Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Savina Atai

Savina Atai

Pretrpela? Nekaj je res, kar je rekla. Veliko je napihnila o svoji mami. Nima kančka hubobije, potem si res naivna. Enkrat je Savina na svoji fb strani izbrisala komentar neke punce ki je rekla, da ji njeno superživilo ni pomagalo-punca je napisala samo konstruktivno kritiko. Dobra manipulatorka je, ki igra neko nedolžno žrtev. Jaz sem izgubila očeta zaradi samomora, pa nimam službe, ne partnerja, pa ne igram žrtve. Svoje življenje sem si pred leti bolj ambiciozno zamislila. Hm, najboljše, da še jaz začnem prodajati meglo, kot Savina. To je dandanes najboljši posel, a ne ? ;)[/quote]

Ne. Ker to ni tvoja zloraba.
Svoje življenje oblikuješ sama in po svojih močeh. Nam in drugim nisi dolžna dokazovati ničesar.
Globoko v srcu veš, kaj te resnično zadovoljuje.
Če te kič, torej praznina, potem le tako naprej.
Če pa imaš višje vrednote, se boš poglobila vase in našla svojo peavo pot. Tako, da boš srečna ti in ne kazala navzven umeten nadomestek.
Kazati navzven ti potem sploh ne bo več pomembno.[/quote]

Jaz sem zadnja, ki dam kaj na materialne dobrine. Napram mojim vrstnicam. 😉 Savina se živi z duhovnostjo, potem se na fb razkazuje kam je šla z Girogosom na potovanje, kaj si je kupila. A ni to materializem? 😉 Niti nimam nekega dobrega avta, ampak rabljenega.

Ne. Ker to ni tvoja zloraba.
Svoje življenje oblikuješ sama in po svojih močeh. Nam in drugim nisi dolžna dokazovati ničesar.
Globoko v srcu veš, kaj te resnično zadovoljuje.
Če te kič, torej praznina, potem le tako naprej.
Če pa imaš višje vrednote, se boš poglobila vase in našla svojo peavo pot. Tako, da boš srečna ti in ne kazala navzven umeten nadomestek.
Kazati navzven ti potem sploh ne bo več pomembno.[/quote]

Jaz sem zadnja, ki dam kaj na materialne dobrine. Napram mojim vrstnicam. 😉 Savina se živi z duhovnostjo, potem se na fb razkazuje kam je šla z Girogosom na potovanje, kaj si je kupila. A ni to materializem? 😉 Niti nimam nekega dobrega avta, ampak rabljenega.[/quote]

Niti življenja nimaš kaj dosti, kajne 🙂

Tebe jebe to, da določenih stvari nimaš. Vse pa kaže na to, da si jih še kako želiš oz. jih drugim zavidaš 🙂

Ne. Ker to ni tvoja zloraba.
Svoje življenje oblikuješ sama in po svojih močeh. Nam in drugim nisi dolžna dokazovati ničesar.
Globoko v srcu veš, kaj te resnično zadovoljuje.
Če te kič, torej praznina, potem le tako naprej.
Če pa imaš višje vrednote, se boš poglobila vase in našla svojo peavo pot. Tako, da boš srečna ti in ne kazala navzven umeten nadomestek.
Kazati navzven ti potem sploh ne bo več pomembno.[/quote]

Jaz sem zadnja, ki dam kaj na materialne dobrine. Napram mojim vrstnicam. 😉 Savina se živi z duhovnostjo, potem se na fb razkazuje kam je šla z Girogosom na potovanje, kaj si je kupila. A ni to materializem? 😉 Niti nimam nekega dobrega avta, ampak rabljenega.[/quote]
Dokler boš svojo srečo merila s tujimi dosežki, boš nesrečna. Z avtom ali brez, moškim ali brez itn.
Škoda življenja zapravljati na tak način, ampak je tvoje, delaj, kar češ.
Una jamra tako, da jamr prodaja, ti pa le jamraš.
Ona nekaj naredi, to, kar zna, ker več ne zna. Torej bravo zanjo.
Ti pa verjetno znaš več, pa ne narediš nič, je tako, če si še sama sebi napoti?
Ok, škoda mojega cajta za nadalnje razglabljanje.
Samobv toliko, malo, pomalo se za prijazno besedo nauči in potrudi reči hvala.
Boš videla potem spremembo v svojem počutju.

