Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Se beriamo domani …

Se beriamo domani …

.. prijatelji dragi, zatorej nocoj – lahko nočko,
lepe sanje, sladko spanje, v noči tiho tapkanje ….
Noč, ljubezni polno, noč črno, brez ovčic na nebu,
ki so se poskrile pred neluno ……… komarjev pa
toliko, ej prijatelji, da se mi zdi, da me še jezik od
pika srbi …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lahko nočko..meni se že okice zapirajo…zgodaj zjutraj vstanem in odrinem..papa NOČ…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mene je piču trikrat u šapo ( komar ).
Nočko, pa jutro vsem !

Marija… dobro jutro. Pa brez komarjev, kvečjemu je dovoljeno imeti v teh časih kakšno klopko :))))

Jani jih dobiva kar tko… k sam pomisli na gmajno :))))

Zajček, malo ledu na šapico, pa bo. Dobro jutro, lep dan in…. cmoka :))))

Jani

Cmokija, Jani :))))))))))))))))))
Dobro jutro in tudi dan, veš !

Kaj je to klopko ?

zajček ni glih razsvetljen, pa saj ni čudno :))))

Hvala zajček. No danes bom lahko spet kakšno zakrojil, če bo potrebno, ker imam malo več časa kot včeraj. Torej…… :))))

Jani je vesel, da je kakšna živa duša tako zgodaj tukaj gor, sploh pa, če je to zajček :)))

Klop… klopek… klopka…

Klop je… klop :))))
Klopek… je pomanjšani klop, ki se naseli na… puncah, hehehehehe
Klopka…. ta se pa naseli na…. fantih :))))))))))))

Jani sporoča, da je samo včeraj fasal 5 klopk :)))))))))))

Muca….. pa ne da greš že na dopust? Dobro jutro!!!!

Jutrčkaaaa lepega..cmokkkkk!! heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

madona!!!!!!! muca… pa nisi mogoče… bolna? Maš … vročino? Mislim, tako zgodnje, te pa tukaj gor nismo navajeni :)))) Dobro jutro tudi tebi in en lep dan!

Jani je.. presenečen :)))))

Ja, če boš hotel, da bom še, boš moral biti malo bolj prepričljiv, pri svojem veselju nad zajčkom :))))))))))

zajček misli malo bolj tržit tole vse skup:)))))

Ha, ha, cmoka*********
a greš zdejle?

heheh Ja jani sem od petih pokonc..hehe počasi se odpravljam…jaja tud jestsem vedela da vas najdem tu gori..pa sme mogla…pridet,poškilit in seveda pozdravit!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bemti, kaj si pa iskal v grmovju?
Katerem grmovju?
Zakaj si bil v grmovju?
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

tam okol pol osmih..ma sem se premislila grem raje,ko bo prometni kaos mimo…tamaladva še spita…dec pa tud tukile zraven smrči..uhhh jest pa potiho,potiho tipkam…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ha prvi del….pol pa pride v avgustu še drugi..hehhe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Eh, muca moja zlata*****

a veš,sej bi te ampak res čist resno kar s seboj odpeljala zajček moj…Uh verjemi kaj bi ti bilo vše..vsi moji so čist preprosti ljudje..uhh z mami bi se grozn zaštekale..heheh oh bom nehala sanjat..:

si dobro spančkal zajček….Bratec pa ti?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček.. sej sem rekel, da samo pomislim na gmajno pa že fasam klopke.. tako da… sem včeraj nekaj razpravljal o drvariji pa sem.. zvečer pri tuširanju ugotovil število oboževalk :)))))

Jani ni bil v nobenem grmovju in tam ni nič počel :)))))))))))))))) cmoka, zajček :))

Zajček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JTLC!!!!!!!!!!!

zajček bi v tem trenutku, ko bi le bilo mogoče, z neskončnim veseljem odjadral s teboj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In če sodim po tebi, so res tvoji domači krasni ljudje, zajček pa vesel, da tebe pozna.

In fajnali, zajček je slabo spal ): pride tudi tako…

Oje..klopki..hja huda nadloga…he jest sem jih v zadnje pobasala ene dva takrat,ko so bli pri nas na obisku predsedniki…heheh sem se tihotapla po gozdovih in jim mal nagajala.hahahahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bolj tko no..:)))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close