Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še danes ne vem zakaj sva se ločila

Še danes ne vem zakaj sva se ločila

Malo sem brskal po starih fotografijah in postal sentimentalen. Spomnil sem se na mojo ločitev. Vse se je odvijalo sila čudno in še danes v resnici ne vem točno kaj se je zgodili.

Nekega dne mi je žena rekla, da je ne ljubim tako kot pred poroko. To me je presenetilo, ker se mi nikoli ni zdelo, da bi bilo med nama kakorkoli drugače po poroki. Zanimalo me je kaj je postalo drugače, kaj točno bi želela, da spremenim. Jezno mi je odgovorila naj v skkkju poiščem pomen besede ljubezen. Povedal sem ji, da dobro poznam definicijo besede, samo pove naj mi kako naj ji jo pokažem, če je sedaj ne čuti. Ona pa je še kar vztrajala, da sem ji ljubezen pred poroko znal kazati, sedaj nič več. Pri ruker je šel nekako mimo, nato pa so se te epizode začele dogajati vedno pogosteje.

Na moje vprašanje, kaj sem torej počel takrat, česar ne počnem zdaj, nisem nikoli dobil odgovora.

Večkrat sem jo tako rekoč prosil, naj mi pove, kaj želi, da naredim, pa ni hotela želela direktno povedati. Samo ponavljala je, da ji nisem izkazoval toliko ljubezni, kot sem ji jo pred poroko. Enkrat sem ji rekel, če bi mi samo povedala, kaj želi, da naredim, bi morda rekel če je to vse. Seveda, to zmorem. Hej, morda bi celo rekel, da se to sliši zabavno in bi z veseljem naredil.

Vendar mi nikoli ni hotela povedati. Vztrajala je, da moram vedeti. Še danes, 10 let pozneje, ne vem ali je iskreno mislila, da vem kaj hoče in se je iz nekega čudaškega razloga samo igrala z mano ali pa v resnici vedela, kaj hoče, bila pa je nesrečna, navsezadnje mogoče niti ne zaradi mene pa drugače ni znala.

Zato se je ločila od mene, ker ji baje nisem izkazoval dovolj ljubezni in 10 let pozneje še vedno v resnici ne vem kaj točno je bil razlog najine ločitve.

Od takrat se nisem več poročil. A sedanjo partnerko imava poroko v planu, v resnici pa si je jaz ne želim. Enkrat sem bil že osoljen.

 

mogoce je pa cas, da z z bivso zeno spijes en koge in jo ponovno vprasas. Splih, ce si pred poroko.

Ženske so zagonetna in zakomplicirana bitja, vi moški pa ste večino časa vase zagledani tepci.

A mislis da ona ve zakaj sta se locila.

Človek, tisti prvi bi v bistvu ti to vprašanje moral postavit in ji dat SSKJ v roke, če te je na take fore zajebavala..

Sliši se, kot da ji enostavno ni več bilo do življenja v dvoje s tabo in je s takim odgovorom hotela zvaliti krivdo nate in z odsotnostjo pojasnila poskrbela, da bo krivda na tvoji strani tudi ostala.

Odgovor na objavo uporabnika
Ločeni Borut, 06.12.2021 ob 21:10

Malo sem brskal po starih fotografijah in postal sentimentalen. Spomnil sem se na mojo ločitev. Vse se je odvijalo sila čudno in še danes v resnici ne vem točno kaj se je zgodili.

Nekega dne mi je žena rekla, da je ne ljubim tako kot pred poroko. To me je presenetilo, ker se mi nikoli ni zdelo, da bi bilo med nama kakorkoli drugače po poroki. Zanimalo me je kaj je postalo drugače, kaj točno bi želela, da spremenim. Jezno mi je odgovorila naj v skkkju poiščem pomen besede ljubezen. Povedal sem ji, da dobro poznam definicijo besede, samo pove naj mi kako naj ji jo pokažem, če je sedaj ne čuti. Ona pa je še kar vztrajala, da sem ji ljubezen pred poroko znal kazati, sedaj nič več. Pri ruker je šel nekako mimo, nato pa so se te epizode začele dogajati vedno pogosteje.