Jaz sem zadnja, ki dam kaj na materialne dobrine. Napram mojim vrstnicam. 😉 Savina se živi z duhovnostjo, potem se na fb razkazuje kam je šla z Girogosom na potovanje, kaj si je kupila. A ni to materializem? 😉 Niti nimam nekega dobrega avta, ampak rabljenega.[/quote]
Dokler boš svojo srečo merila s tujimi dosežki, boš nesrečna. Z avtom ali brez, moškim ali brez itn.
Škoda življenja zapravljati na tak način, ampak je tvoje, delaj, kar češ.
Una jamra tako, da jamr prodaja, ti pa le jamraš.
Ona nekaj naredi, to, kar zna, ker več ne zna. Torej bravo zanjo.
Ti pa verjetno znaš več, pa ne narediš nič, je tako, če si še sama sebi napoti?
Ok, škoda mojega cajta za nadalnje razglabljanje.
Samobv toliko, malo, pomalo se za prijazno besedo nauči in potrudi reči hvala.
Boš videla potem spremembo v svojem počutju.[/quote]

Veš, jaz sem v srednji šoli med počitnicami delala tudi v proizvodnji, me ni sram povedati. Gospodična Savina pa takšnega težkega in slabo plačanega dela, nikoli ne bi opravljala, bi se raje prisesala na kakšnega bogataša. Lažje je meglo prodajati bogatašinjam za več denarja. 😉

Pa prodajaj se ti meglo, kdo ti brani?
Itak mas cajt, ce si na socialki

Moj fetiš je brati komentarje teh žensk, ki jih omenjaš in se čuditi neizmerni neumnosti in naivnosti kokošk, ki požirajo to newage filozofijo. In očitno jih je res dovolj, da take prodajalke oz. dobre vile – tudi dobro živijo od njih.

Potem pa si zavrtim podcast Šaleharja, ki še temeljitelje analizira slovenske celebretije v Latrini na Valu202 – ter si mislim – “blagor ubogim na duhu…”:)


Dokler boš svojo srečo merila s tujimi dosežki, boš nesrečna. Z avtom ali brez, moškim ali brez itn.
Škoda življenja zapravljati na tak način, ampak je tvoje, delaj, kar češ.
Una jamra tako, da jamr prodaja, ti pa le jamraš.
Ona nekaj naredi, to, kar zna, ker več ne zna. Torej bravo zanjo.
Ti pa verjetno znaš več, pa ne narediš nič, je tako, če si še sama sebi napoti?
Ok, škoda mojega cajta za nadalnje razglabljanje.
Samobv toliko, malo, pomalo se za prijazno besedo nauči in potrudi reči hvala.
Boš videla potem spremembo v svojem počutju.[/quote]

Veš, jaz sem v srednji šoli med počitnicami delala tudi v proizvodnji, me ni sram povedati. Gospodična Savina pa takšnega težkega in slabo plačanega dela, nikoli ne bi opravljala, bi se raje prisesala na kakšnega bogataša. Lažje je meglo prodajati bogatašinjam za več denarja. ;)[/quote]

Tebe pa res ne razumem. Zakaj si jezna na Savino Ataj? Kaj ti je naredila? Si zapravila zadnje prihranke za “super hrano”, katero je prodajala? Si obiskovala tečaje? Kaj ti je naredila?

