena ratna dana hrvatska proglasena drzavom . uh majku da im karam , pa narode sto ste toliko glupi treba slovencima kad dolaze u hrvatsku na more zene karat i sveje u redu na naeki nacin se mora naplatit ja sam prvi za karat slovenke, pa ako treba iz principa cu da karam i muskarce samo da ih na neki nacin kaznim pa makara i taj mamu da im karam slovensku

heheheh…a niso srčkani???????????

no je pa tudi nekaj pametnih…..
Granice
Je treba riješiti i to če se, nadam se, brzo i desiti. I Hrvatska če brzo u EU, povezati čemo slovensku obalnu autocestu i zapadni krak istarskog ipsilona i tu istu granico prolaziti 100 km/h. I kako če tada glupo izgledati svi ovi incidenti i šovinistički ispadi.

leta letijo - iščem stevardeso.....

Prijetno branje poslancev nebeškega naroda!
:-)))))

da je to vse predvolilna kampanja……….

kaj pa ti praviš na tole: :))))))))))))))

Novo vreme stare dileme
Niko nije prvi bez malo krvi
Šta će nama struja, Munja i Oluja
Mi smo vlast i svaka nama čast

Bilo je Slovenaca bilo je Hrvata
I Tito bio našdok nije bilo rata
Neka sad svi čuju pa makar i psuju
Neko se duva a ko nas čuva

Jebaćemo mater svima
Od Vašingtona pa do Rima
živela Jugoslavija (Nekad govorili su)
živi srećna u slobodi
Ljubav naša nek te vodi
Jugoslavijo

Vlast i dalje živi a narod se krivi
Batine su svuda vremena luda
Ko to tvrdi da sve to smrdi
To oni lažu pa zato kažu

Smrt Klintonu i žak Širaku
Skinućemo glavu svaku
živela Jugoslavija (Nekad govorili su)
živi srećna u slobodi
Ljubav naša nek te vodi
Jugoslavijo

Gde nas vodi ljubav stara
Tamo dole do Vardara
živela Jugoslavija (Nekad smo pevali)
živi srećna u slobodi
Tito putem nek te vodi

Pa normalno! Slovenske volitve, hrvaške volitve… vsakič kak mesec ali dva prej isto sranje na meji. Enkrat izzivajo eni, drugič drugi… Da bi pa kdo res kaj pametnega za državo naredil, pa ni denarja, cajta, priložnosti… Ma…. politika!

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close