Na moje vprašanje, kaj sem torej počel takrat, česar ne počnem zdaj, nisem nikoli dobil odgovora.

Večkrat sem jo tako rekoč prosil, naj mi pove, kaj želi, da naredim, pa ni hotela želela direktno povedati. Samo ponavljala je, da ji nisem izkazoval toliko ljubezni, kot sem ji jo pred poroko. Enkrat sem ji rekel, če bi mi samo povedala, kaj želi, da naredim, bi morda rekel če je to vse. Seveda, to zmorem. Hej, morda bi celo rekel, da se to sliši zabavno in bi z veseljem naredil.

Vendar mi nikoli ni hotela povedati. Vztrajala je, da moram vedeti. Še danes, 10 let pozneje, ne vem ali je iskreno mislila, da vem kaj hoče in se je iz nekega čudaškega razloga samo igrala z mano ali pa v resnici vedela, kaj hoče, bila pa je nesrečna, navsezadnje mogoče niti ne zaradi mene pa drugače ni znala.

Zato se je ločila od mene, ker ji baje nisem izkazoval dovolj ljubezni in 10 let pozneje še vedno v resnici ne vem kaj točno je bil razlog najine ločitve.

Od takrat se nisem več poročil. A sedanjo partnerko imava poroko v planu, v resnici pa si je jaz ne želim. Enkrat sem bil že osoljen.

 

V bistvu imaš večjo srečo kot pamet. To je dejstvo!

Rešil si se tega babjega šusa, ki te je jebala v glavo. Take te zajebavajo po načelu,da bi moral ti sam vedeti kaj je narobe! Pa si ti sploh predstavljaš starost s tako osebo, če ji sploh lahko tako rečeš?

Odgovor na objavo uporabnika
takole je, 06.12.2021 ob 22:01

V bistvu imaš večjo srečo kot pamet. To je dejstvo!

Rešil si se tega babjega šusa, ki te je jebala v glavo. Take te zajebavajo po načelu,da bi moral ti sam vedeti kaj je narobe! Pa si ti sploh predstavljaš starost s tako osebo, če ji sploh lahko tako rečeš?

+1

Bila je prazna in od tebe je pričakovala, da boš to praznino zspolnil. Njej se ni sanjalo, kaj bi sploh rada.

nekatere ženske dejansko mislijo, da morajo moški brati misli in vedeti, kaj ona želi hoče.. ampak tako pač v realnem lajfu ne gre..

V tvojem primeru le ni imela poguma povedati resnice..

Ne glede na to-ne si odvzet možnost zaradi te izkušnje-če si bil z njo osoljen, to ne pomeni, da boš tudi z drugo. če si predelal vse kar je bilo za predelati in če se s partnerko odprto pogovarjata in tudi slišita drug drugega, se ni za bat..

Imela je drugega.

Ja zakaj pa res ne vzameš SSKJ v roke?

S tem ti je hotela povedati, da je ne razumeš, da nisi njen tip, da hoče nekaj drugega. Hoče drugačen pristop in to, da sedaj sprašuješ tu gor to, je samo dokaz, da je še vedno ne razumeš.  Torej je prav, da sta se ločila.

Ona si je želela nekaj drugega. Morda je v kom to našla,  morda ne ve niti kaj išče,  toda dovolj zgovorno je že to, da ti zanjo nisi pravi. Poudarjam ZANJO.  Za kako drugo pa boš idealen… Bi rad nasvet- pazi na svoje finance, ker ti tako malo razmišljaš in si tako naiven, da se zdaj ti resno vprašaj kaj pa TI hočeš od ženske? In ali ta ženska ustreza tvojim kriterijem? Res ti želim srečo in poroko.

A si štromar?

Verjetno je zaljubljeni ekonomist.

Ločila sta se, ker se te je naveličala. Kar seveda ni presenetljivo, ko berem tvoje dolgovezenje o čisto očitni stvari, se tudi jaz naveličam po treh vrsticah.

Take izgovore kot ste jih navedli po navadi uporabljajo, ko imajo drugega partnerja. Če se jih sooči pa začnejo žalit.

Ločeni Borut, morda se je ločila ravno zato, ker si jo vedno spraševal, medtem ko je ona poskakovala po drugem in se ti smejala. Poroka z drugo žensko pa ni isto kot poroka s prvo. Nikoli ne primerjaj.