Glej, punca služi na budalah. Tako kot šlogarice, pa tiste “astrologinje”, ki prodajajo razne plastične “kamne” s takšno in drugačno “energijo”. Pa tisti prodajalci v top shopu, ki prodajajo razne kreme, pasove, kolenske trakove, magnetke…. Tega sranja je kolikor hočeš, namenjeno pa je revežem, ki ne znajo razmišljati z lastno glavo in te storitve in proizvode kupujejo.

Zakaj si jezna nanjo? Tudi ti lahko zaženeš neko prodajo kačje sline in jo poskušaš tržiti.

Zapomni si – ni kriv tisti, ki ponuja, kriv je tisti, ki to kupi.


Dokler boš svojo srečo merila s tujimi dosežki, boš nesrečna. Z avtom ali brez, moškim ali brez itn.
Škoda življenja zapravljati na tak način, ampak je tvoje, delaj, kar češ.
Una jamra tako, da jamr prodaja, ti pa le jamraš.
Ona nekaj naredi, to, kar zna, ker več ne zna. Torej bravo zanjo.
Ti pa verjetno znaš več, pa ne narediš nič, je tako, če si še sama sebi napoti?
Ok, škoda mojega cajta za nadalnje razglabljanje.
Samobv toliko, malo, pomalo se za prijazno besedo nauči in potrudi reči hvala.
Boš videla potem spremembo v svojem počutju.[/quote]

Veš, jaz sem v srednji šoli med počitnicami delala tudi v proizvodnji, me ni sram povedati. Gospodična Savina pa takšnega težkega in slabo plačanega dela, nikoli ne bi opravljala, bi se raje prisesala na kakšnega bogataša. Lažje je meglo prodajati bogatašinjam za več denarja. ;)[/quote]ti si neverjetno depresivna in totalno nezadovoljna ženska z svojim življenjem.v vsaki temi nakladaš o nekih ženskah,ki so se prisesale na neke bogateše,vsi,ki smo pa redni na monu pa vemo,da je to tvoja neustvarjena življenska želja.vsi se spomnimo tvoje teme”rada,bi spoznala “dobro situiranega fanta ali moškega”.tam so te zbombali z komentarji z vseh straneh,in niti ene ponudbe nisi dobila,razen tega,da so ti se vsi smejali in te popljuvali.govoriš,da si delala med počitnicami v proizvodnji in da te ni sram?ženska ti pri 30 letih živiš od socijalne pomoči,namesto,da greš delat v proizvodnjo,čeprav imaš “baje”neko visoko izobrazbo za katero ne najdeš šihta.bolje,da delaš bilo kaj in bilo kje,kot pa,da doma čakaš,da ti bog pošlje “bogataša”kateri te,bo financiral.ti ženska živiš v nekih fantazijah ne pa v realnosti,kar je za eno žensko,ki je stara 30 let zelo žalostno.bogi tisti moški,ki tebe spozna v življenju,jaz kot moški te definitivno ne,bi želel nikoli spoznati.

Veš, jaz sem v srednji šoli med počitnicami delala tudi v proizvodnji, me ni sram povedati. Gospodična Savina pa takšnega težkega in slabo plačanega dela, nikoli ne bi opravljala, bi se raje prisesala na kakšnega bogataša. Lažje je meglo prodajati bogatašinjam za več denarja. ;)[/quote]

Tebe pa res ne razumem. Zakaj si jezna na Savino Ataj? Kaj ti je naredila? Si zapravila zadnje prihranke za “super hrano”, katero je prodajala? Si obiskovala tečaje? Kaj ti je naredila?

Glej, punca služi na budalah. Tako kot šlogarice, pa tiste “astrologinje”, ki prodajajo razne plastične “kamne” s takšno in drugačno “energijo”. Pa tisti prodajalci v top shopu, ki prodajajo razne kreme, pasove, kolenske trakove, magnetke…. Tega sranja je kolikor hočeš, namenjeno pa je revežem, ki ne znajo razmišljati z lastno glavo in te storitve in proizvode kupujejo.

Zakaj si jezna nanjo? Tudi ti lahko zaženeš neko prodajo kačje sline in jo poskušaš tržiti.

