Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SDS nima nič proti muslimanskim šolam v Sloveniji

SDS nima nič proti muslimanskim šolam v Sloveniji

Domov si jih pelji, SDSovc, pa jih za svoj denar uči, kako se po tepihu valjat in v burke zavijat
[/quote]

Mogoče pa sem že? 😉 esdeesovec pa nisem, volim ene druge like.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

https://siol.net/novice/slovenija/poslanec-andrej-cus-nad-sds-obupal-tudi-zaradi-dzamije-418186

Psice Sionistične izkoriščevalske

Sionistična Demonska Stranka, ameriški evangeličani v Slo. , v resnici pa komunajzarji.

Mogoče pa sem že? 😉 esdeesovec pa nisem, volim ene druge like.
[/quote]

Ja, ja, za davkoplačevalski denar si lahko dobrodelen do kamelarjev, taki pač ste desnaki.

SDS je stranka fanatikov, ki zagovarjajo stoletja verskih pobojev pod diktaturo katoliške cerkve.

Ma toliko sovražnega govora boste še pustili?

Kje vidiš sovražni govor? SDS je zelo prijateljska do muslimanskih šol.

Kje vidiš sovražni govor? SDS je zelo prijateljska do muslimanskih šol.
[/quote]

Se delaš, ali si zares neumen?

Aha, vidim, da ne znaš odgovoriti. Si samo za cenzuro brez dobrega razloga. Si SDSovec, ne?

Domov si jih pelji, SDSovc, pa jih za svoj denar uči, kako se po tepihu valjat in v burke zavijat
[/quote]

Nehaj lagat in zavajat. saj vemo, kdo vlači to falango.Ti jih pelji domov, saj pričakuješ, da se ti bodo klanjali do tal. Pa na volitvah dali glas….

Nehaj lagat in zavajat. saj vemo, kdo vlači to falango.Ti jih pelji domov, saj pričakuješ, da se ti bodo klanjali do tal. Pa na volitvah dali glas….
[/quote]

Jaz ne kandidiram pri SDS, saj ne podpiram muslimanskih šol. In pri nobeni drugi stranki.

Ti si jih pelji domov, če želiš privatne muslimanske šole iz proračuna financirat.

Kaj zdaj, koliko SDSovcev si jih je domov peljalo?

Ne lažite, levajzarji! To nič ni res!

New Report

Close