Najdi forum

Splash Forum Koronavirus se bo kaj več ljudi cepilo

se bo kaj več ljudi cepilo

S temi ukrepi hočejo prisilit ljudi da bi se cepili. Se jih bo kaj več cepilo? Kako je drugje po Evropi, imato tudi tako hude ukrepe?

Seveda se jih bo zdaj dosti vec cepilo.  Drugje so ukrepi dosti hujsi…. Izjemi sta  Danska in Svedska., tam so visoko pre epljeni, zato so ukrepe ukinili.

Ko bo Krek naredil 10 sklec se grem takoj cepit.

Odgovor na objavo uporabnika
Otilija410, 13.09.2021 ob 13:27

Seveda se jih bo zdaj dosti vec cepilo.  Drugje so ukrepi dosti hujsi…. Izjemi sta  Danska in Svedska., tam so visoko pre epljeni, zato so ukrepe ukinili.

 

Avstrija, Češka, Slovaška,Nemčija- nikjer ni takih ukrepov. Precepljenost je malo višja,a ne toliko.

 

Odgovor na objavo uporabnika
on bo meni govoril, 13.09.2021 ob 13:29

Ko bo Krek naredil 10 sklec se grem takoj cepit.

 

;)))… no, krekove sklece gor, ali dol, ne bo večjega cepljenja. mogoče 2-3%.

 

 

Dajte se že enkrat zavedat da se vlada s svojimi pritiski gre psihološko vojno. Psihološko zato, ker dobro vedo, da je vse spisano tako da nikomur nič ne morejo, v resnici pa postajamo sovražniki drug drugemu in cepljeni pritiskajo na necepljene. Več ko je cepljenih, večjo “vojsko” imajo.

PCT je nezakonit, protipraven in ne upošteva 17. člena uredbe (EU) 2021/953. Kaj to pomeni? Nihče ni dolžan upoštevati PCT-ja, saj se mora PCT izvajati v državah članicah EU samo v času PANDEMIJE! PANDEMIJA v Sloveniji NI razglašena. Ta uredba je v celoti ZAVEZUJOČA in se neposredno uporablja v vseh državah članicah. Tudi če Slovenija razglasi EPIDEMIJO, še vedno ni treba nositi NIKJER MASK še manj pa PCT, dokler ni razglašena PANDEMIJA. Začetek veljavnosti te uredbe začne veljati na dan objave v Ur. l. EU. Uporablja se od 1. julija 2021 do 30.junija 2022. … Javni uslužbenec, ki zahteva PCT je odgovoren za nevestno delo v službi, zlorabo uradnega položaja po 257 in 258 čl. KZ -1 Prav tako se s to zahtevo krši Nurmberška deklaracija, po kateri je sodišče DOLŽNO KAZNOVATI in skladno s 16. členom Ustave RS v povezavi z 29. členu (genocidno ravnanje posameznika..). Vsi državni uslužbenci (zdravniki, policija, inšpektorji, učitelji..) se bojijo samo ODŠKODNINSKE TOŽBE na njihovo osebno ime in priimek po 2. odstavku 26. člena USTAVE RS. …. V kolikor kdorkoli od strank zahteva kakršne koli osebne podatke, krši 91. člen Zakona o varstvu osebnih podatkov (ZVOP-1), ki pravi: 1) Globa od 4.170 do 12510 se kaznuje pravna oseba, ali posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost. 2) Če obdelujejo osebne podatke , ne da bi imeli pravno podlago v zakonu ali v osebni privolitvi posameznika (8, člen). Z globo od 200 do 800 EUR se kaznuje vsak posameznik, ki stori dejanje iz 1. odstavka tega člena REZIME: Za vsako fiziično ali pravno osebo, ki na podlagi nezakonitih in protiustavnih vladnih ukrepov, kršijo človekove pravice, se v skladu z veljavno zakonodajo vloži pri pristojnem ODT kazenski pregon. Iz tega ni izzvet NIHČE (natakar, receptor, učitelj, medicinsko osebje, policaj, varnostniki…TUDI, če se izgovarjajo na to, da samo opravljajo svoje delo. …. USTAVA je spisana za ljudstvo, ZAKONI pa za javno upravo. Uredbe in odloki so PODZAKONSKI AKTI. Zakon mora biti v skladu z USTAVO, podzakonski akti pa v skladu z zakonom IN ustavo. SVET EUROPE, katerega je Slovenija članica, se je s podpisom UREDBE ZAVEZALA v celoti. PCT je NEZAKONIT IN PIKA! Na ljudeh pa je, da se opolnomočijo in opremijo z znanjem in pogumom…