Zapomni si – ni kriv tisti, ki ponuja, kriv je tisti, ki to kupi.[/quote]

To je res, kriv je tisti, ki kupi. Nisem nič kupila od nje, nisem toliko butasta. 😉 Najboljše, da še jaz začnem prodajati meglo. Bolj me moti pri Savini ker določene stvari narobe uči in ker vedno igra žrtev. 😉


Dokler boš svojo srečo merila s tujimi dosežki, boš nesrečna. Z avtom ali brez, moškim ali brez itn.
Škoda življenja zapravljati na tak način, ampak je tvoje, delaj, kar češ.
Una jamra tako, da jamr prodaja, ti pa le jamraš.
Ona nekaj naredi, to, kar zna, ker več ne zna. Torej bravo zanjo.
Ti pa verjetno znaš več, pa ne narediš nič, je tako, če si še sama sebi napoti?
Ok, škoda mojega cajta za nadalnje razglabljanje.
Samobv toliko, malo, pomalo se za prijazno besedo nauči in potrudi reči hvala.
Boš videla potem spremembo v svojem počutju.[/quote]

Veš, jaz sem v srednji šoli med počitnicami delala tudi v proizvodnji, me ni sram povedati. Gospodična Savina pa takšnega težkega in slabo plačanega dela, nikoli ne bi opravljala, bi se raje prisesala na kakšnega bogataša. Lažje je meglo prodajati bogatašinjam za več denarja. ;)[/quote]

Če bi bilo lažje, potem bi to počel vsak, ki bi imel pet minut časa. Problem je, da to ni niti najmanj lahko. Je preprosto, a niti najmanj lahko. In kar tebe zmoti je ravno to, da veš, kako preprosto je, a hkrati tudi veš, da presega tvoj doseg. Kar te moti je tvoja nečimrnost, ki ti onemogoča kakorkoli izraziti spremembo, ki jo kdo drug želi. Ki ti onemogoča vero, v kateri bi se kdo želel prepoznati. Kajti to je tisto, kar ljudje kupujemo. Spremembo, ki si jo želimo v svojem svetu, od ljudi, za katere se nam zdi, da živijo po prepričanjih, po kakršnih si mi želimo živeti. Kdor trdi drugače, je ali lažnivec, ali neveden.

Tebe pa res ne razumem. Zakaj si jezna na Savino Ataj? Kaj ti je naredila? Si zapravila zadnje prihranke za “super hrano”, katero je prodajala? Si obiskovala tečaje? Kaj ti je naredila?

Glej, punca služi na budalah. Tako kot šlogarice, pa tiste “astrologinje”, ki prodajajo razne plastične “kamne” s takšno in drugačno “energijo”. Pa tisti prodajalci v top shopu, ki prodajajo razne kreme, pasove, kolenske trakove, magnetke…. Tega sranja je kolikor hočeš, namenjeno pa je revežem, ki ne znajo razmišljati z lastno glavo in te storitve in proizvode kupujejo.

Zakaj si jezna nanjo? Tudi ti lahko zaženeš neko prodajo kačje sline in jo poskušaš tržiti.

Zapomni si – ni kriv tisti, ki ponuja, kriv je tisti, ki to kupi.[/quote]

To je res, kriv je tisti, ki kupi. Nisem nič kupila od nje, nisem toliko butasta. 😉 Najboljše, da še jaz začnem prodajati meglo. Bolj me moti pri Savini ker določene stvari narobe uči in ker vedno igra žrtev. ;)[/quote]

Če nekaj prodajaš (posebej, če prodajaš kačjo slino), moraš imeti neko “zgodbo”, ki pritegne kupce.
Brez zgodbe, ki zajema neko “poznavanje” delovanja telesa, podkrepljene z raznimi “dogodki”, “spoznanji”, “resnicami” in ostalim sranjem, Savina ne bi prodala niti enega brezveznega praška.
Obenem je potrebno nabiti ceno. Lepota in zdravje nista poceni, ljudje poceni zadev ne kupujejo, ker jim ne zaupajo. Če zapakiraš kozji drek v celofan, ga boš prodala, če ga prodajaš na kilo, ga pač ne boš.

