Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Saturday fever

Saturday fever

Ojej ! Menda jo je treba dolgo iskati, da najdeš pravo !

Madona, ja sej. No sej je bila mercesedes hečerka od lastnika daimler benza, torej je bila punca.
Samo Dantes madona, njega berem kot enga veliiikega filozofa, in kaj za vraga milega imata ta dva skupaj ?
Bemti, a je zima res čist mem ??

Ja to pa nevem..he a ni zanimivo,sem vidla na srednjih da se je ena mmercedes pojavila.ha naključja pa taka..ja viš sam še Dantes se manjka…
Sem pa zgorajježku pojasnila od kod ti tve imeni..pa si prečitaj zajček skakajček…
Jest sam še zlezem iz pižame(ja ob tej uri sem še kar v pižami) potem pa ven na sončka…:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, mucasta . Kako ti zakompliciraš stvari :)))
Da, ja niso povsem jasne.
Sicer pa ti povem nekaj..
Tudi ljubezen , je in zna biti tako zakomplicirana, ko se pojavi….

Ha a sem kej zakomplicirala mar? Nč ne vem..hmmm naj pomislim..hmmm???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mercedes in Dantes , zaboga milega :)))

Hahahha kulll!!Mislim ta Dantes ufff.pa mercedes je tudi Kjutiš!!
Mater sem se nažrla..ah me vse boli…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdej grem pa malo migat da razgradim tole hrano..uhh…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, muca , spet si pregloboko pogledala u lonc :))))))

cmoka

UU ja je blo kar a lot! Ampak jutr se začenjamkočno trplenje..ta teden je bilo samo privajanje..ampak jutri bo pa aha aha..tisto pravo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Misliš na manj jesti , ali bodo bolj polni dnevi hrane ?
Za delo da bo, to mi je jasno tako kot mi je jasen beli dan :)))).

Od jutri sem na strogi dieti…delo pa itak…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Stroga dieta , joj !
Delo , bolje bi bilo zabava..

Ja, Mercedes je bil grof Monte Kristo zelo všeč,
zato ga je neki drugi gospod, ki bi rad prišel do
Mercedes spravil v ječo, iz katere se ni mogel
nihče rešiti. Grof Monte Kristo se je rešil tako, da
se je sam zašil v vrečo, kamor naj bi spravili jetnika,
ki mu je pomagal pri tem pobegu in mu dal načrt otoka,
na katerem je našel bajno bogastvo in se potem vrnil
v kraj, iz katerega je bil tako nasilno in grobo pregnan,
da se maščuje vsem štirih zarotnikom. In nazadnje
spet sreča Mercedes, ki mu pove, da ima sina, nakar
odpotuje …………… in tako dalje in tako naprej, vendar
se ljubezen med njima dvema ne ponovi več v tisti meri,
kot je gorela v njuni mladosti …………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Torej je vmesni čas , ko nista bila skupaj, naredil svoje ):

Tako nekako, še bolj pa njegova premočna želja
in sla po maščevanju ……. s katerim se Mercedes
ni mogla sprijazniti. Pa še ene težave s sinom so
bile vmes ………. mislim, da ga je grof pozval na
dvoboj …….. ali nekaj podobnga. Dolgo je že tega,
kar sem brala knjigo. Enkrat potem sem še film
gledala, igral je Richard Chamberlein, pa sem vseeno
malo pozabila dogajanja.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

OO Marička pa ve…No pa sej bi se še kdo našel,ki dobro pozna to stvar.
Ampak knjiga je čisto drugače zmeraj zapisana,kot potem po njej posnet film…
Jaz sem si film ogledala v čisto novi različici in verjemi stvar je super-odlično prikazana zaigrana.Ma uživala sem ob gledanu in kasneje je film seveda pustil name posledice..To se pravi da je bil dober.
No ampak po tem kar pripoveduješ,da je sina pozval na dvoboj v filmu tega ni….Tudi to,da ljubezen ni več tisto v filmu ni..ampak jo prikaže kot neumrljivo,močno silo…mercedes mu dokaže,kljub vsemu da je on res edini..edina ljubezen v njenem živlenju.Da se je omožila s tem izdajalskim prijateljem,pa se kasneje izkaže dejstvo,da je bila noseča prav z Dantejem.Seveda tega ni povedala nikomur,razen potem, ko se je zgodba odpletla,so izvedeli tako sin kot grof-Dantes,kot ta prijatelj.Na dvoboj je grof bil seveda izzvan…ampak s strani tega prijatelja,ki ni niti na koncu mogel preboleti resnice,ljubezni..ki sta jo bila zmožna obdržati in v njej tako goreče zopet zaživeti…
dante se v tem zakrionkanem grofu,kar nekajkrat dokaže,kot rešitelj svojega sina,čeprav tega ne ve.ve da je sin mercedes..a mu kar nekajkrat reši živlenje…Celo na nejgov 18 rojstni dan prevzame zdravljico..Z govorom očara vse,še posebno mercedes ,ki se ji še sanja ne..da je to njen Dantes…pa bla bla bla…heheh :))) res pa je da je bila sla po maščevanju zelo močna..ampak na koncu le ljubezen zmaga…Jupieeeee!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Opet grupisanje, hm……

Keep movin’ babyes…..tako radi beremo, ha ha :))))))))))

ma je blo cool, Toni !

New Report

Close