Seveda se bo povečalo – veliko jih ne more vsake dva dni na test leteti – v Kranju recimo je to sedaj sicer vsak dan, vendar le dopoldan. Kako naj si torej nekdo, ki dela dopoldan, to uredi? Delodajalec mu verjetno ne bo vsak drugi dan dovolil, da ga uro ali dve ni, se ti ne zdi? Skratka, tisti, ki so zaposleni – vsaj večina, se verjetno bodo. Med njimi je kar precej tudi takih, ki se vozijo v službo z avtobusom ali vlakom, kar je še dodatni faktor. Če so se sedaj zaradi lastnih užitkov (dopust, koncerti…..), bo verjetno eksistenčni razlog prevladal. In to dobro vedo tudi naši vladniki, zakaj pa misliš, da je ta odlok sprejet (mimo posvetovalne skupine)? Dobro nas kuhajo…..

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin769, 13.09.2021 ob 13:49

 

Dajte se že enkrat zavedat da se vlada s svojimi pritiski gre psihološko vojno. Psihološko zato, ker dobro vedo, da je vse spisano tako da nikomur nič ne morejo, v resnici pa postajamo sovražniki drug drugemu in cepljeni pritiskajo na necepljene. Več ko je cepljenih, večjo “vojsko” imajo.

PCT je nezakonit, protipraven in ne upošteva 17. člena uredbe (EU) 2021/953. Kaj to pomeni? Nihče ni dolžan upoštevati PCT-ja, saj se mora PCT izvajati v državah članicah EU samo v času PANDEMIJE! PANDEMIJA v Sloveniji NI razglašena. Ta uredba je v celoti ZAVEZUJOČA in se neposredno uporablja v vseh državah članicah. Tudi če Slovenija razglasi EPIDEMIJO, še vedno ni treba nositi NIKJER MASK še manj pa PCT, dokler ni razglašena PANDEMIJA. Začetek veljavnosti te uredbe začne veljati na dan objave v Ur. l. EU. Uporablja se od 1. julija 2021 do 30.junija 2022. … Javni uslužbenec, ki zahteva PCT je odgovoren za nevestno delo v službi, zlorabo uradnega položaja po 257 in 258 čl. KZ -1 Prav tako se s to zahtevo krši Nurmberška deklaracija, po kateri je sodišče DOLŽNO KAZNOVATI in skladno s 16. členom Ustave RS v povezavi z 29. členu (genocidno ravnanje posameznika..). Vsi državni uslužbenci (zdravniki, policija, inšpektorji, učitelji..) se bojijo samo ODŠKODNINSKE TOŽBE na njihovo osebno ime in priimek po 2. odstavku 26. člena USTAVE RS. …. V kolikor kdorkoli od strank zahteva kakršne koli osebne podatke, krši 91. člen Zakona o varstvu osebnih podatkov (ZVOP-1), ki pravi: 1) Globa od 4.170 do 12510 se kaznuje pravna oseba, ali posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost. 2) Če obdelujejo osebne podatke , ne da bi imeli pravno podlago v zakonu ali v osebni privolitvi posameznika (8, člen). Z globo od 200 do 800 EUR se kaznuje vsak posameznik, ki stori dejanje iz 1. odstavka tega člena REZIME: Za vsako fiziično ali pravno osebo, ki na podlagi nezakonitih in protiustavnih vladnih ukrepov, kršijo človekove pravice, se v skladu z veljavno zakonodajo vloži pri pristojnem ODT kazenski pregon. Iz tega ni izzvet NIHČE (natakar, receptor, učitelj, medicinsko osebje, policaj, varnostniki…TUDI, če se izgovarjajo na to, da samo opravljajo svoje delo. …. USTAVA je spisana za ljudstvo, ZAKONI pa za javno upravo. Uredbe in odloki so PODZAKONSKI AKTI. Zakon mora biti v skladu z USTAVO, podzakonski akti pa v skladu z zakonom IN ustavo. SVET EUROPE, katerega je Slovenija članica, se je s podpisom UREDBE ZAVEZALA v celoti. PCT je NEZAKONIT IN PIKA! Na ljudeh pa je, da se opolnomočijo in opremijo z znanjem in pogumom…

