Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Sava – Črnuče

Sava – Črnuče

Pride jutri 18 .7. zjutraj kakšna za savo ffk

Jaz bom tam. Tam blizu imam solatni vrt in hišo v Črnučah in mamo v Tomačevem. Pridi. Sem nudistka in zelo pretkana…

Odgovor na objavo uporabnika
Teta Herta, 18.07.2024 ob 01:47

Jaz bom tam. Tam blizu imam solatni vrt in hišo v Črnučah in mamo v Tomačevem. Pridi. Sem nudistka in zelo pretkana…

Kkdaj prideš in kje boš, od kitajske gor

Jaz imam vrt tam v urbanih vrtičkih z lubenico in mega solato. Na vrtu so grablje. Že ob 10h bom na vrtu v rožasti obleki in brez hlačk. Jaz se ne kopam pri Kitajcu. Tam so ene čudne ribe mutantke. Joža, ti pridi na urbane vrtičke in te jaz domacinka odpeljem na eno drugo divjo plazo. Bova gledala rečne galebe in plavajočo mladez v Tomacevem. Zvecer mama tam sprehajajo pomeranca in bova mahala… imela bom pivo vino dekco.

Jože, može! Požen, pizda. Na rože ne pozab!pizda

Odgovor na objavo uporabnika
Teta Herta, 18.07.2024 ob 06:56

Jaz imam vrt tam v urbanih vrtičkih z lubenico in mega solato. Na vrtu so grablje. Že ob 10h bom na vrtu v rožasti obleki in brez hlačk. Jaz se ne kopam pri Kitajcu. Tam so ene čudne ribe mutantke. Joža, ti pridi na urbane vrtičke in te jaz domacinka odpeljem na eno drugo divjo plazo. Bova gledala rečne galebe in plavajočo mladez v Tomacevem. Zvecer mama tam sprehajajo pomeranca in bova mahala… imela bom pivo vino dekco.

Jože, može! Požen, pizda. Na rože ne pozab!pizda

Jaz bi pa to obdelal in zaliv

Pizda ja pridi ne? A veš, kje je moj vrt? Pa upam, da imaš rad rdečelaska in nepobrite s širokimi boki. A rad vrtnariš pizda? Jaz to počnem zaradi mame. Imam pa najlepšo solato in nove grablje. Boš zalil vrt? Zlat si pizda!

Odgovor na objavo uporabnika
Teta Herta, 18.07.2024 ob 07:29

Pizda ja pridi ne? A veš, kje je moj vrt? Pa upam, da imaš rad rdečelaska in nepobrite s širokimi boki. A rad vrtnariš pizda? Jaz to počnem zaradi mame. Imam pa najlepšo solato in nove grablje. Boš zalil vrt? Zlat si pizda!

približno povej kje je tvoj vrt drugače pa ja narvno je najboljše malo razgreneš pa si zraven z jezičkom

Urbani vrtički Črnuče. Google maps. Ne vem, kak jezik omenjaš. Jaz sladoled grizem. Sicer se prej stopi. Vroče bo.

Odgovor na objavo uporabnika
Teta Herta, 18.07.2024 ob 07:46

Urbani vrtički Črnuče. Google maps. Ne vem, kak jezik omenjaš. Jaz sladoled grizem. Sicer se prej stopi. Vroče bo.

si že dobila obisk ,da se ne bomo gužvali mogoče je nas lahko več. Moj pecelj je že pripravljen za tvojo rožico da jo zalije

Odgovor na objavo uporabnika
Jože714, 18.07.2024 ob 11:27

si že dobila obisk ,da se ne bomo gužvali mogoče je nas lahko več. Moj pecelj je že pripravljen za tvojo rožico da jo zalije

sem hodil tam in te nisem našel.

Seveda. Naseksala in naplavala sem se v Savi. Utrujena sem. Pridi v soboto.

Pizda. Ni te bilo. En kolesar v svetlo oblečen je šibal mimo…

No, jaz sem se ravnokar zbudila iz sieste. Jest grem solato. Prideš jutri? Na vrtu bo žoga, da boš našel. Pizda..

Odgovor na objavo uporabnika
Teta Herta, 18.07.2024 ob 17:09

Pizda. Ni te bilo. En kolesar v svetlo oblečen je šibal mimo…

No, jaz sem se ravnokar zbudila iz sieste. Jest grem solato. Prideš jutri? Na vrtu bo žoga, da boš našel. Pizda..

Naslednjič grem kontra od vrtičkov kar za savo in hodim gor in dol za savi pa eno bom že našel ki je nudistka

Imaš kolo? Boš s kolesom? Na vrtu bom imela tudi pito. Če pride sploh kdo.

Pridem danes za savo ce si zelis?

Hej hej teta te zanima športnik srednjih let

A na vrtu je še žoga ?

New Report

Close