Koliko pa je stara in zakaj ne more zanosit?

A je to od takrat, ko se je bivši duhovnik, očim spravljal nadnjo?

Veš, jaz sem v srednji šoli med počitnicami delala tudi v proizvodnji, me ni sram povedati. Gospodična Savina pa takšnega težkega in slabo plačanega dela, nikoli ne bi opravljala, bi se raje prisesala na kakšnega bogataša. Lažje je meglo prodajati bogatašinjam za več denarja. ;)[/quote]ti si neverjetno depresivna in totalno nezadovoljna ženska z svojim življenjem.v vsaki temi nakladaš o nekih ženskah,ki so se prisesale na neke bogateše,vsi,ki smo pa redni na monu pa vemo,da je to tvoja neustvarjena življenska želja.vsi se spomnimo tvoje teme”rada,bi spoznala “dobro situiranega fanta ali moškega”.tam so te zbombali z komentarji z vseh straneh,in niti ene ponudbe nisi dobila,razen tega,da so ti se vsi smejali in te popljuvali.govoriš,da si delala med počitnicami v proizvodnji in da te ni sram?ženska ti pri 30 letih živiš od socijalne pomoči,namesto,da greš delat v proizvodnjo,čeprav imaš “baje”neko visoko izobrazbo za katero ne najdeš šihta.bolje,da delaš bilo kaj in bilo kje,kot pa,da doma čakaš,da ti bog pošlje “bogataša”kateri te,bo financiral.ti ženska živiš v nekih fantazijah ne pa v realnosti,kar je za eno žensko,ki je stara 30 let zelo žalostno.bogi tisti moški,ki tebe spozna v življenju,jaz kot moški te definitivno ne,bi želel nikoli spoznati.[/quote]

Jaz pa tebe nočem spoznati. Raje grem prodajati meglo, kot delati v proizvodnjo. 😉

Glede na izjavo: nič niste boljši od slovencev , ki sta v živo prenašala pretep !!!! Le kakšen človek ste, da anonimno pišete neresnice?

Glede na izjavo: nič niste boljši od slovencev , ki sta v živo prenašala pretep !!!! Le kakšen človek ste, da anonimno pišete neresnice?[/quote]

Savina je res satanovo seme, blati lastno mater, če ne bi takšno imela, tudi megle ne bi mogla prodajati. 😉 Kdaj boste skapirali, da ona samo igra žrtev, da ima še več sledilk in posledično strank?
Savina ima najraje smuti od svojega Giorgosa, naj še takšen smuti oglašuje. 😉 Zdaj samo še čakamo, da jo ta njen bogati grk oplodi, da bo še svojo nosečnost iztržila. 😉

Glede na izjavo: nič niste boljši od slovencev , ki sta v živo prenašala pretep !!!! Le kakšen človek ste, da anonimno pišete neresnice?[/quote]

Savina je res satanovo seme, blati lastno mater, če ne bi takšno imela, tudi megle ne bi mogla prodajati. 😉 Kdaj boste skapirali, da ona samo igra žrtev, da ima še več sledilk in posledično strank?
Savina ima najraje smuti od svojega Giorgosa, naj še takšen smuti oglašuje. 😉 Zdaj samo še čakamo, da jo ta njen bogati grk oplodi, da bo še svojo nosečnost iztržila. ;)[/quote]

Ti kahla (kako primeren nick) si še vedno pri savini? Resno? Ze 3 dni? Nimaš nic lajfa, recimo da gres en krog po svezem zraku?
Mimogrede, ce bi se moj ocim spravljal name, bi tudi krivila mater, da je mizala. Kaj pa ti? Kaj pravis o materah, ki obracajo glavo stran?

New Report

Close