Lajanje v luno. Na koncu se bodo tudi najglasnejši pocepili na skrivaj. Samo glasni so, to je pa tudi vse.

Odgovor na objavo uporabnika
a res da tudi, 13.09.2021 ob 13:47

 

Avstrija, Češka, Slovaška,Nemčija- nikjer ni takih ukrepov. Precepljenost je malo višja,a ne toliko.

 

V soboto sem bila v Avstriji. PCT dosledno preverjajo na meji. PCT so nam preverjali tudi, ko smo se usedli na teraso picerije (ne da bi sploh šli v restavracijo). V bistvu natakarice sploh ni zanimalo, kaj bomo naročili, dokler ni videla zahtevanih dokumentov. Vsekakor so dosti bolj striktni kot pri nas. Nazaj grede na meji seveda ni bilo žive duše, in če se v Ljubljani usedeš na teraso oz. vrt kavarne, te glede izpolnjevanja pogojev PCT ne sprašujejo.

Odgovor na objavo uporabnika
v Avstriji so bolj strogi, 13.09.2021 ob 14:36

V soboto sem bila v Avstriji. PCT dosledno preverjajo na meji. PCT so nam preverjali tudi, ko smo se usedli na teraso picerije (ne da bi sploh šli v restavracijo). V bistvu natakarice sploh ni zanimalo, kaj bomo naročili, dokler ni videla zahtevanih dokumentov. Vsekakor so dosti bolj striktni kot pri nas. Nazaj grede na meji seveda ni bilo žive duše, in če se v Ljubljani usedeš na teraso oz. vrt kavarne, te glede izpolnjevanja pogojev PCT ne sprašujejo.

Hčerka je trenutno v Nemčiji in so bolj striktni. Med drugim je tam obvezna obrazna maska FFP2.

Točno tako. In tudi ti najbolj glasni tukaj bodo prekleto ponižno pokazali potrdilo v tujini, tudi taboljšo masko nosili, samo pri nas bodo pa delali s.ranje.

Odgovor na objavo uporabnika
luna825, 13.09.2021 ob 14:29

Lajanje v luno. Na koncu se bodo tudi najglasnejši pocepili na skrivaj. Samo glasni so, to je pa tudi vse.

polovica folk k bleja po forumu je že 2x preceplljeno. nč bat. to sm movzejo klike. darwin je pa zblojenec. sm njemu se tut ni kj za bat k ne stop dlje kt od svoje kleti.

Je bilo rečeno, da cepiva zdržijo samo 4 mesece, nato se bo treba na novo cepit.

Nafilali vas bodo s temi različnimi cepivi in kmalu boste krep, krep, krep,…. pod zemljo.

Odgovor na objavo uporabnika
agrameri, 13.09.2021 ob 15:39

Je bilo rečeno, da cepiva zdržijo samo 4 mesece, nato se bo treba na novo cepit.

Nafilali vas bodo s temi različnimi cepivi in kmalu boste krep, krep, krep,…. pod zemljo.

Če so eni, ki so dobili 7+ doz (en je celo rekorder 13), še vedno živi, potem nam ne bo nič hudega 🙂

Že pozimi ste trdili, da bomo cepljeni v pol leta pomrli. Jaz sem se cepila januarja in sem še živa, prav tako vsi moji sodelavci. Glede na to, kako jasnoviden si, bi ti bila zelo hvaležna, če mi natančno poveš, kdaj me čaka prerani grob, da lahko načrtujem še kako potovanje.

