Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ščepec smeha za vsak dan…

Ščepec smeha za vsak dan…

Ljudje se smejimo že od samega začetka naše vrste.Človek je edino zares smejoče bitje na zemlji in prav gotovo edino bitje,ki goji humor in komiko…
Smeh se pojavi,ko se mišice dovolj razvijejo,da lahko proizvedejo šume in zvoke…Ti pa pomenijo smeh.
Kadar se pošteno smejimo je dihanje pospešeno,po smehu pa se počutimo sproščeno.Smeh pomaga pri zmanjševanju bolečin,preprečevanju stresa in poveča imunosti.Raziskave kažejo da humor povzroča ustvarjalnost in ustvarja sproščeno ozračje…
Radi se družimo z ljudmi,ob katerih se zabavamo.
nek ameriški raziskovalec je ugotovil,da pogostost smeha narašča tam do petega leta otrokove starosti.Potem pa počasi upada tako,da se najstnik tam do 15 leta zasmeji največkrat do 15 na dan…Hmmm le zakaj?Smeh je nalezljiv…Že ena sama lepa beseda nam lahko spremeni sivi dan v lepega in svetlega.Mnogokrat pa za to ni potrenba niti beseda ampak le nasmeh na obrazu….

Eko..mislim da nadalje ni potrebno pisati…..
Aja še too…lupčka za vse vas od ene smejajoče in skoraj vsak dan nasmejane muce….in seveda……moj podpis..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kako lep je smehu mucinih očeh,
je balzam in krepčilo v teh dneh,
le smej se muca, bodi mi vesela,
u tem jutru in naslednjih ” To se dela!”

Limam lubija ti u ta dan,
da tvoj smeh še bolj bo ubran,
v usem tem naj tisto u podpisu ti krepi,
Murenček si tudi tega fejst želi….

Hahahahahahahahahaha dober tudi vsem ostalim gmajnarjem :)))))))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Ojla murni….lepo ,lepo..kaj naj rečem zmanjkuje mi besed..le čitam čitam…
In ti limam lubija nazaj!***

Res lepo pišeš….

p.s. zdej grem pa kosilo kuhat!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pri nas v Štrumfogradu ,je zmeraj tako .
Je pa res ,da mi povejo vse , kdo je skom ,kdaj…………..jaz pa ocenim če so vredni čarobnega napitka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hmmmmm….hmmmmm…a povejo vse po pravici? Jim zaupaš….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Odhajam v svojo vrnitev in vračam se z njo v svoje slovo.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca-YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES
SMEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TOOOOOOOOOOOOOOOOO

no ja enkrat pa bom mrbit stara enih 5 let:)))))))))))))))))))))))))))))))))

pol pa v jok pa n drevo pa lopatko&kanglco s sabo ne de

*bistvo je očem nevidno, gledati je treba s srcem (Mali Princ)*

New Report

Close