Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Se beriamo domani …

Se beriamo domani …

He, he, no, če nisi prepričan če si najdu vse, a je kaj za pomagat? :))))))))))))))))

Dones bo bolje..zajček mili..baje da nebo tako vroče…..večer bo tako hladen in spanček ugoden….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, prognoza :))))))))))
muca, mucasta :)))))))))))))

A še ni dober?

Zajček, sunce ti nebesko, Jani ti lima taužent cmokov!!!!!!!

Moraš fejst pogledat tam odspodi,ampak tja k sam ne vidiš..res boš rabil pomoč…!!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To niso bli klopki.. to so ble “stenice”, tista mehanična stvar za prisluškovanje :))))))))))) Ziher!!!!

Ja.. tam zadi se bolj slab vidim… pa… no… :))))))))))) lahko bi blo ja, za pomagat, lahko :))))))

No sej to sem mislu… a počakam do septembra? Al se zmenmo prej?

Čistres no….klopki..hehe sem jih bla polna….ma ravno takrat sem jo mahnila na sprehod..in to od nas peš do Šobca…po travnikih itd..seveda s tamalim bučkotom..samo on je bil v vozku,sem ga čuvala klopkov..na sem jih pa raje sama vse pobasala.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))
bolj tko no, no….

Koko? Zdej da se jest ne bom preveč utrujal, dej povej zajček, koko? :)))))))))))))))

no, a tistega v grmovju varnostnika, pa nič ne omenjaš ? ;)))))))))))))))))))

Ja, tko !!!
:))))))))))))
bolj, no, tko,….

Ja.. muca.. pa si pobrala vse klopkote ven? A je še kakšen … kje?

Jani bi pomagal iskati, če sama ne bi zmogla :))))))))))))

Hihihi ma tega pa nisme našla..pa tolk sme ga iskala..heheheeh je bil preveč skrit!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem vedela, pridemo vse hitro in opravimo kvalitetno :))))))))))))

Uh Jani zdej bi blajest že veš kje…..če bi jih še not mela…so šli vsi ven..ampak hvala za pomoč ponujeno..bom vedla za drugič..hehe pa te pokličem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja, saj jih moraš dat prec ven :))))))

Tko, se beremo pozneje :)))

klizavo…..:)))))))))))))))))))))
repek….

heheh naj ti lepo z občutkom spolzi po grlu…naj te v ustih najprej prav lepo požgečka ta aroma…te omami…razneži in v pogon spravi..heheh En dober kufe Jani ******..pa pazi da nauš preveč zukera not stresu!!…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…tu govorim o prvi pomoči, da ne bo nesporazuma, res !

No, malo smo le poklepetali,
pa zdaj ti zajček želi varno in srečno vožnjo,
veliko lepih trenutkov,
no, vse naj, naj zate muca****

Hvala zajček..upam da se Jani vrne kmalu,da neboš preveč sam..Lpčka in papa..
Aja pa Janiju tudi….******* Bye…..grem zbudit sončke…bye,,,

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca … full lepo se mejte na počitnicah … pa fino se pocrkljajte … nadihite svežega zraka in načofajte v Čatežu …

papa … B.

New Report

Close