Živim v občini, ki ima med najvišjimi% cepljenih, pa me je danes na vrtu naše beznice pobarala kelnarca po PCT. Sem se butla usekala in deci radenske naročila.

Ne, ne bom se cepila in upam, da ostanem zdrava kot sem bila do sedaj. Malo cvikam, da mi moj cepljeni soprog kaj domov ne privleče.

Imam pa na sumu, da ima kar nekaj manjših posledic po cepljenju( podivjan pritisk, podivjan sladkor, spremembe v obnašanju, odnosu do okolja; kakšno stvar, ki ga teži pa še pove ne).

Držimo se, enkrat bo menda te zdrahe in grožanj   konec.

Tisti, ki ste bili cepljeni spomladi, se boste morali kmalu spet. in potem še enkrat konec zime. In tako naprej in tako naprej. Ni jih malo, ki imajo že po dveh dozah precejšnje zdravstvene težave, kako bo šele po četrti, peti …?

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 13.09.2021 ob 15:47

Tisti, ki ste bili cepljeni spomladi, se boste morali kmalu spet. in potem še enkrat konec zime. In tako naprej in tako naprej. Ni jih malo, ki imajo že po dveh dozah precejšnje zdravstvene težave, kako bo šele po četrti, peti …?

butast trol moderatorski. kkdo se je prioritetno cepil spomladi? rizične skupine in starejši. ti pa še kr brez sramu nabivaš laži. na populacijo čist vedn pride določen – mjhn procent k bo mel negativno reakcijo na cepivo. tega se ne da spremenit. zard tega pa je v zdravih družbah kkr je recimo Danska razumejo da mora bit večina precepljena da zaščit tiste k se ne morjo in ne smejo cept. sm ti lažeš da nabivaš klike. sm verjem da tut za tvojo rit raste zlo velika palca. niste za tipkovnico nesmrtno zaščiteni. nč bat.

Sem se šel ravno danes testirat. Za testiranje sem bil praktično edini. Samo en prad mano.

Malo naprej vrsta za cepljenje pa vsaj 30 ljudi čakalo.

Sem vprašal zakaj vrsta, so rekli da za cepljenje.

Torej očitno se bo še več ljudi cepilo.

Odgovor na objavo uporabnika
ta je dobra, 13.09.2021 ob 13:49

 

;)))… no, krekove sklece gor, ali dol, ne bo večjega cepljenja. mogoče 2-3%.

 

Vrsta za testiranje praktično nikogar.

Vrsta za cepljenje vsaj 30 metrov.

Torej očitno se bo vseeno cepilo več ljudi. Danes videl na lastne oči.

Itak, na slovenski živelj je pač treba pritisnit, potem pa pleše kot mu z vrha pojejo. Seveda se jih bo pocepilo ful, zdaj bo kmalu še PTC pogoj za vstop v živilsko štacuno, potem bomo pa itak imeli 80% precepljenih ljudi. Na tak način se zadevi streže.:))

Odgovor na objavo uporabnika
kako bo sedaj, 13.09.2021 ob 13:25

S temi ukrepi hočejo prisilit ljudi da bi se cepili. Se jih bo kaj več cepilo? Kako je drugje po Evropi, imato tudi tako hude ukrepe?

Ukrepi so po navadi tako hudi, kolikor se ljudej bunijo. Pa saj ni to samo pri ceplenju, tudi pri pobiranju davkov. Več ljudi, kot se buni in hočejo hvatit krivine, bolj trdi so ukrepi.

Ne bo dolgo, ko bo tudi za cepilce palca zrasla, brez skrbi. Več kot bo cepljenih, hitreje bodo testi obvezni za vse.

ne bo – ker ni pred poletno sezono; lani smo pa imeli še bolj rigorozne ukrepe – zapiranje v občine, policijska ura.

 

Zakaj ste cepljeni tako agresivni – saj je bila vaša osebna odločtev, da ste se cepili, ste imeli svoje utemeljene razloge za to.  A zdaj bi pa vi z prisiljevanjem in pogojevanjem silili še necepljene, da bi se pošpontali? Ravno nasportno boste s tem in s svojo cepetavostjo dosegli.

. https://youtu.be/5MlDUbEyrHc

New Report

Close