Ah,… Sami slabi nasveti in psovanje – verjetno si vedel zakaj že takrat. Saj se nisi poročil isti dan, ko sta se spoznala, življenje in leta tudi naredijo svoje. Tudi ni mi všeč ta “sem se že enkrat opekel” izsiljevalska igra – tako kot mi ni všeč “pa sem ji rekel povej, povej, povej; pa ni hotela povedati”. No, pa ti povej kolikokrat si ji dal ljubčka za dobro jutro? Pa kolikokrat si pomagal pri otrocih in gospodinjstvu? Pa kolikokrat je bilo še kaj od tebe, ko si prišel domov (crklanje in klepet).

Saj ne poznam ne tebe, ne tvoje, samo še nisem slišala za nikogar, ki bi izsiljeval “povej, povej, povej” brez, da bi prekleto dobro vedel kaj!

Veliko sreče z novo partnerko in čestitke za prihajajočo poroko.

Borut, imel si srečo da je ni več s tabo…

S tako osebo bi imel zelo težko starost in velika večina žensk je danes točno takih. Žal je tako, tisti ki me boste popljuvali, se pa tega vseeno spomnite, ko boste ostareli!

Kaj kulac imaš sploh za brskat po zgodovini?

Ko ti baba na tvoje vprašanje zakaj se jezi, odgovori: “Ti že veš zakaj”, je čas da spoka kufre in gre odkoder je prišla! Kratko in jedrnato, to je vsa logika.

 

ehh, avtor… Če vzamemo samo prvo točko od petih iz sskj, je že to dost, da ti je penis stalno stal, ko je bila ta bejba v tvoji bližini, zato se ne sekirej zaradi njene ljubezni, ker ti bi ona morala njeno ljubezen vračat na tak način, da bi takoj začutila to tvojo ljubezen globoko v sebi…

 

Nisi i edini ,ženske so komplicirana bitja.

Doma imam eno tako ,vedno z nobeno stvarjo ni zadovoljna .

Že leta ne počneva več stvari skupaj in to naju najbolj osrecuje.

 

 

Primorec tudi ti boš kmalu ločen.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7222, 06.12.2021 ob 23:46

Take izgovore kot ste jih navedli po navadi uporabljajo, ko imajo drugega partnerja. Če se jih sooči pa začnejo žalit.

Točno to je bilo pri meni. Težila da nisva za skupaj in da se bo ločila, ker da ne znam z njo…je trajalo par let dokler ji nisem dal podpisat ločitvene papirje….ja pol se pa ne bi :)…prepozno sem rekel

Verjetno je res imela drugega, ker tako obnašanje tipično za ljudi, ki varajo, pa krivdo naprtijo drugemu.  Pa pustimo preteklost v preteklosti.

Bolj me je zmotilo to, da z novo partnerko ne želiš poroke. Poroka je samo list papirja in zelo draga zabava. Nič drugega. Nobena garancija za boljše odnose. Kot tudi otroci niso – ne zbližujejo. Če pa boš na novi partnerki celil rane zaradi prejšnje, kar se mi zdi, da počneš, je pa bolj fer do nove, da zaključiš z njo. Cel se ji ne želiš predati. Tako bo imela možnost najti osebo, ki jo bo ljubil celo in brez pogojev.

Pri nama sem jaz njej povedal, da se hočem ločiti.. Sva sicer imela težave, več njih, ampak se nisem ločil zaradi tega. Ločiti sem se hotel že dosti prej, ker mi enostavno ni bilo do nje. Vstrajal sem zaradi otroka, da vsaj malo odraste. Jaz sem že par let vedel, da prej ali slej se bom ločil. Nevem, če si lahko predtstavljate kakšno je življenje z nekom, ki ti ne pomeni samo nič ampak ti njegova prisotnost gre tako zelo na živce, da si predstavljaš kako bi bilo lepo, če ga nikoli več ne bi rabil videti in slišati.

In NE, nisem imel druge. Sedaj jo sicer imam, ampak tudi če ne bi našel nikoli več nobene druge, bi storil enako.

New Report

Close